Głos Pawła Nastuli o najbliższej walce

Prowadzę serwis tylko o judo i na tym staram się skupić, natomiast skoro ostatnio wywiązała się dyskusja dotycząca startów naszego Mistrza Olimpijskiego w formule MMA, zamieszczam wywiad opublikowany na Youtube oraz w serwisie http://www.mmarocks.pl.

Zachęcam do wysłuchania Pawła Nastuli.

Zobacz Chcieli ze mnie zrobić łobuza – wywiad z Pawłem Nastulą

Posted Under
Bez kategorii

8 thoughts on “Głos Pawła Nastuli o najbliższej walce

 1. Bardzo się cieszę że ten wywiad został tu umieszczony.
  Najlepiej usłyszeć zdanie bezpośredno zainteresowanego.
  Pretorian może po tym jak to wysłuchasz to będziesz w stanie przeprosić wszystkich tych których nazwałeś masą przygłupów wiem że przeprasza się trudno a obraża łatwo ale równowaga między jednym i drugim świadczy o wielkości człowieka nie tej fizycznej którą niewątpliwie masz.

   1. Jeżeli chcesz mnie sprowokować do zejścia do tego poziomu dyskusji to Ci się nie uda. Dyskusja była o konkretnej walce i ze swojego zdania się nie wycofuję będę oglądał walkę Wroński-Nastula. Wypowiadam się tutaj w swoim imieniu i nie rozumiem zwrotu „Wasze”-no chyba że jest celowe z Twojej strony w domyśle „Towarzyszu” a to już mnie obraża. Gdzie spotkałeś informację żebym był związany z MMA? Jak już pisałem jestem jak najbardziej za Judo w innym wypadku nie zaglądałbym tutaj. Uważałem temat za wyczerpany ale skoro zwracasz się do mnie bezpośrednio to odpiszę Ci też coś na temat pięściarzy, którzy mają miliony i dlatego nie startują podobno w MMA. Wystarczy że pięściarz dostanie po nogach i przestaje walczyć i to jest główna przyczyna jakbyś troszkę pooglądał K1 to tam kilku pięściarzy próbowało.

    1. Masz rację temat jest wyczerpany. Zajmijmy się Judo i jemu poswięćmy swoją energię. Sory za to Wasze MMA, ale to nie do Ciebie. Tak ogólnie chodziło mi o całe MMA. Pozdrawiam.

 2. Czytałem ten wywiad jak tylko się ukazał. Zdanie na temat MMA Pawła też znam nie od dziś. Nigdy nie podważałem wartości sportowych Pawła Nastuli ! Nigdy też nie obrażałem zawodników startujących w tych widowiskach. Jedyne co, a takie mam zdanie to że ten pseudo-sportowy cyrk czyli MMA i KSW to pożywka bazująca na ulicznej walce dla żądnej krwi ogłupiałej widowni. Do niedawna w MMA zakazane było tylko gryzienie ale z biegiem lat trochę się cywilizuje. Choć dalej to jakie reguły obowiązują zależy od Organizatora !! W niektórych krajach jest zakazana rywalizacja w tej formule to też coś znaczy ! Pomijam już fakt nie zakazujący dopingu ! Przeprosić, oczywiście jak kogoś uraziłem to przepraszam. Jeszcze jedno co utwierdziło mnie w tym że cała ta gala jest dla kasy to ostatnie pytanie z wywiadu :
  To znaczy, że w przyszłości zamierza Pan być pierwszym posłem RP, który walczyć będzie w ringu?

  Jak zostanę wybrany do Sejmu RP wówczas na pewno zastanowię się nad sobą i swoją przyszłością sportową. Do tego czasu nie będę sobie tym zawracał głowy.

  Samo życie gdyby nasz Mistrz miał to na co w pełni zasługuje jako wybitny sportowiec wtedy w tym cyrku nie widzielibyśmy go. Po prostu byłby poza zasięgiem finansów Promotorów KSW czy MMA, a tak mamy co mamy.

 3. bardzo cieszę się z tej walki !!!będę im kibicował obojgu ,gdyż są wielkimi sportowcami !sama decyzja o świadczy ,że duch wojowników w nich nie umarł!
  ps.lepiej takie walki oglądać niż pseudo celebrytów ….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *