3. Internationaler Eilbecker RCS Cup – Hamburg 2009

Coroczny Turniej dla dzieci starszych U13 (1997-99) i juniora młodszego U16 (1994-96) z dwudniowym Campem prowadzonym przez Trenera Roku Slavko Tekica (5-dan). Judo Team Poland organizuje wyjazd na ten Turniej i Camp skład max.12 zawodników!! Wszystkie osoby zainteresowane proszone są szybki kontakt e-mail judo-team-poland@wp.pl .Strona TH Eilbeck http://www.judo-in-hamburg.de/index.php?option=com_frontpage&Itemid=261

10 thoughts on “3. Internationaler Eilbecker RCS Cup – Hamburg 2009

 1. Turniej w Hamburgu bez zaproszenia? Pod podanym linkiem nie ma jeszcze żadnych informacji o turnieju, które zwykle są w formie Einladung bądź Ausschreibung.
  Uprzejmie proszę pomoc w dokopaniu się do oficjalnych danych dotyczących tego turnieju.

  A propos Pucharu Polski j.mł. w Bytomiu. Było zero nagród dla medalistów, Nawet medali nie było. A puchary – to śląscy gołębiarze dostają ładniejsze.

  Szkoda, bo turniej był naprawdę świetny.

  1. Faktem jest, że ja szukałem na stronie TH Eilbeck informacji o turnieju albo zaproszenia ze 20 minut na wszystkie sposoby i niestety nie dokopalem się do tego. A w sekcji ‚download’ też nie można tego ściągnąć. Fajnie zatem, że przesyłasz gotowy link i dzieki za to, ale strona jako taka przyjazna dla (niezorientowanego) użytkownika nie jest niestety.

 2. Czekamy na zgłoszenia do czwartku na e-mail judo-team-poland@wp.pl .Pozdrawiam JT Poland

  3. International Eilbecker RCS Cup
  U13/U16incl.Trainingscamp

  Date: Saturday, 05. December 2009

  Place: Bezirkssporthalle Hamburg Wandsbek
  Rüterstraße 75, 22047 Hamburg

  Competitors: male/female U 13 (99,98,97)
  male/female U 16 (96,95,94)

  Rules an Time: U 13 = 3 min. German rules of Kids under 14
  U 16 = 4 min. intern. rules of cadets under 17 (incl. Armlocks)

  Number of mats: 4

  Enrolement: Please state the following: Name, Date of birth, Weightclass and
  Club to: Alexander Lüdeke – judo@th-eilbeck.de or
  by Fax: +49 40 20 79 96

  Attention: Only 150 Competitors per Category
  U13 / U16 male / female will be registered

  Enrolment date: not later than Friday – 27.11.2009

  Sonstiges: – On our webpage http://www.judo-in-hamburg.de you can download the enrolment.

  Trainingscamp: For all competitors, there will be an international Trainingscamp after tournament helt in the competition hall by Slavko Tekic, (V. Dan)
  (06./07. Dezember)

  Following sessions are planed:

  Sunday, 09.30 – 11.30 o’ clock
  Sunday, 15.00 – 17.00 o’ clock

  Monday, 09.00 – 11.00 o’ clock
  Monday, 14.00 – 16.00 o’ clock

  For the camp and tournament we have invited clubs from Russia, Poland, Danemark, Serbia and Aserbaidschan

 3. Może tylko dwa zdania na temat turnieju. Sa turnieje tzw. masowe gdzie za wszelka cenę próbuje się zgromadzić uczestników, ale są tez takie, których aspiracja jest niekoniecznie ilość, a jakość. I w tym tez kierunku zmierza turniej hamburski, nie prześciga się w reklamach, lecz sam konsekwentnie poprzez kontakty własne, stara się zapewnić uczestników gwarantujących wysoki poziom walk. Nic dziwnego, gdyż sam TH Eilbeck jest od wielu lat hegemonem klubowym w kategorii U14-U17 w Niemczech Północnych, i jednym z najmocniejszych w Niemczech.To jego zawodnicy,zarówno zespołowo jak i indywidualnie,zdobywają medale na mistrzostwach krajowych i Europy wśród Kadetów i Juniorów. Turniej odbywa się na dużej hali sportowej w dzielnicy Wandsbek, w której to w ostatni weekend Hamburg zdobył wicemistrzostwo Niemiec w rozgrywkach ligowych judo(mężczyźni). Ulegając w finale, nota bene 15-krotnemu Mistrzowi Niemiec z Monachium , 5:7. Wspominam o tym na marginesie, bo i człon HJT w 75% składa się z zawodników należących do TH Eilbeck.
  Wracając do turnieju.
  Zeszłorocznym zwycięzcą ogólnej kwalifikacji drużynowej został moskiewski klub Sambo 70. W tegorocznej edycji oprócz moskwiczan, swój przyjazd zaawizowali uczestnicy z Azerbejdżanu, Białorusi, Danii, Serbii i Izraela, oraz oczywiście JT Poland.
  W poprzednich edycjach turnieju z Polski uczestniczyły kluby z Torunia, Kielc i Trójmiasta. Wiec może ich przedstawiciele maja jeszcze coś na ten temat do powiedzenia. Na brak sportowych emocji i niepowtarzalnych nagród (puchary i medale przygotowywane są corocznie wg własnych projektów) zapewne nie będzie można narzekać. Wypada zatem tylko wszystkich niezdecydowanych raz jeszcze zaprosić i zachęcić .

 4. Witam. Podajemy skład JT Poland na Hamburg 1) Sebastian Marcinkiewicz U13. 2) Jakub Duda U13. 3) Kamil Górecki U13. 4) Michał Pańko U16 5) Wojciech Jelonek U16. 6) Kondrat Klecuń U16. 7) Kacper Kazimierowicz U16. 8) Tomasz Piotrowski U16. Po powrocie relacja i zdjęcia. Pozdrawiam

 5. Trzecia już edycja Eilbecker Cup za nami. Kameralna ze swoimi 235 uczestnikami z Anglii, Azerbejdżanu, Białorusi,Holandii,Niemiec, Polski i Rosji. Team Judo Poland zdobył piec medali: złoto, srebro i trzy brązowe.
  Drużynowo jak i przed rokiem zwyciężyło Sambo 70 Moskwa , przed hamburskim klubem HT16 i Azerbejdżańską Federacja Judo.
  Szczegóły poda zapewne Pretorian , po swoim powrocie z Reeperbahn-u :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *