Jigoro Kano Cup 2007

Jigoro Kano Cup 2007

Listy walk w formacie pdf na stronie http://www.judo.or.jp/

Wyniki turnieju:

kobiety:

48 kg
1. Yanet Bermoy (Kuba)
2. Mayumi Takara (Japonia)
3. Haruna Asami (Japonia) i Emi Yamagishi (Japonia)
5. Tomoko Fukumi (Japonia) i Kim Yuong-Ran (Korea Płd.)

52 kg
1. Misato Nakamura (Japonia)
2. Ana Carrascosa (Hiszpania)
3. Yuki Yokosawa (Japonia) i Kim Kyung-Ok (Korea Płd.)
5. Rosalba Forciniti (Włochy) i Marine Richard (Francja)

57 kg
1. Aiko Sato (Japonia)
2. Erdenet-Od Kishigbat (Mongolia)
3. Kaori Matsumoto (Japonia) i Bernadett Baczko (Węgry)
5. Isabel Fernandez (Hiszpania) i Kang Sin-Yung (Korea Płd.).

63 kg
1. Yshie Ueno (Japonia),
2. Ayumi Tanimoto (Japonia),
3. Nozomi Hirai (Japonia) i Xu Lili (Chiny),
5. Driulis Gonzales (Kuba) i Rina Kozawa (Japonia)

70 kg
1. Masao Ueno (Japonia),
2. Rond Rousey (USA),
3. Edith Bosch (Holandia) i Ylenia Scapin (Włochy),
5. Leire Iglesias (Hiszpania) i Mina Watanabe (Japonia)

78 kg:
1. Celine Lebrun (Francja)
2. Sayaka Anai (Japonia)
3. Kumiko Horie (Japonia) i Stephanie Possamai (Francja)
5. Hitomi Ikeda (Japonia) i Lhamdegd (Mongolia)

+ 78 kg:
1. Mai Tateyama (Japonia)
2. Xu Lihui (Chiny)
3. Anne-Sophie Mondiere (Francja) i Maki Tsukada (Japonia)
5. Dorjgotov Tserenkhand (Mongolia) i Kim Na-young (Korea Płd.)

mężczyźni:

60 kg:
1. Hiroaki Hiraoka (Japonia)
2. Elio Verde (Włochy)
3. Tatsuaki Egusa (Japonia) i Liu Renwang (Chiny)
5. Masaaki Fukuoka (Japonia) i Chan Yat Hei (Hongkong)

66 kg:
1. Tomasz Kowalski (Polska)
2. Andreas Mitterfellner (Austria)
3. Choi Min-ho (Korea Płd.) i Kim Joo-jin (Korea Płd.)
5. Jozef Kranc (Słowacja) i Toshiaki Umetsu (Japonia).

73 kg
1. Wang Ki-Chun (Korea Płd.),
2. Francesco Bruyere (Włochy),
3. Masahiko Otsuka (Japonia) i Pedro Guedes (Brazylia),
5. Seo Dong-Gyu (Korea Płd.) i Yusuke Kanamaru (Japonia)

81 kg
1. Song Dae-Nam (Korea Płd.),
2. Takashi Ono (Japonia),
3. Kwon Young-Woo (Korea Płd.) i Masahiko Tomouchi (Japonia),
5. Anthony Fritsch (Francja) i Siergiej Kozieł (Rosja)

90 kg
1. Ilias Iliadis (Grecja),
2. Hiroshi Izumi (Japonia),
3. Tatsuki Masubuchi (Japonia),
5. Choi Sun-Ho (Korea Płd.).

100 kg
1. Daisuke Kobayashi (Japonia)
2. Przemysław Matyjaszek (Polska)
3. Oredis Despaigne (Kuba) i Luciano Correa (Brazylia)
5. Daniel Brata (Rumunia) i Witalij Bubon (Ukraina)

+100 kg
1. Megumi Ishii (Japonia)
2. Kosei Inoue (Japonia)
3. Yoyei Takai (Japonia) i Shinya Katabuchi (Japonia)
5. Teddy Riner (Francja) i Joao Schlittler (Brazylia)

Posted Under
Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *