EYOF 2011 Trabzon – brąz dla Polski !

Brązowy medal Beaty Pacut na Europejskich Igrzyskach Młodzieży. Polka startowała w kategorii do 70kg, wygrała cztery pojedynki i przegrała tylko z późniejszą srebrną medalistką judoczką ze Słowenii. Ponadto Agnieszka Niedźwiedź zdobyła 5-miejsce, a Paweł Wawrzyczek 7-miejsce. Serdeczne gratulacje dla uczestników i Trenerów !!!

3 thoughts on “EYOF 2011 Trabzon – brąz dla Polski !

1. Ta super wiadomość wypłynęła już dwa dni temu. Po prostu super. Cieszymy się wszyscy, że Polak zdobył 7 miejsce. Brawo. Zgodnie z mottem barona de Coubertin ” Najważniejszą rzeczą w igrzyskach olimpijskich jest nie zwyciężyć, ale wziąć w nich udział”. Podobno drugie miejsce jest porażką, a ty zadowalasz się 7-mym? Jakim prawem uznajesz, że to miejsce zadowala zawodnika, trenera, związek, działaczy i kibiców!!!. Chyba,że Twój tekst ma coś wspólnego z ironią. Czy wyciągniemy wnioski z tego występu? Wątpię. Bo tak jak mówisz Ty i Jacek45 ” nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze”. 7 miejsce jest super. Tylko w jakiej klasyfikacji? Ostatnich? Przegranych ?A więc dalej idziemy na dno. Dalej promujemy nijakość. Można tak dalej. Nie jestem super fachowcem,nie powiem, gdzie jest błąd, ale też nie [[MODERACJA – W PRZYSZŁOŚCI ZA UMIESZCZANIE NIECENZURALNYCH SŁÓW BĘDĘ USUWAĆ CAŁY KOMENTARZ/K.Głaz]] głupot, że jest git !!!Nie krzyczę, że 5 czy 7 miejsce uprawnia do bycia mistrzem i do podziękowań !!! Dalej promujemy beznadzieję? I jeszcze brawa dla Trenerów, 12 zawodników i 1 medal ( i super 7 miejsce)

2. Nie będę komentował Twojej wypowiedzi ! Mam tylko wrażenie że nie przeczytałeś artykułu. Nie ma w nim żadnych fajerwerków, super, braw itd. co cytujesz jest natomiast informacja o lokatach Polaków !! Mam za to pytanie: co Ty (judotomek) robisz aby te nasze judo naprawić ?

3. Nie przejmuj się Tomek, jak Gmurek zrobił złoto rok temu też był taki komentarz, no bo co można więcej powiedzieć o walce jak z całej polskiej wspaniałej ekipy „kibiców” po walkach swoich zawodnków, na finał zostali sami trenerzy, a cała reszta zabrała swoje trąbki i prędziutko do domu.