Brawo : konsultacje ze środowiskiem Judo.

Seminarium trenersko-sędziowskie w Rawie Mazowieckiej 21-22.01.2017
Czasami aby zrobić krok w przód trzeba zrobić jdwa kroki w tył. Konsultacje nad stanem, systemem szkolenia, do tego nowe przepisy IJF – analiza itd. Naprawdę warto, konstruktywnie rozmawiać nad naszym Judo. Mam nadzieję, że to wszystko na poważnie. Jeszcze jedno co może umknęło czytelnikom te Seminarium nic nie kosztuje PZJudo ! Można widać znaleźć sponsora na takie spotkania, to dobrze wróży ! Brawo !

Plan seminarium trenersko-sędziowskiego w Rawie Mazowieckiej w dniach 21-22.01.2017

Miejsce: hotel Tatar ul Katowicka 20 D Rawa Mazowiecka

Sobota 21 stycznia

15:00 zakwaterowanie zaproszonych trenerów, gości
16:00 seminarium trenerskie ( przedstawienie aktualnej sytuacji organizacyjno – finansowej w Polskim Związku Judo, przedstawienie wizji struktury szkolenia PZ Judo, przedstawienie treści podjętych uchwał zarządu, dyskusja)
19:00 kolacja
19:45 praca w grupach: pierwsza grupa Tokio 2020, druga grupa sport dzieci i młodzieży

Niedziela 22 stycznia

08:30 śniadanie
09:30 seminarium trenerskie
11:00 przedstawienie zmian regulaminu walki judo na lata 2017-2020 przez panią Krystynę Macioszczyk
13:00 obiad i pożegnanie trenerów
14:00 seminarium sędziowskie

Nocleg, wyżywienie, wynajem sali pokrywa (sponsoruje) właścicielka obiektu Tatar w Rawie Mazowieckiej www.tatarrawa.pl
Koszt dojazdu na seminarium leży po stronie trenerów, gości, sędziów.

Posted Under
Bez kategorii

2 thoughts on “Brawo : konsultacje ze środowiskiem Judo.

  1. Pretorian rozumiem że seminarium jest dla wybranych trenerów a nie wszystkich z Polski? Nie ma informacji jakoby wszyscy mogli przyjechać na koszt PZJUDO.
    Co za konsultacja ze środowiskiem jak w całym seminarium weźmie udział 8 -12 trenerów. Pytanie jak ci wydelegowani przez OZ będą wybrani bo domyślam się, że z kapelusza, a kolejna sprawa to czy to co oni tam sobie ustalą ma dotyczyć wszystkich. Jeśli tobie się to podoba to nie rozumiem.

    „W związku z podjętą przez Zarząd Polskiego Związku Judo uchwałą nr 4/1/2017 o organizacji szkolenia trenerskiego w Rawie Mazowieckiej w Ośrodku „Tatar” w dniach
    20 – 22.01.2017, kierujemy prośbę do Prezesów Okręgowych Związków Sportowych o wydelegowanie dwóch trenerów z województwa, jednego reprezentanta zajmującego się sportem wyczynowym (w szczególności trenerów zawodników kadry narodowej seniorek i seniorów), oraz drugiego posiadającego doświadczenie w pracy z grupami dziecięcymi i młodzieżowymi. W czasie seminarium przedstawimy draft nowej struktury szkolenia, a także spośród delegatów stworzymy grupy robocze, dopracowujące nowe zasady i regulaminy.
    Zapraszamy na seminarium serdecznie również wszystkich naszych medalistów olimpijskich.”

  2. Tu akurat uważam, że taka formuła jest bardzo dobra. Co do OZ możecie przecież w Okręgu ustalić Wasze stanowisko w tych sprawach i wysłać konkretnych przedstawicieli. Będę na tym Seminarium to po ocenię, ale obecnie mam pozytywne zdanie na ten temat.

Dodaj komentarz