El. Reg Region IV – Jun Mł

20.09.2008
Eliminacje Regionalne Regionu IV
Juniorzy mł / Juniorki mł
Bytom

3 thoughts on “El. Reg Region IV – Jun Mł

 1. Tak zawarta informacja, jest bardzo skromna, aby powiedzieć wręcz uboga. Wiem ze judo w Bytomiu ma sporo sympatyków, którzy i tak przyjdą na te zawody mimo braku podstawowych informacji (kiedy waga, rozpoczęcie zawodów, jakie kategorie wagowe itp.) . Jeżeli tak wygląda promocja judo w Bytomiu to jest to bardzo smutne i żle wróży na przyszłość. Pozdrawiam

  1. Tak jest uboga, bo wprowadzałem TEN kalendarz na podstawie listy, która dostarczana była przez Śląski Związek Judo i Polski Związek Judo. Gdybym był w posiadaniu szczegółowych danych to pewnie bym je tutaj umieścił.

   Wprowadzam takie dane do jakich mam dostęp.
   Ale skoro lepiej nie wprowadzać żadnych informacji,niż tylko tylko nazwa, data i miejsce to może cały kalendarz wykasować ?

   I dlaczego zrzucasz odpowiedzialność promocji judo w Bytomiu na ten portal? Z tego co obserwują to ten klub dobrze się promuje i mnie do tego nie potrzebuje.

   Przypominam, że jest on prowadzony hobbystycznie, niekomercyjnie – a prowadzenie go to moja cegiełka w promocję judo, nie licząc prowadzenia małego klubu.

   A co ty robisz dla promocji judo ? Poza oczywiście czepianiem się ?

 2. Erewhon !!! Ustąp przecież Jesteś wielki,szkoda energiiii na błachostki. Gratulacje od sympaytków judo-tak trzymaj !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *