Na początku dla zabawy, a teraz na poważnie ! Is Judo, is fun ! Najnowszy pomysł młodych trenerów z Wrocławia. Wszystko dzieje się na Facebooku.pl !

Ruszamy z organizacją na poważnie:

1. O godzinie 18 podany będzie regulamin zawodów

2. Startowe będzie kosztowało ok 100 zł za drużynę: piłki, sala, przewóz maty barierek, nagłośnienie – wszystkie rachunki są do wglądu jeśli ktoś sobie tego zażyczy

3. zgłaszać się możecie telefonicznie do mnie 695595548 systematycznie po zgłoszeniu poszczególnych drużyn umieszczamy to na facebook

4. podawajcie drużyny pełnymi składami i z nazwą
(drużyny 3 osobowe)

5. Po pojawieniu się regulaminu podajcie swoje uwagi by zoptymalizować zasady itp.

6. dalsze info wkrótce ….

Przekazuje Maciej Zamęcki jeden pomysłodawców i organizatorów imprezy !

Regulamin Sportowy
I MISTRZOSTWA POLSKI
DŻUDOKÓW W PIŁCE NA MACIE
WROCŁAW, 10.12.2011

… … 1. Faul jest tylko wtedy, gdy zarówno faulujący jak i faulowany mają to samo zdanie.

2. Brak sędziów, drużyny dogadują się co do werdyktu.

3. Nie można używać rąk przy obronie bramki.

4. W przypadku użycia ręki w obronie bramki, gdy piłka ewidentnie leciała w światło bramki, uznawany jest gol.

5. Ręka w czasie meczu = 10 natychmiastowych pompek zawodnika, który dopuścił się przewinienia.

6. Gra toczy się w czasie 2x 5minut z przerwą na zmianę stron. W przypadku gdy drużyna zdobędzie 10 bramek podczas pierwszej połowy, mecz uznaje się za zakończony.

7. Po golu rozpoczyna bramkarz drużyny, która straciła bramkę, pierwsze podanie jest wolne, tzn. nie może być przerwane przez przeciwników.

8. Bramkę stanowi mata tatami o wymiarach 2mx1m. Gol uznany jest wtedy, gdy piłka dotknie przedniej części tatami, nie może być odbita od ściany/barierek.

9. Wszelkie uznane przewinienia, skutkują rozpoczęciem gry przez drużynę poszkodowaną w miejscu dokonania przewinienia. Rzut wolny pośredni.

10. W przypadku remisu po zakończeniu czasu decyduje reguła golden score bez ograniczenia czasowego.

11. Po wypadnięciu piłki za pole gry, rozpoczyna drużyna, która piłki nie wybiła,
w miejscu wypadnięcia piłki za pole gry:P

12. Zawodnicy drużyny wyczytanej zakładają niebieskie spodnie od judogi, zawodnicy drużyny przeciwnej – białe. Można podwijać nogawki.

13. Miejsce na wasze propozycje. Regulamin ma charakter roboczy, i będzie doszlifowywany do dnia 02.12.2011.See more