JT Poland – Judo dla zdrowia Twoich dzieci

„Judo dla zdrowia Twoich dzieci” Są opinie znanych profesorów, lekarzy, że tylko dwie dyscypliny olimpijskie bardzo dobrze wpływają na ogólny rozwój fizyczny dzieci są to:judo i pływanie. Żal tego nie wykorzystać.
Przy czym judo ma jeszcze sferę duchową. JT Poland zaczyna prace nad projektem wprowadzenia judo do szkół jako obowiązkowa nauka bezpiecznego upadania dla klas 0-2, 2 godz w tygodniu, judo walka z otyłością wśród dzieci, judo jako lekarstwo na wszelkie wady postawy u dzieci, judo jako lekarstwo dla dzieci z ADHD, judo jako najlepszy sport ogólnorozwojowy oraz jako program wychowawczy przeciw agresji w szkołach (szacunek dla przeciwnika, pomoc słabszym, duch sportowy, poszanowanie starszych, poznawanie kultury Dalekiego Wschodu).
Jest to nowy Temat i będziemy wdzięczni za wszystkie nowe pomysły i sugestie. Obowiązkowe judo w szkołach jest to dla Nas szansa na lepsze, liczniejsze polskie judo no i oczywiście środki z NFZ, Min.Edukacji, firm ubezpieczeniowych. W tym roku jeszcze zajmiemy się stworzeniem Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej projektu Ustawy o wprowadzeniu obowiązkowej nauki bezpiecznego upadania do szkół.

Pozdrawiam JT POLAND.