ELIMINACJE II REGIONU DO PUCHARY POLSKI JUNIOREK/ÓW MŁODSZYCH- WARSZAWA 20.09.2008

Juniorki młodsze

Waga 40 kg – awans 4
1 Draczyńska Anna 95 UKJ 225
2 Bujak Agata 95 UKJ 225
3 Łuczaj Edyta 95 Narew Łapy
4 Mamedof Amelia 95 Żak Ełk

Waga 44 kg – awans 4
1 Dobrowolska Martyna 95 UKJ AON
2 Kuśmierz Dorota 93 Legion Zamość
3 Kozaczyńska Agata 94 UKJ Ryś
3 Dominiak Katarzyna 94 Wojownik Skierniewice
5 Rentel Marta 95 UKJ 225
5 Rutkowska Edyta 95 PUKS Makowiec

Waga 48 kg – awans 7
1 Pieńkowska Karolina 93 AZS UW
2 Stankiewicz Joanna 92 Judo Rawa
3 Czarnocka Alicja 92 UKJ 225
3 Wysocka Dominika 92 Hetman Białystok
5 Stachurska Katarzyna 93 Hetman Białystok
5 Rerutko Żaneta 95 UKJ 225
7 Sieśkiewicz Magdalena 93 Hetman Białystok

Waga 52 kg – awans 3
1 Podolak Arleta 93 Legion Zamość
2 Sianko Monika 95 UKJ 225
3 Czarnocka Ilona 92 UKJ 225
3 Gnich Dominika 92 UKJ AON
5 Lewarska Aleksandra 93 VIS Skierniewice
5 Krześlak Dominika 92 JSS Drako
7 Kaźmierczak Agata 93 ŁPKS Gwardia

Waga 57 – awans 2
1 Jary Jagoda 92 AZS Łódź
2 Okólska Martyna 93 PUKS Makowiec
3 Rawska Klaudia 95 Judo Kontra
3 Prus Agnieszka 95 Gwardia Warszawa
5 Górnik Paulina 93 Start Radom
5 Wacławek Alekandra 95 Orzeł Żyrardów
7 Kosiur Aleksandra 92 Jedynka Łódź
7 Mróz Karolina 92 Wojownik Skierniewice

Waga 63 kg – awans 4
1 Wołosik Ewelina Hetman Białystok
2 Cal Katarzyna AZS Łódź
3 Wichan Beata ŁPKS Gwardia
3 Maleta Karolina PUKS Makowiec
5 Górnik Luiza Start Radom
5 Rerutko Monika Gwardia Warszawa
7 Szelkowska Dorota Jutrzenka Płock

Waga 70 kg – awans 4
1 Bonsignori Sena 92 UKJ Ryś
2 Kozieł Aleksandra 92 ŁPKS Gwardia
3 Jaruga Dorota 93 HKS Żubr
3 Piszczatowska Sylwia 92 Narew Łapy
5 Czerwińska Daria 93 Jutrzenka Płock
5 Banasiak Agnieszka 95 Ippon Kutno
7 Brochacka Iga 94 Jutrzenka Płock
7 Jaworska Milena 93 Bushi Łódź

Waga +70 kg – awans 2
1 Sitarz Karolina 95 PUKS Makowiec
2 Szkudlarek Karolina 93 WKS Gwardia
3 Fengler Magda 93 Bushi Łódź

Juniorzy młodsi

Waga 46 kg – awans 4
1 Kot Bartłomiej 93 Judo Chełm
2 Sawicki Krystian 94 UKS Sensei Płock
3 Łażewski Marek 94 UKJ Białołęka
3 Roszkowski Mateusz 94 Hetman Białystok
5 Marciniak Michał 94 UKJ 225
5 Brot Paweł 94 ŁPKS Gwardia
7 Kowalczyk Michał 94 PUKS Makowiec
7 Pogodziński Maciej 94 Start Radom

Waga 50 kg – awans 7
1 Kowalewicz Jakub 93 UKJ 225
2 Woch Mateusz 93 ŁPKS Gwardia
3 Kardas Dawid 92 Jutrzenka Płock
3 Szerszeniewski Przemysław 94 UKJ Białołęka
5 Domański Tomasz 94 UKJ Ryś
5 Piekacz Krystian 93 Zryw Łowicz
7 Woźniakiewicz Adam 95 UKJ 225
7 Woźniak Dominik 95 UKJ 225

Waga 55 kg – awans 6
1 Piotrkowski Michał 92 ŁPKS Gwardia
2 Kiełbasiński Łukasz 92 UKJ Ryś
3 Kazanecki Konrad 92 UKJ 225
3 Birke Przemysław 92 AZS AWF
5 Dąbrowski Stanisław 93 AZS UW
5 Twarowski Filip 94 Hetman Białystok
7 Ochnio Michał 95 UKJ 225
7 Kubik Michał 92 Legion Zamość

Waga 60 kg – awans 5
1 Zacheja Maciej 93 UKJ 225
2 Banaszek Dominik 93 UKJ 225
3 Galaś Krzysztof 93 AZS AWF
3 Brot Jan 92 ŁPKS Gwardia
5 Prus Kamil 92 WKS Gwardia
5 Piotrowski Patryk 93 UKJ Ryś
7 Poniecki Jakub 92 ŁPKS Gwardia
7 Pruszkowski Damian 93 Wojownik Skierniewice

Waga 66 kg – awans 5
1 Gmurek Marcin 94 UKJ Białołęka
2 Brodowski Kuba 93 UKJ 225
3 Wiktorek Seweryn 93 Ippon Kutno
3 Stasiecki Piotr 92 UKJ AON
5 Klimek Artur 93 WKS Gwardia
5 Stankiewicz Karo 93 lJudo Rawa
7 Balcerak Przemysław 93 Jutrzenka Płock
7 Bogucki Patryk 93 Judo Kano Płock

Waga 73 kg – awans 6
1 Kurkiewicz Bartosz 92 UKJ Ryś
2 Bromirski Paweł 92 Wojownik Skierniewice
3 Trześniewski Mikołaj 93 WKS Gwardia
3 Lesiak Damian 93 Wojownik Skierniewice
5 Zimecki Grzegorz 93 AZS UW
5 Witkowski Marcin 93 UKJ 225
7 Ciechomski Patryk 93 Jutrzenka Płock
7 Gaczkowski Jan 92 AZS UW

Waga 81 kg – awans 5
1 Olczak Piotr 92 Bushi Łódź
2 Broniec Patryk 93 AZS AWF
3 Sarosiek Maciej 94 UKJ 225
3 Jakubik Jakub 93 JSS Drako
5 Gacuta Piotr 92 HKS Żubr
5 Adamus Paweł 93 AZS WAT
7 Czmak Maciej 93 HKS Żubr
7 Antoniewicz Krzysztof 94 JSS Drako

Waga 90 kg – awans 4
1 Bielecki Daniel 92 ŁPKS Gwardia
2 Szadkowski Konrad 93 AZS AWF
3 Pasternak Maciej 93 Start Radom
4 Górecki Marcin 94 WOSW
5 Łapiński Piotr 94 Narew Łapy

Waga +90 – awans 2
1 Dziki Maciej 1992 ŁPKS Gwardia
2 Naruszewicz Adam 1992 MKS Żak Ełk
3 Stokalski Krzysztof 95 BKS Yawara ł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *