JC Poland – Matsuru Dutch Open Espoir 2012 / dzień pierwszy.

Dziś bez medalu ! Dostaliśmy lekcję Judo i musimy jeszcze dużo ćwiczyć. Troje zawodników reprezentowało dziś barwy JCP: Huber Terlecki, Wojciech Romanowski obaj 73kg oraz Igor Wojdon 81kg nietety bez większego powodzenia. Bilans walk ekipy: 2 wygrane do 4 przegranych pojedynków. Jutro walczą Cadeci, aż piątka naszych. Turniej obstawiony maksymalnie medaliści Pucharów EJU, EM i EYOF. Trzymajcie za nas kciuki !!

One thought on “JC Poland – Matsuru Dutch Open Espoir 2012 / dzień pierwszy.

  1. Wyniki I dzień Młodzicy U-15

    -34 kg.
    1. Atriom Karapetian ( Bel)
    2. Belmin Valk (Bel)
    3. Suheyl Uyar (Ned)
    3. Adil Belkaid (Ned)
    5. Wibren Assies (Ned)
    5. Quincy Haefkens (Ned)
    7. Noulis Kiriakou (Swe)
    7. Joe Lippert (Lux)

    -38 kg.
    1. Yorben Delange (Bel)
    2. Lein Mulder (Ned)
    3. Anders Bungaard Olsen (Den)
    3. Bruno van Beek (Ned)
    5. Dylan Decrop (Bel)
    5. William Hale (Bel)
    7. Toon Stessen (Bel)
    7. Jacob Theis Petersen (Den)

    -42 kg.
    1. Joris Boes (Ned)
    2. Yannick van de Kolk (Ned)
    3. Ryan Lo A Njoe (Ned)
    3. Pieter van de Moolen (Ned)
    5. Valiko Namojev (Ned)
    5. Arie Storm (Ned)
    7. Joey Saarloos (Ned)
    7. Mike Durge (Ned)

    -46 kg.
    1. Arthur Heeres (Ned)
    2. Nick van Schijndel (Ned)
    3. Ivailo Dijkstra (Ned )
    3. Horvath Laslo Levente (Hun)
    5. Justin de wilde (Ned)
    5. Movsar Abdulchamidov (Bel)
    7. Erik Lissel (Swe)
    7. Marnick Boeve (Ned)

    -50 kg.
    1. Coen van Winden (Ned)
    2. Daniel v.d.Maas (Ned)
    3. Ruben v.d. Maas (Ned)
    3. Harry Hsia (Ned)
    5. Joeri van Opstal (Ned)
    5. Frederik Schreiber (Dld)
    7. Roel van Gool (Ned)
    7. Jesse Aarsman (Ned)

    -55 kg.
    1. Zachary Patris (Bel)
    2. Jens de Strooper (Bel)
    3. Jeroen Casse (Bel)
    3. Vincent Bes (Ned)
    5. Bas Beuting (Ned)
    5. Pieter Vandyk (Bel)
    7. Harry Lovwll-Hewitt (Gbr)
    7. Kevin Koehof (Ned)

    -60 kg.
    1. Tom Huysmans ( Bel)
    2. Martin Szili (Hun)
    3. A.Abdelghani Idressi (Ned)
    3. Gert Verhavert (Bel)
    5. Lucas Gout (Ned)
    5. Waro Ivanov (Ned)
    7. Douwe Jan Dekker (Ned)
    7. Jesse Hommerson (Ned)

    -66 kg.
    1. Jasper van de Oetelaar (Ned)
    2. Doeke Faber (Ned)
    3. Hylke Ringenaldus (Ned)
    3. Bryan Neuray (Ned)
    5. Jurre Suijs (Ned)
    5. Jelle Snippe (Ned)
    7. Martijn van de Ven (Ned)
    7. Kobus Waroux (Ned)

    +66 kg.
    1. Jason Michel (Ned)
    2. Zeno Canninga (Ned)
    3. Younes Braakhuis (Ned)
    3. Jan Reyntjes (Ned)
    5. David Moczarski (Dld)
    5. Simeon Catherina (Ned)
    7. Erik Goedhart (Ned)
    7. Ruben Cillisen (Bel)

    ———————–
    Wyniki I dzień Juniorzy
    -55 kg.
    1. Vincent Manquest (Fra)
    2. Florent Manquest (Fra)
    3. Jamie Raijmakers (Ned)
    3. Joran Schildermans (Bel)
    5. Vinoy Hauben (Ned)
    5. Jens Robijn (Bel)
    7. Karim Maekelberg (Bel)
    7. Nicolas Plomp (Bel)

    -60 kg.
    1. Robin Corrado (Fra)
    2. Kamal Fikri (Fra)
    3. Charles Bernard (Fra)
    3. Patrick Abbink (Ned)
    5. Louis Marie Guimendego (Fra)
    5. Kevin Hunger (Fra)
    7. Adlan Katchikaev (Bel)
    7. Antoin Binnenhei (Ned)

    -66 kg.
    1. Jordy Bakkes (Ned)
    2 Yannick Wauters (Bel)
    3. Junior Degen (Ned)
    3. Franck Vernez (Fra)
    5. Geoffrey Maes (Bel)
    5. Amir Miraoui (Fra)
    7. Ivo Bekema (Ned)
    7. Jeremy Moreira (Fra)

    -73 kg.
    1. Sammy Tamellin (Fra)
    2. Joery Biekmann (Ned)
    3. Gregory Mondesir (Fra)
    3. Jelle Wolterbeek (Ned)
    5. Danny Rutters (Ned)
    5. Mehdi Lias Mekhneche (Fra)
    7. Menno Vink (Ned)
    7. Marc de Boer (Ned)

    -81 kg.
    1. Mistral Janssens (Ned)
    2. Arnaud Grisier (Fra)
    3. Rico Harder (Ned)
    3. Guus Clous (Ned)
    5. Hidde Wolterbeek (Ned)
    5. Benjamin Troest Kjeldsen (Den)
    7. El Makki Lazaar (Fra)
    7. Rody Meijer (Ned)

    -90 kg.
    1. Michel Verhagen (Ned)
    2. Sjors Riddersma (Ned)
    3. Max de Vreeze (Ned)
    3. Mohamed Amine Ghendir (Fra)
    5. Lex Janssens (Ned)
    5. Camiel Kuiper (Ned)
    7. Nick van ‚t Reve (Ned)
    7. Nell honore Ariano Rebouka (Fra)

    -100 kg.
    1. Niels van ‚t Reve (Ned)
    2. Sjoerd van Mierlo (Ned)
    3. Sullivan Sigaux (Fra)
    3. Roy Timmers (Ned)
    5. Biko Vos (Ned)
    5. Simon Hamel (Fra)
    7. Hadrien Livolsi (Fra)
    7. Jorno Mullekes (Ned)

    +100 kg.
    1. Emre Sanal (Fra)
    2. Henk van Arnhem (Ned)
    3. David Derival (Fra)
    3. Aymerick Glowacki (Bel)
    5. Jim de Waal (Ned)
    5. Michel Schmitt (Dld)
    7. Dennis Kersting (Dld)

    ————————
    Wyniki I dzień Juniorki U-20
    -44 kg.
    1. Evelyne Audiens (Bel)
    2. Lucille Marino (Fra)
    3. Melani-Vanessa Pricken (Dld)

    -48 kg.
    1. Marie Orsini (Fra)
    2. Nolwenn Bollore (Fra)
    3. Margauzx Poyard (Fra)
    3. Virginia Aymard (Fra)
    5. Kimberley Meyvisch (Bel)
    5. Brianne Juliana (Ned)
    7. Florine Belle (Fra)
    7. Michelle ten Boske (Ned)

    -52 kg.
    1. Laura Prince (Ned)
    2. Paula Borgonje (Ned)
    3. Esmeralda Puts (Ned)
    3. Denise Schmitz (Dld)
    5. Gabriella Wuillot (Fra)
    5. Charlotte Gruber (Dld)
    7. Julie Bolo Jolly (Fra)
    7. Evelien Capaert (Bel)

    -57 kg.
    1. Tess van ‚t Westende (Ned)
    2. Nica Antonis (Bel)
    3. Joy Wensveen (Ned)
    3. Lucy Renshall (Gbr)
    5. Cloe Yvin (Fra)
    5. Manon Derks ( Ned)
    7. Michelle Mensonides (Ned)
    7. Lonneke Zuidgeest (Ned)

    -63 kg.
    1. Margriet Bergstra (Ned)
    2. Do Velema (Ned)
    3. Iris Iwema (Ned)
    3. Bauke Groothuis (Ned)
    5. Elea de Gans (Ned)
    5. Bekky Livesey (Gbr)
    7. Lise Luyckfasseel (Bel)
    7. Nina Rottger (Fra)

    -70 kg.
    1. Amy Livesey (Gbr)
    2. Michelle Schellekens (Ned)
    3. Domitille Augrain (Fra)
    3. Evelien Berndsen (Ned)
    5. Rene Groenewold (Ned)
    5. Christina Makoundou (Fra)
    7. Demi Brooks (Gbr)
    7. Emmie Peters (Ned)

    -78 kg.
    1. Babette van Aggelen (Ned)
    2. Maike Ziech (Dld)
    3. Esmee van Sloten (Ned)
    3. Karen Stevenson (Ned)
    5. Rahel Krause (Dld)
    5. Ilona Savelkoul (Ned)
    7. Aline Machuelle (Fra)
    7. An Sophie Meeuwissen (Ned)

    +78 kg.
    1. Anne M’Bairo (Fra)
    2. Jodie Myres (Gbr)
    3. Francesca Weber (Ned)
    3. Jaszoe Franken (Ned)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *