Bezkonkurencyjni – GKS Czarni Bytom – Mistrz Polski w Drużynie Gdańsk 2009

W tym roku ekipa juniorów Czarnych była nie do zatrzymania i poza zasięgiem pozostałych ekip, wygrywając po koleji wszystkie cztery mecze dośc gładko dotarła do celu do złota!! Gratulacje dla Mistrzów i Trenerów .Wyniki meczów:
I.GKS Czarni Bytom – SGKS Wybrzeże Gdańsk 5:2
II.GKS Czarni Bytom – KS Gwardia Wrocław 6:2
III.KS AZS-AWFiS Gdańsk – GKS Czarni Bytom 4:4
IV.AZS-WSPiA Poznań – GKS Czarni Bytom 2:6

Posted Under
Bez kategorii
Tagged

5 thoughts on “Bezkonkurencyjni – GKS Czarni Bytom – Mistrz Polski w Drużynie Gdańsk 2009

 1. ekipa Czarnych – ale tylko juniorzy. Jeśli chodzi o juniorki, to ekipa KS AZS AWFiS Gdańsk była nie do zatrzymania :).
  Wyniki meczów:
  Walka 1 – KS AZS-AWFiS Gdańsk – K.S. Gwardia Bielsko- Biała 6:0
  Walka 2 – KS AZS-AWFiS Gdańsk – SGKS Wybrzeże Gdańsk 4:4
  Walka 3 – GKS Czarni Bytom – KS AZS-AWFiS Gdańsk 0:6

  Warto dodać, że tylko SGKS Wybrzeże Gdańsk miało zawodniczkę w -44kg, pozostałe drużyny nie miały reprezentacji w tej kategorii.

 2. Nie przesadzajcie
  Juniorzy Czarnych dosyć szczęśliwie wygrali z AWF Gdańsk a w wygranej z Wybrzeżem w dużej mierze pomogli im sędziowie 2-ga i 4-ta walka.
  Co do Juniorek AWF to z Wybrzeżem wygrały 2-ma małymi punktami także bez przesady z tym nie do zatrzymania mógł być wynik w drugą stronę.

  1. Odnośnie juniorów – trudno mi się wypowiadać; głównie śledziłam walki juniorek. Ale nie mogę się zgodzić z uogólnieniem, że „Czarni byli nie do zatrzymania” – stąd powyższy komentarz ze sfromułowaniem „nie do zatrzymania” odnośnie złotych medalistek :).
   Juniorki KS AZS AWFiS rzeczywiście wygrały małymi punktami, ale biorąc pod uwagę liczbę stoczonych walk – było 4:3 (AWFiS nie miał zawodniczki w -44kg), były więc niezłe :D.
   Niezależnie od wyniku meczu żadne zwycięstwo nie przyszło łatwo. Gratulacje dla wszystkich ekip za naprawdę bojową postawę. Warto było przyjechać do Gdańska, żeby obejrzeć naprawdę dobre walki :)

 3. Poprawione-Juniorzy!Takie są opinie Trenerów i Zawodników ekip biorących udział. Czarni byli faworytami i wygrali! Co do artykułów o innych medalistach DMP to trenerzy tych ekip nie wysłali nam składów i zdjęć. Jak dostaniemy to ukaże się artykuł ze zdjęciem. Pozdrawiam i gratuluję wszystkim medalistom i medalistkom DMP. E-mail judo-team-poland@wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *