Judo: OOM: Dziewczęta już z medalami

oom-2009-swietokrzyskie.jpgkobiety, waga: 40kg – 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mendyka Aleksandra MOSiR Mysłowice
2. Habarta Marta KS Gwardia Bielsko-Biała
3. Kozyrska Izabela AZS Gliwice
4. Wielk Maja UKS „Shizoku” Ostróda

kobiety, waga: 44kg – 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepańczyk Klaudia KS Gwardia Bielsko-Biała
2. Liber Sonja TS Olimpia Poznań
3. Głowacka Iwona K.S. Judo Gwardia Koszalin
3. Jach Klaudia MKS Jordan Kraków
5. Adamska Monika UKS Narew Łapy
5. Dobrowolska Martyna UKJ -AON Warszawa
7. Gajdek Karolina MOSiR Cieszyn
7. Kuśmierz Dorota UKS Legion Zamość

kobiety, waga: 48kg – 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pieńkowska Karolina AZS UW Warszawa
2. Rasińska Maja KS Gwardia Bielsko-Biała
3. Jańczak Aneta KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Rerutko Żaneta UKJ 225 Warszawa
5. Chełminiak Ilona MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Ososińska Agnieszka MKS Juvenia Wrocław
7. Ejneberg Marta MKS Juvenia Wrocław
7. Siwek Julianna UKS Judo-48 Częstochowa

kobiety, waga: 52kg – 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Boryczko Iwona Pałac Młodzieży Tarnów
2. Podolak Arleta UKS Legion Zamość
3. Sianko Monika UKJ 225 Warszawa
3. Wolny Oliwia GKS „Czarni” Bytom
5. Boryczko Sabina Pałac Młodzieży Tarnów
5. Ładysz Karolina MKS Juvenia Wrocław
7. Mendoń Sylwia KJ Samuraj Koszalin
7. Murawska Monika UKS Ósemka Nowa Sól

kobiety, waga: 57kg – 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mirus Izabela TS Wisła Kraków
2. Szymczak Agnieszka UKS Orły Daszewice
3. Miller Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Stańczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Kurzej Daria AKS Strzegom
5. Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
7. Olejniczak Agata MKS Truso Elbląg
7. Sicińska Joanna UKS 6 Piła

kobiety, waga: 63kg – 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Czaplicka Natalia KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Augustowska Monika PTS Gwardia Bydgoszcz
3. Cal Katarzyna AZS Łódź
3. Wołosik Ewelina Hetman Białystok
5. Kozieł Agnieszka AZS Zarząd Środ. Poznań
5. Tabak Dominika GKS „Czarni” Bytom
7. Latusek Monika UKS Dwójka Tarnowskie Góry
7. Rerutko Monika Gwardia Warszawa

kobiety, waga: 70kg – 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rycak Monika GKS „Czarni” Bytom
2. Czempik Weronika UKS Dwójka Rydułtowy
3. Bryndza Izabela TS Wisła Kraków
3. Korzystka Magdalena UKS-GKJ Głogów
5. Maleta Karolina PUKS Makowiec Skaryszew
5. Porwoł Anna Polonia Rybnik
7. Bączek Paula UKS Ósemka Nowa Sól
7. Sasin Adrianna UKS Ósemka Nowa Sól

kobiety, waga: +70kg – 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczypior Edyta AZS AWF Wrocław
2. Polerowicz Joanna AZS WSPiA Poznań
3. Grygiel Aleksandra AZS WSPiA Poznań
3. Kukuczka Nicole Polonia Rybnik
5. Florek Liliana UKS Orły Daszewice
5. Witkowicz Paulina AZS Gliwice
7. Florczak Kamila UKS Wisła Centrum Wisła
7. Staniewska Monika UKS Gimnazjon Suchy Las

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *