„CAMP JUDO – KUŹNIA TALENTÓW” – ODWOŁANY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CAMP W LUBONIU – ODWOŁANY !!!!! Z przyczyn niezależnych od Organizatora Camp nie odbędzie się ! Wszystkich zainteresowanych bardzo przepraszamy. Pozdrawiam.

Posted Under
Bez kategorii

6 thoughts on “„CAMP JUDO – KUŹNIA TALENTÓW” – ODWOŁANY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. 9 Czerwca w Bytomiu odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.Termin zarezerwowany już dawno.Znów coś się robi….bez głowy ? bez sensu ? A może celowo ?

  2. Kalendarz PZJ robi się w oparciu o analizę terminów w Kalendarzu IJF i EJU to samo powinno dotyczyć tworzenia Kalendarza Regionów i innych Związków Judo powinny być one tworzone w oparciu o Kalendarz PZJ, a w nim Camp w Luboniu jak termin i miejsce był od początku umieszczony !!! Żle że nikt tego nie bierze pod uwagę.:( Szkoda tych judoków i judoczek którzy nie będą mogli wziąć udział w tej imprezie. Pozdrawiam

  3. Odwołany !!!! Z przyczyn niezależnych od Organizatora Camp w Luboniu nie odbędzie się ! Oraganizator bardzo przeprasza wszystkich zainteresowanych. Pozdrawiamy.

  4. a co to znaczy z przyczyn niezależnych od organizatora?
    za mało się zgłosiło osób?
    to chyba jednak wina organizatora..

  5. 2 dni przed rozpoczęciem, lipa jakich mało, a co jeżeli ktoś miał wykupiony bilet lotniczy czy PKP ? I pytanie do organizatorów campu we Wrocławiu. Od kiedu można bukować bilety, żeby nie zostać z palcem w d…e jak teraz ?

  6. My też planowaliśmy tam być. Niestety widocznie inni nie chcieli lub nie mogli np. Śląsk MMM czy góra która ma eiminacje do OOM. Trenerzy Kadry chcieli i PZJ też, a trenerzy klubowi nie chcieli zgrupowania przed ME brak czasu i środków. Ja to rozumiem bo wyjazdy zagraniczne rujnują budżety klubów. Camp U 20 Wrocław i U 16 wszystko aktualne. We Wrocławiu napewno łatwiej nam zorganizować taką akcje bo sami mamy około 200-300 trenujących ! Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *