Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów

Zapraszamy wszystkich kibiców na Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów, które odbędą się jutro w hali Gwardii Wrocław przy ul. Krupniczej 15. Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00. Pełny komunikat znajduje się w kalendarzu PZJ. Z ostatniej chwili: ekipa Czarnych Bytom kobiet i mężczyzn choć zgłoszona nie będzie brała udziału !!

Posted Under
Bez kategorii
Tagged

6 thoughts on “Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów

  1. A gdzie się podział Mistrz Polski kobiet, obrońca tytułu z ubiegłego roku „Gwardia” Opole? Zabrakło kasy na wynajęcie armii zaciężnej? :).A swoją drogą, jeżeli Czarni się wycofają,czemu się nie dziwię, to co to będą za Mistrzostwa Polski? Polskie judo toczy się powoli z równi pochyłej, za co całkowicie jest odpowiedzialny cały zarząd nieudaczników, który teraz jest u władzy.Takiego haosu i niegospodarności jak jest teraz, to jeszcze w PZJudo nie było. Jest nie do pomyślenia,żeby reprezentanci jeździli na zawody za pieniądze swoje lub klubowe, a zapytajcie się kiedy reprezentanci kraju otrzymali sprzęt sportowy, oprócz judog które przekazują sponsorzy? Tak tragicznej sytuacji finansowej w związku jeszcze nie było. Czas na zmiany!!!

    1. Wypowiedzi zawodników Czarnych Bytom na Facebooku.pl mówią wszystko. Smutne, znowu wygrywa polityka, waśnie i spory ze sportem.

  2. Tak zgadzam sie z tym,brakuje pieniedzy i to widac ,,,a tacy pilkarze maja kase na wszystko i jeszcze jak zarabiaja-tylko pozazdroscic.moim zdaniem judo powinno byc przynajmniej w polowie zawodowe wtedy znajda sie druzyny ,bedzie wiecej trenujacych judo tylko jeden problem -jak to zrobic

  3. Kobiety: I miejsce Gdańsk, a II miejsce Wrocław !! (tylko dwie drużyny) Panowie : brak wyników mecze rozegrają się o 18 godz ! Ekipy startujące: Wrocław I, Wrocław II, Gliwice (każdy z każdym trzy drużyny).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *