I Memoriał Judo im. Jigoro Kano Powiatu Poznańskiego

Organizator: Powiat Poznański w Poznaniu
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mosinie
Uczniowski Klub Sportowy Orły Daszewice
Akademia Judo Poznań

Termin zawodów: 7 listopada 2009

Miejsce zawodów : Hala Sportowa Ośrodku Sportu i Rekreacji w Mosinie k.Poznania , ul. Szkolna 1
Grupy wiekowe: Juniorzy Młodsi 93/94 50/55/60/66/73/81/90/+90
Juniorki Młodsze 93/94 40/44/48/52/57/63/70/+70
Młodzicy 95/96 38/42/46/50/55/60/66/73/+73
Młodziczki 95/96 36/40/44/48/52/57/63/70/+70
Dzieci Chłopcy 97/98 36/39/42/46/50/54/58/+58
Dzieci Dziewczynki 97/98 34/37/40/44/48/52/56/+56
Dzieci Młodsze Chł 99/00 27/30/33/36/39/42/45/+45
Dzieci Młodsze Dz 99/00 25/28/31/34/37/40/43/+43
„Maluszki” Chł 01/02 22/25/28/31/34/37/40/+40
„Maluszki” Dz 01/02 20/23/26/29/32/35/38/+38
Program zawodów: 9:30 – 11:00 ważenie zawodników
11:00 – 12:00 losowanie
12:00 uroczyste otwarcie zawodów i rozpoczęcie walk
Opłata startowa: 20zł / 5euro
Maty: 6-8 o wymiarach :dla dzieci 4×4 , młodzicy, jun. mł 6×6
Nagrody i wyróżnienia: Medale i dyplomy oraz nagrody za miejsca od I do III w poszczególnych
kategoriach wagowych. Puchar i dyplomy dla 3 najlepszych drużyn w
poszczególnych grupach wiekowych.
Każdy uczestnik otrzyma ciepły posiłek oraz pamiątkową koszulkę z zawodów.
Postanowienia końcowe: zawody zastaną przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi
przepisami sędziowskimi i aktualnym Regulaminem Sportowym PZ Judo,
– wszyscy zawodnicy zobowiązani są posiadać aktualne badania lekarskie
i ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
– organizator nie posiada odpowiedzialności za wypadki podczas zawodów
Informacje organizacyjne: po zakończeniu każdej kategorii wiekowej dekoracja medalistów, czas na
rozgrzewkę dla pozostałych grup
-w rocznikach 99/00 zakaz stosowania technik z kolan, za nogi, koshi goruma
-w rocznikach 01/02 walka zaczyna się od uchwytu oraz jw.
-przed wagą należy wykupić u organizatora kartę wagową i wypełnić dane
zawodnika (opłatą startową) w celu przeprowadzenia sprawnej obsługi wagi
-proszę o przesłanie ilości zawodników na maila:zawody@akademiajudo.pl do 20 Października 2009 w celu przygotowania koszulek.
Zaproszone kluby: Z Niemiec, Czech i Francji oraz z kraju
Kierownik, kontakt: Paweł Szwedziak 504 257 983 , Radosław Miśkiewicz 503 863 964

20 thoughts on “I Memoriał Judo im. Jigoro Kano Powiatu Poznańskiego

  1. Mam pytanie do organizatorów.
    W informacji czytamy, że w rocznikach 99/00 zakazana jest technika koshi goruma. Czy przypadkiem nie wkradł się tu błąd i powinno być kata guruma?
    Z doświadczenia wiem, że rzuty oparte na łapaniu za głowę są najpopularniejszą techniką stosowaną przez dzieci młodsze.
    Chyba, że organizatorom chodzi o preferowanie poprawnego uchwytu co nie jest takie głupie.

  2. Organizator informuje ,iż na I Memoriał im. Jigoro Kano zostało już zgłoszonych ok 350 zawodników z całej Polski także docierają sygnały o przyjeździe jeszcze innych klubów ,a więc zapowiadają się duże oraz ciekawe zawody !!!

  3. to daje 4,6 zawodnika na wagę, przedziałów wagowo płcowo rocznikowych będzie ze 75. Bardzo dobra frekfencja bo każdy bedzie miał parę walk. (statystycznie)

  4. Hmmm… Chwała organizatorom za zorganizowanie zawodów, ale chyba słowa pani burmistrz najlepiej oddają to co się działo w hali MOSiR:

    ” ilość uczestników nas przerosła”.

    A ponadto
    – w komunikacie o zawodach była informacja że walki miałyby się odbywać na 6-8 matach, ciekawe gdzie by się zmieściły te nr7 i nr8, bo te sześc w całości wypełniło halę
    -kategorie wagowe – 8 kategorii to trochę mało dla maluchów i dzieci. Ze współczuciem patrzyłem na chłopaków w kategorii 45+ dzieci młodszych, gdzie dzieciaki o wadze 45-47 kg musiały walczyć z „misiem” wyglądającym na 60. Oczywiście wgniótł ich wszystkich w matę, na szczęście obyło się bez kontuzji.
    -sędziowanie wrrr!!! Stoliki sędziowskie spały, albo też osoby tam siedzące pochłaniała konwersacja, zabronione techniki w młodszych rocznikach – były i dźwignie i duszenia, sędzia na macie nr 1 puścił dwie kolejne walki maluchów wygrane po technikach za nogi, a młody był więc oczy powinien mieć dobre.
    -nagłośnienie – komunikaty wzywające do walk najlepiej było słychać na balkonie, a na dole hmmm…
    -warunki socjalne – ciuchy pokotem porozrzucane na podłodze, brak jakiegokolwiek miejsca, gdzie dzieciaki mogłyby usiąść i coś zjeść lub wypić. Typowa polska partyzantka. Większość uczestników nie zdążyła zjeść ciepłego posiłku bo trzeba było wyjść na zewnątrz, a więc ubrać / przebrać się. Cóż z tego że po zamknięciu stołówki produkty przeniesiono do bufeciku w hali, jeżeli jedyne stoły jakie tam były, to stoły sędziowskie. Piękny widok – dzieciak z plastikową michą zupy w jednej ręce i łychą w drugiej… W zasadzie najlepszym miejscem do konsumpcji były chyba schody.
    Konkluzja – następnym razem organizatorzy bogatsi o nabyte doświadczenie z pewnością mogą sporo poprawić, ale jednego jestem pewien – ta hala nie zapewnia dobrych zawodów organizowanych w tak szerokim zakresie grup wiekowych.

  5. W dzisiejszych czasach zorganizowanie zawodów wymaga dużego wkładu finansowego , że o czasowym i osobowym nie wspomnę.
    Jak wiemy wygenerowanie środków finansowych w dzisiejszych czasach jest bardzo trudne, dlatego ja rozumiem ukłon organizatorów w ich stronę.
    Na pewno były dość duże nie dociągnięcia czasowe i organizacyjne ale jak wiemy nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi.
    Panowie i Panie wielkie dzięki że wprowadziliście nowe zawody (myślę że będą cykliczne) i na pewno wyciągniecie wnioski i doprowadzicie ten Turniej do dużej rangi .

  6. Po co wielka ranga? Takie zawody już są. Potrzeba regionalnych zawodów dobrze zorganizowanych, takich na których mogą sprawdzać się początkujący z różnych roczników. Na zawody o wysokiej randze przyjeżdżają najmocniejsi i dla początkujących tylko stres i kontuzje.

  7. I tak też można . Ale to zostawmy organizatorom .
    Wielkie dzięki za chęci i wysiłek .
    P.S. Czekamy na oficjalne wyniki ?!!!

  8. Chciałbym oficjalnie przeprosić za wszelkie opóźnienia oraz niedogodności, które wystąpiły podczas turnieju. Wynikło to między innymi z faktu, iż ok. 350 zawodników zostało zgłoszonych do zawodów a udział wzięło dokładnie 498 zawodników z 36 klubów z całej polski i 2 klubów niemieckich. Był to dla nas pierwszy organizowany turniej , który okazał się cieszyć dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję że tak pozostanie i że w kolejnym turnieju , który jest zaplanowany na marzec 2010 roku, spotkamy się w podobnym składzie. Oczywiście wyciągniemy wnioski , m.in. kategorie wiekowe zostaną ograniczone oraz dołożymy wszelkich starań aby poprawić wszystkie niedociągnięcia organizacyjne.

  9. W dalszym ciągu czekamy na oficjalne wyniki ?!!!
    Te 38 klubów i 498 startujących ,że o trenerach już nie wspomnę.

    1. Wyniki – I MEMORIAŁ IM. JIGORO KANO W JUDO POWIATU POZNAŃSKIEGO
      7 Listopad 2009 Mosina

      Dnia 7 Listopada 2009 w Mosinie odbyły się I Memoriał im. Jigoro Kano w Judo Powiatu Poznańskiego
      Startowało 366 zawodników i 132 zawodniczek łącznie 498 z 38 klubów z Całej Polski oraz Niemiec Bodo – Dojo Furstenwalde , Frankfurt 90 Oder.

      Punktacja Drużynowa :

      Maluszki
      1. WKS Wrocław
      2. UKS Orły Daszewice
      3. Olimpia Poznań

      Dzieci Młodsze
      1. AZS Poznań
      2. UKS Orły Daszewice
      3. WKS Śląsk Wrocław

      Dzieci
      1.UKS Tramp Poznań
      2.UKS Orły Daszewice
      3.WKS Śląsk Wrocław

      Młodzicy
      1.UKS 6 Piła
      2.AZS Poznań
      3.UKS 8 Nowa Sól

      Juniorzy mł.
      1.UKS 6 Piła
      2.Tomita Elbląg
      3.WKS Śląsk Wrocław

      2001-2002 Dziewczynki

      23 kg, startowały 3 zawodniczki:

      1. Iwińska Oliwia Jammuk Gorzów
      2. Aleksandra Jabłońska UKS Olimp Rawicz
      3. Klimczak Weronika AZS Poznań

      26 kg, startowały 5 zawodniczek:

      1. Skokowska Olga Olimpa Poznań
      2. Styrcz Weronika AZS Łódź
      3. Walczak Urszula UKS Pobiedziska
      4. Błaszczak Agnieszka Olimpa Poznań
      5. Fiebig Weronika UKS Olimp Rawicz

      29 kg, startowały 4 zawodniczki:

      1. Wszołek Natalia WKS Śląsk
      2. Dębowska Magda Tamita
      3. Kawniczak Joanna Orły Daszewice
      4. Przysiecka Alicja Orły Daszewice

      32 kg, startowała 1 zawodniczka:

      1. Darul Karolina UKS Ippon Kutno

      35 kg, startowały 2 zawodniczki:

      1. Swiniarek Justyna UKS Ósemka Nowa Sól
      2. Gliszczyńska Julia WKS Śląsk Wrocław

      38 kg, startowała 1 zawodniczka:

      1. Lubińska Barbara UKS Daszewice

      +38 kg, startowały 3 zawodniczki:

      1. Błaszczyk Dorota Orły Daszewiece
      2. Wolszczak Kinga WKS Śląsk
      3. Nosal Julia Olimpa

      2001-2002 Chłopcy

      22 kg, startowało 7 zawodników:

      1. Szczepaniak Mateusz Śląsk Wrocław
      2. Wojciechowski Jakub
      3. Szczebiot Krystian UKS Pobiedziska
      3. Szkocny Michał Olimpia Poznań
      5. Sawicki Michał Ippon Kożuchów
      5. Ksokowski Tomasz Gorzów WLKP Jamniuk
      7. Peszke Tymek Olimpia Poznań

      25 kg, startowało 12 zawodników:

      1. Sawicki Kacper UKS Ippon Kożuchów
      2. Gasz Krystian JSS Gwardia Jelenia Góra
      3. Skutni Patryk Jamniuk Gorzów
      3. Szymecki Bartek WKS Śląsk Wrocław
      5. Kowalski Michał UKS Ippon Kożuchów
      5. Piotrowski Adam AZS Poznań
      7. Zimny Kamil Olimpia Poznań
      7. Krypner Piotr JSS Gwardia Jelenia Góra

      28 kg, startowało 14 zawodników:

      1. Buczkowski Krystian Kasztelania Brudziew
      2. Witt Bartek UKS Gimnazjon suchy Las
      3. Witkowski Bartek UKS Grot
      3. Krawczyk Krysian Kasztelania Brudziew
      5. Lesiński Michał City Zen
      5. Bukowski Krystian UKS Ippon Kołuchów
      7. Giera Marcin Orły Daszewice
      7. Mateusz Kamil AZS poznań

      31 kg, startowało 11 zawodników:

      1. Łoś Łukasz Tomita Elbląg
      2. Buczko Krzysztof AZS Poznań
      3. Ząbczyński Marek UKS Olimpia
      3. Mazurek Jakub UKS Dębiec
      5. Ozdoba Maciej AZS Poznań
      5. Piotrowski Oskar Olimpia Poznań
      7. Wierzbiński Zachariasz UKS Pobiedziska
      7. Kłosin Piotr Olimpia Poznań

      34 kg, startowało 19 zawodników:

      1. Adamus Kajetan UKS Grot Kraków
      2. Perdek Jędrzej Jelenia Góra
      3. Wierzbiński Ryszard UKS Pobiedziska
      3. Bączek Beniamin UKS Ósemka Nowa sól
      5. Michał Kuczyński UKS Śląsk
      5. Białkowski Mateusz UKS Pobiedziska
      7. Michalski Jakub UKS Dębiec
      7. Idczak Kacper AZS Poznań

      37 kg, startowało 8 zawodników:

      1. Snopczyński Jan UKS Champion Warszawa
      2. Żołądziejewski Bartosz Jamniuk Gorzów
      3. Gaumer Szymon UKS Junior Lipno
      3. Grabowski Dawid UKS Pobiedziska
      5. Kozyra Wojtek AZS Poznań
      5. Solarek Mateusz UKS Orły Daszewice
      7. Mikuła Fabian Tamita
      7. Kubiak Wojtek UKS Orły Daszewice

      40 kg, startowało 4 zawodników:

      1. Przybył Adrian Kasztelania Budzew
      2. Poliński Mikołaj WKS Śląsk Wrocław
      3. Ignaszewski Aleksander WKS Ślask Wrocław
      4. Bołykowski Eryk UKS Pobiedziska

      +40 kg, startowało 8 zawodników:

      1. Gaumer Michał UKS Junior Lipno
      2. Bąkowski Mikołaj UKS Junior Lipno
      3. Górniak-Kurzawa Adam UKS Pobiedziska
      4. Leśniak Marcel Olimpa Poznań
      5. Kuczer Maciej WKS Śląsk Wrocław

      1999-2000 Dziewczynki

      28 kg, startowały 2 zawodniczki:

      1.Łapaczyńska Anna UKS 6 Piła
      2. Krawecka Aleksandra 11 Jelenia Góra

      31 kg, startowały 4 zawodniczki:

      1. Drozdowska Barbara Śląsk Wrocław
      2. Dziedzic Maja Śląsk Wrocław
      3. Sydov Jona Frankfurt 90 Oder Niemcy
      4. Siwińska Aleksandra UKS Chodzież

      34 kg, startowały 4 zawodniczki:

      1. Wróblewska Eliza UKS Orły Daszewicka
      2. Bączek Wiktoria UKS 8 Nowa Sól
      3. Speichert Katarzyna AZS poznań
      4. Ząbczyńska Magdalnea Olimp Rawicz

      +37 kg, startowały 2 zawodniczki:

      1. Ogrodnik Gabriela AZS Poznań
      2. Nowicka Weronika AZS Poznań

      40 kg, startowały 3 zawodniczki:

      1. Matczak Aneta UKJ 225 Warszawa
      2. Bastian Lea Franfurt 90 Oder Niemcy
      3. Miedzińska Katarzyna AZS Poznań

      43 kg, startowała 1 zawodniczka:

      1. Żychlińska Maja UKS Orły Daszewice

      +43 kg, startowało 8 zawodniczek:

      1. Jarkowska Magda AZS Łódź
      2. Gubańska Dominika Olimpia Rawicz
      3. Margielewska Julia AZS Poznań
      3. Kamińska Natalia AZS Łódź
      5. Karasiewicz Dominika AZS Poznań
      5. Krugiełka Kinga UKS Chrobry
      7. Skomian Barbara AZS Poznań
      7. Szeremeta Wiktoria UKS Orły Daszewice

      1999-2000 Chłopcy

      27 kg, startowało 5 zawodników:

      1. Kondracki Bartosz Ósemka Nowa Sól
      2. Włodarczyk Jarek Fortis
      3. Nowak Mikołaj AZS Poznań
      4. Kwiatkowski Kamil UKS Ggimnazjon
      5. Iwaszkiewicz Jan UKS Dębiec

      30 kg, startowało 22 zawodników:

      1. Pazdaj Oskar 6 Piła
      2. Damiac Bartosz 6 Piła
      3. Ziplel Max Frankfurt 90 Oder Niemcy
      3. Sokołowski Natan Kożuchów
      5. Tomczak Rafał UKS Chrobry
      5. Potocki Jan UKS Dębiec
      7. Tomczak Rafał UKS Chroby
      7. Pappelbaum Lennert Frankfurt 90 Oder Niemcy

      33 kg, startowało 8 zawodników:

      1. Biedermann Mannell Frankfurt 90 Oder niemcy
      2. Kowalski Jakub Tomita Elbląg
      3. Malepszak Kamil Junior Lipno
      3. Fąferek Daniel UKS Orły Daszewice
      5. Mikołaj Pretrowicz UKS gimnazjon
      5. Urbańczyk grzegorz Junior Lipno
      7. Urbańczyk Daniel Junior Lipno
      7. Lechwark Piotr UKS Gimnazjon

      36 kg, startowało 11 zawodników:

      1. Stodolski Adam UKS 6 Piła
      2. Szymanowski Jakub UKS 6 Piła
      3. Czyż Maciej UKS Dębiec
      3. Müller Max Frankfurt 90 Oder Niemcy
      5. Kostrzyc Mikołaj UKS Orły Daszewice
      5. Gapiński Adrian UKS 6 Piła
      7. Dydymski Artur UKS Orły Daszewice
      7. Walczak Mateusz UKS Pobiedziska

      39 kg, startowało 11 zawodników:

      1. Felix Exner Frankfurt 90 Oder Niemcy
      2. Maciejewski Patryk TKS Toruń
      3. Ogrodowski Marcin Jamniuk Gorzów
      3. Geisler Joshua Frankfurt 90 Oder niemcy
      5. Rakowski Andrzej WKS Śląsk Wrocław
      5. Gajewski Eryk AZS Poznań
      7. Szymajda Jakub AZS Łódź
      7. Raputa Dawid WKS Śląsk Wrocław

      42 kg, startowało 20 zawodników:

      1. Ole Buht Frankfurt 90 Oder Niemcy
      2. Polus Piotr Jamniuk Gorzów
      3. Madeja Adrian Tomita Elbląg
      3. Wancicki Mikołaj UKS Junior Lipno
      5. Rybarczyk Maciej UKS Gimnazion Suchy Las
      5. Cielek Szymon UKS 8 Nowa Sól
      7. Sznajder Michał UKS Dębiec
      7. Chabros Jakub Tomita Elbląg

      44 kg, startowało 8 zawodników:

      1. Sobczak Ksawery WKS Śląsk Wrocław
      2. Jarmóz Jakub UKS Orły Daszewice
      3. Jerzyński Adam UKS Pobiedziska
      3. Przybyłowski Norbert WKS Ślask Wrocław
      5. Kowalewski Kacper AZS Poznań
      5. Krajewski Bartosz UKS 8 Nowa Sól
      7. Dzikiewicz Patryk UKS 6 Piła
      7. Alankiewicz Maciej UKS Orły Daszewice

      +45 kg, startowało 14 zawodników:

      1. Kluge Tobias Frankfurt 90 Oder Niemcy
      2. Frohloff Luka Frankfurt 90 Oder Niemcy
      3. Maślanka Dominik WKS Śląsk Wrocław
      3. Błaszczyński Jakub AZS Poznań
      5. Manikowska Max UKS Pobiedziska
      5. Gajewski Mateusz AZS Poznań
      7. Podeszwa Norbert AZS Poznań
      7. Błaszczyk Dominik UKS Orły Daszewice

      1997-1998 Dziewczynki

      34 kg startowało 5 zawodniczek:

      1. Enzer Weronika UKS 8 Nowa Sól
      2. Sumek Patrycja UKS Pobiedziska
      3. Zając Alicja Kasztelania Brudzew
      4. Kruk Kornelia UKS 6 Piła
      5. Iwaszkiewicz Olga UKS Dębiec

      37 kg, startowało 5 zawodniczek:

      1. Szary Patrycja AZS Poznań
      2. Sumela Paulina UKS Pobiedziska
      3. Fedyk Fortunata UKS Junior Lipno
      4. Antkowiak Dominika UKS Tramp Poznań
      5. Wróblewska Laura UKS Orły Daszewice

      40 kg, startowało 5 zawodniczek:

      1. Gzowska Emila AZS Łódź
      2. Berowska Natalia UKS Judo Kano Płock
      3. Łosoś Roksana UKS 6 Piła
      4. Karolak Karolina AZS Poznań
      5. Ulińska Zofia AZS Poznań

      44 kg, startowało 8 zawodniczek:

      1. Matthies Vanessa Frankfurt 90 Oder Niemcy
      2. Ogrodnik Marta AZS Poznań
      3. Sarzyńska Michalina UKS Orły Daszewice
      3. Tymiec Daria UKS 6 Piła
      5. Wojdat Martyna UKS Ippon Kożuchów
      5. Medyńska Oliwia UKS Ippon Kutno
      7. Masztalerz Alicja AZS Gorzów
      7. Springer Vivien Budo-Dojo Furstenwalde

      48 kg, startowały 4 zawodniczki:

      1. Milczarek Weronika UKS Orły Daszewice
      2. Błaszczyk Zuzanna UKS Orły Daszewice
      3. Jabłońska Adrianna AZS Gorzów Wlkp.
      4. Piotrowska Anna AZS Gorzów Wlkp.

      52 kg, startowało 6 zawodniczek:

      1. Gliszczyńska Karina WKS Śląsk Wrocław
      2. Ehner Ekaterina Budo-Dojo Furstenwalde
      3. Dubec Adrianna UKS 8 Nowa Sól
      3. Hodowany Magdalena UKS 8 Nowa Sól
      5. Kowalewska Joanna AZS Poznań
      5. Piotrowska Małgorzata AZS Gorzów Wlkp.

      56 kg, startowało 7 zawodniczek:

      1. Stobińska Natalia UKS Ippon Kutno
      2. Gawron Oliwia UKS Orły Daszewice
      3. Maryniak Michalina UKS Orły Daszewice
      3. Olizar Agnieszka UKS Junior Lipno
      5. Maćkowiak Joanna UKS Orły Daszewice
      5. Ogonowska Aleksandra UKS Śląsk Wrocław
      7. Strachota Natalia UKS Orły Daszewice

      +56 kg, startowało 5 zawodniczek:

      1. Poźniak Wiktoria UKS 8 Nowa Sól
      2. Kotowska Alicja UKS Kasztelania Brudzew
      3. Michałowska Patrycja UKS Kodokan Toruń
      4, Warszajło Adrianna UKS Tramp Poznań
      5. Małecka Zuzanna UKS Orły Daszewice

      DZIEWCZĘTA MŁODZICZKI 1995-1996

      36 kg, startowały 1 zawodniczki:

      1.Wiszniewska Katarzyna UKS 6 Piła

      40 kg, startowały 1 zawodniczki:

      1. Brandt Jody Frankfurt 90 Oder

      44 kg, startowały 5 zawodniczki:

      1.Rejment Karolina UKS 8 Nowa Sól
      2.Speichert Małgorzata AZS Poznań
      3.Jóźwiak Agata UKS Tramp Poznań
      4.Milewska Natalia UKS 8 Nowa Sól
      5. Brandt Jody Frankfurt 90 Oder

      48 kg, startowały 8 zawodniczki:

      1.Busse Kamila AZS Poznań
      2.Panasiuk Żanet UKS 8 Nowa Sól
      3.Soliwoda Angelika UKS Judo Kano Płock
      3.Krumphola Laura Frankfurt 90 Oder
      5.Kołtunowska Aleksandra Tomita Elbląg
      5.Bomzańska Katarzyna UKS 8 Nowa Sól
      7.Walkowiak Anna Tramp Poznań
      7.Knasiecka Faustyna UKS Tramp Poznań

      52 kg, startowały 6 zawodniczki:

      1.Milej Joanna AZS Poznań
      2.Dudek Dominika TKS Judo Toruń
      3.Majka Kabala-Barańska WKS Śląsk Wrocław
      3.Pochodaj Ilona UKS Judo Kano Płock
      5.Pietrań Nina UKS 8 Nowa Sól
      5.Hyska Alicja AZS Poznań

      57 kg, startowały 4 zawodniczki:

      1. Sziwa Angelika AZS Poznań
      2. Wojciechowska Angelika UKS 6 Piła
      3. Kamińska Iga UKS Kodokan Toruń
      4. Milewska Aleksandra UKS 8 Nowa Sól

      63 kg, startowały 5 zawodniczki:

      1. Kaźmierczak Martyna UKS Kodokan Toruń
      2. Niedzielska Paulina UKS Orły Daszewice
      3. Wład Roksana UKS 6 Piła
      4. Ogonowska Magdalena WKS Śląsk Wrocław
      5. Lepska Wiktoria WKS Śląsk Wrocław

      70 kg, startowały 1 zawodniczki:

      1. Gozowska Aleksandra AZS Łódź

      +70 kg, startowały 8 zawodniczki:

      1. Kułaga Paula UKS 6 Piła
      2. Banasiak Agnieszka UKS Ippon Kutno
      3. Załęczna Anna TKS Judo Toruń
      3. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
      5. Woźniak Natalia UKS Dwudziestka Poznań
      5. Gozowska Aleksandra AZS Łódź
      7. Nowicka Sara AZS Poznań
      7. Malinowska Klaudia Jamniuk Gorzów Wlkp.

      CHŁOPCY MŁODZIK 1995-1996

      42 kg, startowało 6 zawodników:

      1.Jasłowski Jgor UKS 6 Piła
      2.Górniak Michał AZS Gorzów Wlkp.
      3.Wszotek Damian WKS Śląsk Wrocław
      3.Szlaski Kacper UKS 8 Nowa Sól
      5.Strótyciski Paweł KS Fortius Mirosławice
      5.Wawrzyniak Jakub Kasztelan Brudzew

      46 kg, startowało 6 zawodników:

      1.Wawrzykiewicz Marek UKS 6 Piła
      2.Kawalec Dariusz UKS 8 Nowa Sól
      3.Brzezowski Tomasz AZS Łódź
      3.Grolkaz Marek UKS 6 Piła
      5.Pisanko Adrian Olimpia Poznań
      5.Fąfel Marcin KS Fortius Mirosławice

      50 kg, startowao 6 zawodników:

      1.Stodolski Tomasz UKS 6 Piła
      2.Wasyluk Paweł UKS 8 Nowa Sól
      3.Huczyńki Maksym AKS Strzegom
      3.Książkiewicz Łukasz Olimpia Poznań
      5.Napierała Maciej UKS 20 Poznań
      5.Toporek Radosław UKS gimnazjon Suchy Las

      55 kg, startowało 10 zawodników:

      1.Pielesiak Damian Kasztelan Brudzew
      2.Kusa Piotr UKS 6 Piła
      3.Radoń Konrad UKS Junior Lipno
      3.Daleki Konrad UKS 8 Nowa Sól
      5.Jankowiak Paweł UKS Orły Daszewice
      5.Kostewicz Hubert UKS Judo Kano Płock
      7.Kaczorowksi Dominik AZS Łódź
      7.Gielat Adam WKS Śląsk Wrocław

      60 kg, startowało 4 zawodników :

      1.Rewers Daniel UKS 6 Piła
      2.Bandurski Bartosz Tomita Elbląg
      3.Welfe Wiktor AZS Łódź
      4.Litwiniec Wojtek UKS 20 Poznań

      66 kg, startowało 8 zawodników:

      1.Winarski Michał UKS Gimnazjon Suchy Las
      2.Solarewicz Kamil UKS 8 Nowa Sól
      3.Zych Aleksander UKS Gimnazjon Suchy Las
      3.Bil Dawid JSS Gwardia Jelenia Góra
      5.Lubiński Artur UKS Kodokan Toruń
      5.Cędrowski Bartosz TKS Judo Toruń
      7.Kraszewski Igor UKS Chrobry Poznań
      7.Jarkowski Kamil AZS Łódź

      73 kg, startowało 3 zawodników:

      1.Wybrańczyk Michał WKS Śląski Wrocław
      2.Klima Jakub Olimp Rawicz
      3.Tobis Wiktor UKS Gimnazjon Suchy Las

      + 73 startowało 10 zawodników:

      1.Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
      2.Siedlecki Michał JSS Gwardia Jelenia Góra
      3.Łazarczyk Tomasz WKS Śląsk Wrocław
      3.Ziółkowski Krzysztof TKS Judo Toruń
      5.Kulesza Marcel UKS Judo Kutno
      5.Pośpiech Marek Olimp Rawicz
      7.Głuchowski Kuba AZS Gorzów Wlkp.
      7.Sabatowski Marcin AZS Gorzów Wlkp

      1993-1994 Dziewczynki

      52 kg, startowała 1 zawodniczka:

      1. Rusak Kamila WKS Śląsk Wrocław

      57 kg, startowała 1 zawodniczka:

      1. Murawska Monika UKS 8 Nowa Sól

      63 kg, startowała 1 zawodniczka:

      1. Wszołek Angelika WKS Śląsk Wrocław

      70 kg, startowała 1 zawodniczka:

      1. Bochat Marta UKS Kodokan Toruń

      +70 kg, startowała 1 zawodniczka:

      1. Florek Liliana UKS Orły Daszewice

      1993-1994 Chłopcy

      50 kg, startowało 3 zawodników:

      1. Suchowski Kacper UKS 6 Piła
      2. Jasłowski Oskar UKS 6 Piła
      3. Patura Adam AZS Łódź

      55 kg, startowało 3 zawodników:

      1. Ligęza Maciej UKS Ippon Kutno
      2. Nowak Maciej AZS WSPiA Poznań
      3. Dudzicz Paweł UKS Junior Lipno

      60 kg, startowało 4 zawodników:

      1. Twardysko Patryk UKS 6 Piła
      2. Wanicki Tomasz UKS 6 Piła
      3.Wiśniewski Tomasz AZS WSPiA Poznań
      4. Strutyński Artur KS Fortis Mirosławice

      66 kg, startowało 5 zawodników:

      1. Piórowski Kamil Tomita Elbląg
      2. Pazdaj Mateusz UKS 6 Piła
      3. Stanicki Tomasz Tomita Elbląg
      4. Dron Adrian UKS Chodzież
      5. Szczepański Andrzej AZS WSPiA Poznań

      73 kg, startowało 3 zawodników:

      1. Szafran Łukasz Olimpia Poznań
      2. Nowak Paweł UKS 6 Piła
      3. Piotrowski Wojciech UKS Ippon Kutno

      81 kg, startowało 5 zawodników:

      1. Kokoszka Piotr Tomita Elbląg
      2. Kruger Mariusz TKS Judo Toruń
      3. Mielcarek Patryk UKS 6 Piła
      4. Wiśniewski Dominik UKS 6 Piła
      5. Wład Patryk UKS 6 Piła

      90 kg, startował 1 zawodnik:

      1. Gerc Patryk UKS Chodzież

      +90 kg, startował 1 zawodnik:

      1. Nitek Aleksander UKS 6 Piła

      Uczestniczące Kluby w I Memoriale im Jigoro Kano w Judo

      1.UKS Łokietek
      2.UKJ 225 Warszawa
      3.UKS Kodokan Toruń
      4.UKS Dwudziestka Poznań
      5.AZS Poznań
      6.UKS 6 Piła
      7.Jamniuk Gorzów Wlkp.
      8.UKS Ippon Kutno
      9.TKS Judo Toruń
      10.AZS Łódź
      11.WKS Śląsk Wrocław
      12.Orły Daszewice
      13.UKS 8 Nowa Sól
      14.UKS Judo Kano Płock
      15.Tomita Elbląg
      16. UKS Tramp Poznań
      17.Frankfurt 90 Oder
      18.AZS Gorzów
      19.UKS Olimp Rawicz
      20.JSS Gwardia Jelenia Góra
      21.UKS Gimnazjon Suchy Las
      22. UKS Chrobry Poznań
      23.UKS Kasztelania Brudzew
      24. UKS Junior Lipno
      25.UKS Chodzież
      26. TS Olimpia Poznań
      27.AKS Strzegom
      28.KS Fortius Mirosławice
      29.AZS WSPiA Poznań
      30.Budo – Dojo Furstenwalde
      31.UKS Ippon Kożuchów
      32 UKS Smecz Pobiedziska
      33.UKS Dębiec Poznań
      34.UKS 90 Poznań
      35. UKS Champion Warszawa
      36. UKS 11 Jelenia Góra
      37. Grot Kraków
      38. City Zen Poznań

  10. W organizację turnieju włożyliście dużo pracy i serca i, to było widać. Chociażby w takich detalach jak pamiątkowe koszulki, oryginalne i bardzo ładne dyplomy i medale. [To tak całkiem szczerze ale i żeby nie wyjść na niewdzięcznego malkontenta ;)].

    Życzę trafnych wniosków i być może do zobaczenia na następnych zawodach.

  11. KOREKTA DO NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW A TAKŻE WYNIKI 1997-1998 Chłopcy

    Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Kokosza Piotr z Tomita Elbląg w wadze 81kg Młodzik, a zawodniczką Jarkowska Magdalena z AZS Łódź w wadze +43 kg. Dzieci Młodsze
    Najlepszym zawodnikiem UKS Orły Daszewice został wybrany Tomasz Jankowiak w wadze 36 kg Dzieci ,a zawodniczką Błaszczyk Dorota w wadze +38 kg. Maluszki

    Dzieci 1997-1998
    Chłopcy

    36kg startowało 18 zawodników:
    1.Pobikuszka Adam UKS 8 Nowa Sól
    2.Tomczak Dawid UKS Olimp Rawicz
    3.Jankowiak Tomasz UKS Orły Daszewice
    3.Szymankiewicz Bartosz UKS Gimnazjon Suchy Las
    5..Suchomski Kamil UKS 6 Piła
    5.Karolak Łukasz UKS Olimp Rawicz
    7.Kordeusz Michał KS Fortius Mirosławice
    7.Ozgowicz Mateusz UKS Ippon Kożuchów

    39kg startowało 15 zawodników:

    1.Wszołek Rafał WKS Śląsk Wrocław
    2.Woś Szymon UKS Pobiedziska
    3.Mruk Kacper Kasztelania Brudzew
    3.Nowakowski Norbert Olimpia Poznań
    5.Mućka Mikołaj UKS Pobiedziska
    5.Szczepaniak Michał WKS Śląsk Wrocław
    7.Tomes Kamil UKS Ippon Kożuchów
    7.Pępowski Kacper WKS Śląsk Wrocław

    42kg startowało 21 zawodników:

    1.Kura Mateusz UKS Ippon Kutno
    2.Szewczyk Szymon Kasztelania Brudzew
    3.Wszołek Piotr WKS Śląsk Wrocław
    3.Rutkowski Marcin Kasztelania Brudzew
    5.Darul Marcel UKS Ippon Kutno
    5.Jakubiak Patryk UKS Junior Lipno
    7.Kupczyk Kacper JSS Gwardia Jelenia Góra
    7.Groblewicz Sebastian UKS Olimp Rawicz

    46kg startowało 15 zawodników:

    1.Antkowiak Dominik UKS Tramp Poznań
    2.Sadowski Krystian WKS Śląsk Wrocław
    3.Nowak Filip UKS Tramp Poznań
    3.Wójcicki Maciej Tomita Elbląg
    5.Gromadziński Karol AZS Łódź
    5.Maćkowiak Łukasz UKS Olimp Rawicz
    7.Blaszczyk Jakub UKS 90 Poznań
    7.Paszkowiak Michał UKS Olimp Rawicz

    50kg startowało 10 zawodników:

    1.Boroń Jędrzej UKS Tramp Poznań
    2.Stemporzewski Artur Tomita Elbląg
    3.Damięcki Jakub UKS 6 Piła
    3.Małecki Maksymilian UKS Tramp Poznań
    5.Gasz Robert JSS Gwardia Jelenia Góra
    5.Skomian Grzegorz AZS Poznań
    7.Horelik Michał UKS 8 Nowa Sól
    7.Świniarek Damian UKS 8 Nowa Sól

    54 kg, startowało 11 zawodników:

    1.Drzewiecki Tomasz UKS 6 Piła
    2.Kulesza Cezary UKS Ippon Kutno
    3.Tomczak Patryk UKS Olimp Rawicz
    3.Rybiński Mariusz UKS Junior Lipno
    5.Wujek Damian UKS Olimp Rawicz
    5.Dukowicz Arkadiusz UKS Tramp Poznań
    7.Maliński Piotr UKS Tramp Poznań
    7. Wanicki Jakub UKS Junior Lipno

    58 kg, startowało 4 zawodników:

    1.Czerniak Krzysztof AZS Poznań
    2.Boiński Kamil UKS Tramp Poznań
    3.Mazurek Aleksander UKS Gimnazjon Suchy Las
    4.Dobek Mieszko UKS Chrobry Poznań

    +58 kg, startowało 13 zawodników:

    1.Wojciechowski Konrad Olimpia Poznań
    2.Załęczny Krzysztof TKS Judo Toruń
    3.Łykowski Konrad UKS Gimnazjon Suchy Las
    3.Btahout Thomas Budo Dojo Furstenwalde
    5.Fliśiak Mateusz UKS Pobiedziska
    5.Śliwiński Krzysztof AZS Poznań
    7.Bombola Wiktor UKS 90 Poznań
    7.Domagała Maciej AZS Gorzów Wlkp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *