Gala MMA „Bushido Pokal” w Hamburgu

23.06.2007 podczas gali MMA „Bushido Pokal” w Hamburgu około godziny 20:00 dojdzie do pojedynku , w której będzie walczył bytomski Judoka- Adam Brysz z 26 letnim Rosjaninem
S.Konstantenovou, który jest uważany za faworyta tej walki.
W ostatnich dwóch latach Rosjanin nie przegrał żadnej walk a większość walk turniejowych wygrał przez nokaut .
Walkę zakontraktowano na 3 rundy 1 runda 10 minut , 2 runda 10 minut , 3 runda 5 minut, dogrywka 5 minut.

Adam do walki wyjdzie w „Judodze” bo jak sam podkreśla jest Judoką. Nie ułatwi mu to zadania wręcz przeciwnie judoga nie jest dobrym ubiorem podczas walki na ringu turniejów MMA.
Przeciwnik Adama słynie z żelaznej kondycji. W ostatnich 13 walkach jego przeciwnicy nie wytrzymywali nacisku i tempa walki Rosjanina. O walce Adasia, będziemy informowali najszybciej jak to możliwe.
Adam ostatnia walkę stoczył w Pradze w 2005 roku gdzie przegrał z zawodnikiem Rumunii decyzja sędziów 3-2. W pierwszej walce w Pradze wygrał z Tajlandczykiem.