Eliminacje regionu III do Pucharu Polski Juniorów i Juniorek

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
Eliminacje regionu III do Pucharu Polski Juniorów i Juniorek
w dniu 08.02.2009r.

1. Organizator.
– DZ Judo
– Gmina Wrocław
– Urząd Marszałkowski woj. Dolnośląskiego
2. Termin i miejsce:
Zawody odbędą się dnia 08.02.2009r.(niedziela) w wielofunkcyjnej Hali Sportowej AWF
Wrocław przy ul. Paderewskiego 35.
Rozegrane zostaną na 3 matach wg regulaminu PZ Judo.
2.1. Prawo startu:
Prawo startu mają zawodnicy/czki z roczników 1990-1991-1992
Prawo startu mają zawodnicy/czki juniorzy juniorki młodsze
Tolerancja wagowa 1 kg.
Zgłoszenie do zawodów musi być z pieczątką klubu i podanym kierownikiem ekipy, z danymi
zawodników ( tak jak do imprezy centralnej ),.
3. Program zawodów:
10:00 -11:00 waga oficjalna
11:00-11:45 – losowanie
12:00 rozpoczęcie zawodów
4. Opłata startowa – 15 zł od osoby.
5. Kierownik Zawodów : p. Zbigniew Zamęcki
6. Zawodnicy i zawodniczki muszą posiadać ważne ubezpieczenie od NW (we własnym zakresie) ,
Zawodnicy muszą spełniać wszystkie wymagane formalności – opłaconą licencję PZ Judo, ważne badania lekarskie wystawione przez przychodnię sportowo-lekarską lub lekarza sportowego
( upoważnienie ma na pieczątce ), wymagane uzyskane kyu ( certyfikat )zgodnie z regulaminem sportowym PZ Judo.

2 thoughts on “Eliminacje regionu III do Pucharu Polski Juniorów i Juniorek

  1. Wyniki Eliminacji III Regioniu do Pucharu Polski Juniorek/ów

    kat. 55 kg
    startowało 7 zawodników
    limit – 7 zawodników
    1. Szwarnowiecki Damian MKS Juvenia Wrocław
    2. Kiełbus Krzysztof MKS Juvenia Wrocław
    3. Bochniak Bartłomiej MKS Juvenia Wrocław
    3. Żydek Maksym AKS Strzegom
    5. Ciesielski Krzysztof MKS Juvenia Wrocław
    5. Zienkiewicz Łukasz MKS Juvenia Wrocław
    7. Matkowski Kamil AZS Wrocław

    kat.60 kg
    startowało 4 zawodników
    limit – 4 zawodników
    1. Wituś Rafał Gwardia Wrocław
    2. Szewczyk Łukasz MKS Juvenia Wrocław
    3. Pater Patryk MKS Juvenia Wrocław
    4. Piotrowski Mateusz Judo Żagań

    kat.66 kg
    startowało 13 zawodników
    limit – 7 zawodników
    1. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
    2. Klecha Marcin Junior Lipno
    3. Jatowtt Antoni AZS Wrocław
    3. Orczykowski Daniel Ippon Jarocin
    5. Ziembikiewicz Dawid Gwardia Piła
    5. Jatowtt Aleksander AZS Wrocław
    7. Zamęcki Adam Gwardia Wrocław
    rezerwa Horobiowski Bartosz Gwardia Wrocław

    kat. 73 kg
    startowało 9 zawodników
    limit – 5 zawodników
    1. Panek Jakub Olimpia Poznań
    2. Józwik Bogdan Śląsk Wrocław
    3. Gajerski Grzegorz Gwardia Wrocław
    3. Kurzej Karol AKS Strzegom
    5. Nawrot Jakub Śląsk Wrocław
    rezerwa Iwaszkiewicz Patryk MKS Juvenia Wrocław

    kat. 81 kg
    startowało 9 zawodników
    limit – 6 zawodników
    1. Wawrzyniak Piotr Olimpia Poznań
    2. Fiutka Grzegorz AZS Poznań
    3. Olczak Bartłomiej Gwardia Wrocław
    3. Kusza Patryk Gimnazjon Suchy Las
    5. Banaś Paweł 8 Nowa Sól
    5. Knapik Maciej Gwardia Opole
    rezerwa Domagała Bartosz 12 Leszno

    kat. 90 kg
    startowało 6 zawodników
    limit – 4 zawodników
    1. Rudnicki Mateusz Gwardia Wrocław
    2. Latocha Krzysztof Gwardia Wrocław
    3. Piekarz Robert Gwardia Wrocław
    3. Jabłoński Bartosz Gwardia Wrocław
    rezerwa Nowacki Piotr Olimpia Poznań

    kat. 100 kg
    startowało 5 zawodników
    limit – 6 zawodników
    1. Paszkiewicz Michał AZS Wrocław
    2. Kusz Marcin Gwardia Wrocław
    3. Anaszewski Rafał Gwardia Wrocław
    4. Woźniak Artur Gwardia Piła
    5. Sulikowski Jakub Gwardia Wrocław

    kat. + 100 kg
    startowało 6 zawodników
    limit – 8 zawodników
    1. Paszkiewicz Marcin AZS Wrocław
    2. Sadocha Piotr Gwardia Jelenia Góra
    3. Kałużny Przemysław Junior Lipno
    4. Gawron Mateusz Olimp Nowa Sól
    5. Gramała Artur Ippon Jarocin
    6. Nitek Aleksander Gwardia Piła

    JUNIORKI

    KAT.44KG 6-ZAW LIMIT-7 ZAW.

    1 WERNER KATARZYNA OLIMP RAWICZ
    2 MAJDA MONIKA AZS POZNAŃ
    3 PRANKE KAROLNA LEŚNIK KACZORY
    4 PETROW MARITA AZS POZNAŃ
    5 WITKOWSKA JOANNA ORŁY DASZOWICE
    6 GODLEWSKA PATRYCJA JUVENIA WROCŁAW

    KAT.48KG 4-ZAW. LIMIT-6 ZAW.

    1 GRABOWICZ ADRIANNA AKS STRZEGOM
    2 OSOSINSKA AGNIESZKA JUVENIA WROCŁAW
    3 SŁAWINSKA ANNA OLIMP RAWICZ
    4 EJNEBERG MARTA JUVENIA WROCŁAW

    KAT.52KG 7-ZAW LIMIT-5 ZAW.

    1 KURZEJ KLAUDIA AKS STRZEGOM
    2 KUNICKA MAGDALENA JUVENIA WROCŁAW
    3 ZNOJEK NATALIA GWARDIA OPOLE
    3 HAŃCZYK ALEKSANDRA ÓSEMKA NOA-SÓL
    5 KARPAŁA JUSTYNA AZS OPOLE
    REZ. MURAWSKA MONIKA ÓSEMKA NOA-SÓL

    KAT.57KG. 5-ZAW. LIMIT-4 ZAW

    1 KAŁUŻNA SYLWIA JUVENIA WROCŁAW
    2 SZMIDT PATRYCJA AKS STRZEGOM
    3 RÓŻAŃSKA LENA UKJ GŁOGÓW
    4 LUBOŃSKA KATARZYNA 6-PIŁA
    REZ. BERNACIK JOANNA AZS POZNAŃ

    KAT.63KG 5-ZAW. LIMIT-5 ZAW.

    1 KAŁKA MAŁGORZATA ORŁY DASZOWICE
    2 KUSIOR IWONA JUNIOR LIPNO
    3 PIECHOCKA WERONIKA GIMNAZJUM SUCGY LAS
    4 KOBYLARZ MAGDALENA UKJ GŁOGÓW
    5 MIELCZAREK ALINA GWARDIA OPOLE

    KAT.70KG 5-ZAW. LIMIT-7 ZAW.

    1 BENSZ ELŻBIETA GWARDIA OPOLE
    2 KORZYSTKA MAGDALENA UKJ GŁOGÓW
    3 SZWIEC EMILIA JUVENIA WROCŁAW
    4 NOWAK BEATA AK.JUDO ŻAGAŃ
    5 SOBCZAK MARTA ORŁY DASZOWICE

    KAT.78KG 4-ZAW. LIMIT-7 ZAW.

    1 KORZYSTKA IZABELA UKJ GŁOGÓW
    2 SZYMCZAK LILIANNA AZS POZNAŃ
    3 PIECHOTA JOANNA JUVENIA WROCŁAW
    4 PISKOZUB LUCYNA AZS WROCŁAW

    KAT+78KG 6-ZAW LIMIT-6 ZAW.

    1 BANK MONIKA GWARDIA OPOLE
    2 SZCZYPIOR EDYTA AZS WROCŁAW
    3 WASEK KAMILA JUVENIA WROCŁAW
    4 PISZCZOŁA MARIA ORŁY DASZOWICE
    5 STANIEWSKA MONIKA GIMNAZJUM SUCGY LAS
    6 KRIEZE TERESA UKJ GŁOGÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *