9. Internationalen CREATIV Graz

W dniach 19-20 maja odbył się 9 Międzynarodowy Turniej Creativ Graz (Austria). Przez dwa dni 1337 uczestników z 129 klubów reprezentujących 18 państw walczyło na 8 matach o medale i nagrody pieniężne. Ekipy polskie to : Czarni Bytom, Judo Wolbrom, Mosir Bochnia, UKS Galeon Gdynia, UKS Mosir Jasło, UKS Orzel Zyrardow.
Kategorie wiekowe: U11,U13,U15,U20,seniorki i seniorzy.
Poniżej wyniki zawodników polskich:

Seniorzy
-73kg
1. Kubieniec Michal Czarni Bytom Polen
2. Rudl Mario JK Zeleznicar Maribor Slowenien
3. Baumann Bastian PSV Leoben Austria
3. Zagrodnik Paljek Czarni Bytom Polen

-90kg
1. Jurcik Pavol Slovak Judo Federation Slowakei
2. Krawczyk Wincenty Czarni Bytom Polen
3. Terzi Mohand Hamburger JT Deutschland
3. Lisowski Tomasz Czarni Bytom Polen

-100kg
1. Helbing Sven ASV ÖGJ Salzburg Austria
2. Lauterbach Jeremias Hamburger JT Deutschland
3. Biegaj Robert Judo Wolbrom Polen
3. Vrba Tomas SK KP Brno Tschechien

U13
-45kg
1. Zadro Petar JC Borsa Mostar Bosnien/Herzegowina
2. Rams Antoni Judo Wolbrom Polen
3. Schwarzer Christopher JC 90 Frankfurt/Oder Deutschland
3. Preda Adrian Baia Mare C.S.M. Rumänien

U15
-45kg
1. Morapitiye Sunil Judo Kaposvari Ungarn
2. Chodyna Dawid UKS Galeon Gdynia Polen
3. Steinlechner Thomas PSV Salzburg Austria
3. Pal Gyula Budapesti Regionali Ungarn

-66kg
1. Derdas Krzysztof Judo Wolbrom Polen
2. Kruzsely Szabolcs Miskolc ÉKM Ungarn
3. Placci Matteo Emilia Romagna-Italy Italien
3. Kahlig Markus ATSV Steyr Austria

U17
– 50kg
1. Novero Alessandro Judo Kimochi Alpignano Italien
2. Zadro Franjo JC Borsa Mostar Bosnien/Herzegowina
3. Jereb Andraz Judo Klub Olimpija Slowenien
3. Garbacik Bartlomiej UKS Mosir Jasło Polen

-73kg
1. Pamgrazzi Alessandro Jigoro Kano Trento Italien
2. Pryszto Mateusz UKS Galeon Gdynia Polen
3. Etienne Jeff Luxemburg FLAM Judo Luxemburg
3. Carletti Manuel Rappresentativa Udine Italien

U20
-66kg
1. Ungvari Attila Benta Judo Ungarn
2. Raczynski Jakub Czarni Bytom Polen
3. Soska Filip Slovak Judo Federation Slowakei
3. Sarafoleanu Alexandru Arad Romania Rumänien

-81kg
1. Gauron Robert Czarni Bytom Polen
2. Piber Matthias Judoteam Villach Austria
3. Wisniowski Bartosz Mosir Bochnia Polen
3. Mielcarek Blazej UKS Galeon Gdynia< Polen

-90kg
1. Szarek Piotr Czarni Bytom Polen
2. Tworzydlo Wojciech Mosir Bochnia Polen

3. Mesaric David JK Zeleznicar Maribor Slowenien
3. L`hotelin Benjamin Budokan ALBI Frankreich

KOBIETY

U11
-26kg
1. Szekely Patricia Baia Mare C.S.M. Rumänien
2. Glowacka Paulina Judo Wolbrom Polen
3. Niederdorfer Melanie Sanjindo Bischofshofen Austria

-30kg
1. Katona Szabina Domaszek Judo ISE Ungarn
2. Schmid Elisa JuF Leoben Austria
3. Wojtowicz Magdalena UKS Orzel Zyrardow Polen
3. Dimovova Sara SK UP Olomouc Tschechien

U17

-40kg
1. Glantschnig Sandra Union Lienz Raika Austria
2. Sajdak Wiktoria UKS Mosir Jasło Polen

-48kg
1. Huck Christine CREATIV Graz Austria
2. Sommer Carina JT Steinheim Deutschland
3. Karlikova Martina SK UP Olomouc Tschechien
3. Jamrog Agnieszka UKS Mosir Jasło Polen

-52kg
1. Natoli Laura Judo Edegem Belgien
2. Pepera Beata Judo Wolbrom Polen
3. Keviczky Krisztina TFSE Budapest Ungarn
3. Bekic Andrea

-57kg
1. Dakovic Andreja JK Panda – Zagreb Kroatien
2. Sweda Romy JuF Leoben Austria
3. Bök Viktoria Miskolc ÉKM Ungarn
3. Kosmider Kamila Judo Wolbrom Polen

U20

-70kg
1. Kufner Andrea SV Hallein / Tennengau Austria
2. Biakas Barbara Czarni Bytom Polen
3. Brata Rebeca Baia Mare C.S.M. Rumänien

-78kg
1. Maranic Ivana JK Panda – Zagreb Kroatien
2. Attelan Clotilde Budokan ALBI Frankreich
3. Papaj Ola Judo Wolbrom Polen

W klasyfikacji zespołowej Czarni Bytom zajęło 7 miejsce.

Posted Under
Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *