Brawo : konsultacje ze środowiskiem Judo.

Seminarium trenersko-sędziowskie w Rawie Mazowieckiej 21-22.01.2017
Czasami aby zrobić krok w przód trzeba zrobić jdwa kroki w tył. Konsultacje nad stanem, systemem szkolenia, do tego nowe przepisy IJF – analiza itd. Naprawdę warto, konstruktywnie rozmawiać nad naszym Judo. Mam nadzieję, że to wszystko na poważnie. Jeszcze jedno co może umknęło czytelnikom te Seminarium nic nie kosztuje PZJudo ! Można widać znaleźć sponsora na takie spotkania, to dobrze wróży ! Brawo !

Plan seminarium trenersko-sędziowskiego w Rawie Mazowieckiej w dniach 21-22.01.2017

Miejsce: hotel Tatar ul Katowicka 20 D Rawa Mazowiecka

Sobota 21 stycznia

15:00 zakwaterowanie zaproszonych trenerów, gości
16:00 seminarium trenerskie ( przedstawienie aktualnej sytuacji organizacyjno – finansowej w Polskim Związku Judo, przedstawienie wizji struktury szkolenia PZ Judo, przedstawienie treści podjętych uchwał zarządu, dyskusja)
19:00 kolacja
19:45 praca w grupach: pierwsza grupa Tokio 2020, druga grupa sport dzieci i młodzieży

Niedziela 22 stycznia

08:30 śniadanie
09:30 seminarium trenerskie
11:00 przedstawienie zmian regulaminu walki judo na lata 2017-2020 przez panią Krystynę Macioszczyk
13:00 obiad i pożegnanie trenerów
14:00 seminarium sędziowskie

Nocleg, wyżywienie, wynajem sali pokrywa (sponsoruje) właścicielka obiektu Tatar w Rawie Mazowieckiej www.tatarrawa.pl
Koszt dojazdu na seminarium leży po stronie trenerów, gości, sędziów.

Posted Under
Bez kategorii

2 thoughts on “Brawo : konsultacje ze środowiskiem Judo.

  1. Pretorian rozumiem że seminarium jest dla wybranych trenerów a nie wszystkich z Polski? Nie ma informacji jakoby wszyscy mogli przyjechać na koszt PZJUDO.
    Co za konsultacja ze środowiskiem jak w całym seminarium weźmie udział 8 -12 trenerów. Pytanie jak ci wydelegowani przez OZ będą wybrani bo domyślam się, że z kapelusza, a kolejna sprawa to czy to co oni tam sobie ustalą ma dotyczyć wszystkich. Jeśli tobie się to podoba to nie rozumiem.

    „W związku z podjętą przez Zarząd Polskiego Związku Judo uchwałą nr 4/1/2017 o organizacji szkolenia trenerskiego w Rawie Mazowieckiej w Ośrodku „Tatar” w dniach
    20 – 22.01.2017, kierujemy prośbę do Prezesów Okręgowych Związków Sportowych o wydelegowanie dwóch trenerów z województwa, jednego reprezentanta zajmującego się sportem wyczynowym (w szczególności trenerów zawodników kadry narodowej seniorek i seniorów), oraz drugiego posiadającego doświadczenie w pracy z grupami dziecięcymi i młodzieżowymi. W czasie seminarium przedstawimy draft nowej struktury szkolenia, a także spośród delegatów stworzymy grupy robocze, dopracowujące nowe zasady i regulaminy.
    Zapraszamy na seminarium serdecznie również wszystkich naszych medalistów olimpijskich.”

  2. Tu akurat uważam, że taka formuła jest bardzo dobra. Co do OZ możecie przecież w Okręgu ustalić Wasze stanowisko w tych sprawach i wysłać konkretnych przedstawicieli. Będę na tym Seminarium to po ocenię, ale obecnie mam pozytywne zdanie na ten temat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *