21 thoughts on “Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych

  1. Zbliża się wielkimi krokami turniej drużynowy juniorów, luniorek młodszych może jakieś typy co do szans poszczególnych drużyn?

  2. Czy może ktoś wie,że turniej drużynowy juniorów,juniorek młodszych będzie transmitowany na żywo w necie z Piły ?

  3. Zgłoszone do DMP juniorek i juniorów młodszych zostały kluby:

    Juniorzy młodsi:

    GKS Czarni Bytom
    UKS Galeon Gdynia
    UKS „6” Piła
    UKS „Kodokan” Toruń
    MMKS Wojownik Skierniewice
    MKS Juvenia Wrocław
    Juniorki młodsze:

    GKS Czarni Bytom
    UKS „6” Piła
    AZS OŚ Poznań
    MKS Juvenia Wrocław

  4. ostatnie dane z pzjudo.pl

    Juniorzy młodsi:

    GKS Czarni Bytom
    UKS Galeon Gdynia
    UKS „6” Piła
    UKS „Kodokan” Toruń
    MMKS Wojownik Skierniewice
    MKS Juvenia Wrocław

    Juniorki młodsze:

    GKS Czarni Bytom
    UKS „6” Piła
    AZS OŚ Poznań
    MKS Juvenia Wrocław
    KS Akademia Judo Poznań

  5. Drużyn w juniorach młodszych jest 8:
    -Juvenia Wrocław
    -Czarni Bytom
    -Galeon Gdynia
    -Wojownik Skierniewice
    -UKS 6 Piła
    -AZS Gliwice
    -Gimnazjon Suchy Las
    -Kodokan Toruń
    Juniorki Młodsze 5 :
    -Czarni Bytom
    -Juvenia Wrocław
    -AZS OŚ Poznań
    -Akademia Judo Poznań
    -UKS 6 Piła

  6. Pewnie nikt w tym radiu nie potrafi transmisji przeprowadzić dlatego wolą nie tykać się tego.Tylko dlaczego radio JUDO? TO KPINA JAKAŚ JEST

  7. wyniki
    Juniorki młodsze:

    1. KS Akademia Judo Poznań – UKS „6” Piła 5:3 (47:30)
    2. AZS OŚ Poznań – GKS Czarni Bytom 5:3 (50:30)
    3. MKS Juvenia Wrocław – UKS „6” Piła 5:1 (40:5)
    4. KS Akademia Judo Poznań – GKS Czarni Bytom 1:7 (10:67)
    5. MKS Juvenia Wrocław – AZS OŚ Poznań 3:3 (30:30)
    6. UKS „6” Piła – GKS Czarni Bytom 2:6 (20:60)
    7. MKS Juvenia Wrocław – GKS Czarni Bytom 5:3 (50:30)
    8. AZS OŚ Poznań – KS Akademia Judo Poznań 6:2 (60:17)
    9. MKS Juvenia Wrocław – KS Akademia Judo Poznań 6:2 (60:20)
    10.AZS OŚ Poznań – UKS „6” Piła 5:3 (50:30)

    Kolejność:
    1. MKS Juvenia Wrocław
    2. AZS OŚ Poznań
    3. GKS Czarni Bytom
    4. KS Akademia Judo Poznań
    5. UKS „6” Piła

    Juniorzy młodsi:

    Grupa I
    1. MMKS Wojownik Skierniewice – UKS „Galeon” Gdynia 4:4 (37:40)
    2. UKS Gimnazjon Suchy Las – GKS Czarni Bytom 2:7 (20:70)
    3. MMKS Wojownik Skierniewice – UKS Gimnazjon Suchy Las 8:1 (75:10)
    4. UKS Galeon Gdynia – GKS Czarni Bytom 4:4 (40:40)
    5. UKS Galeon Gdynia – UKS Gimnazjon Suchy Las 6:2 (55:20)
    6. MMKS Wojownik Skierniewice – GKS Czarni Bytom 4:4 (37:40)

    Grupa II
    1. MKS Juvenia Wrocław – UKS „6” Piła 5:3 (47:20)
    2. UKS Kodokan Toruń – AZS Gliwice 5:4 (50:40)
    3. MKS Juvenia Wrocław – UKS Kodokan Toruń 8:1 (77:10)
    4. UKS „6” Piła – AZS Gliwice 5:4 (45:40)
    5. UKS „6” Piła – UKS Kodokan Toruń 5:4 (47:37)
    6. MKS Juvenia Wrocław – AZS Gliwice 9:0 (90:0)

    Półfinał:
    GKS Czarni Bytom – UKS „6” Piła 8:0 (80:0)
    MKS Juvenia Wrocław – UKS Galeon Gdynia 6:3 (60:20)

    Finał:
    GKS Czarni Bytom – MKS Juvenia Wrocław 5:4 (37:35)

    Kolejność:
    1. GKS Czarni Bytom
    2. MKS Juvenia Wrocław
    3.UKS „6” Piła
    3. UKS Galeon Gdynia
    5.MMKS Wojownik Skierniewice
    5.UKS Kodokan Toruń
    7.UKS Gimnazjon Suchy Las
    7.AZS Gliwice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *