Kolejne zmiany IJF i EJU

Nowe jednolite naszywki na judo-gi z numerami identyfikacyjnymi dla sportowców, decyzja Komitetu Wykonawczego IJF z dnia 21.08.2009 Rotterdam Holandia.
IJF w swoich wysiłkach zmierzających do poprawy prezentacji judo oraz zawodów w TV i innych mediach szczególnie dla nieznających judo widzów, IJF podjęła decyzję o wprowadzeniu jednolitej identyfikacji zawodników (powrót numerów na naszywkach na plecach zawodnika).Decyzja ta wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2010.Każdy zawodnik biorący udział w wydarzeniach IJF jest zobowiązana do posiadania orginalnej naszywki IJF na judo-gi z odpowiednim numerem . Naszywka składa się z dwóch części:
– górnej części z nazwiskiem i skrótem narodowym (np.POL)
– dolnej zmiennej części zarezerwowanej dla sponsorów i zawodów rozgrywanych IJF,EJU (np. Grand Slam Paris 2009)

Więcej informacji o numerach zawodników jest opisane i przedstawione w załączniku art 1.1 :
http://www.eju.net/?action=news&mode=downloadFile&id=52

Zasady nabycia naszywek IJF przez krajowe federacje judo opisana jest w załączniku art 1.2 :
„Zamawianie wewnętrzny IJF Powrót Numbers”.
http://www.eju.net/?action=news&mode=downloadFile&id=54
Tylko oryginalne naszywki IJF z numerami IJF / EJU oraz znakami towarowymi i nabyte wyłącznie zgodnie z procedurą określoną w art 1.2 będą przyjmowane w czasie kontroli judo-gi zawodnika startującego.

Naszywki IJF z numerami są obowiązkowe dla wszystkich imprez typu: Mistrzostw Świata i Mistrzostwa Europy,Mistrzów, Grand Slam, Grand Prix, Pucharu Świata i ewentualnie innych zdarzeń określonych przez IJF i EJU.

Posted Under
Bez kategorii
Tagged