Komunikat Końcowy z Vi Międzynarodowego Turnieju Judo im. Zbigniewa Kwiatkowskiego – Słupsk 25.10.2008r.

KOMUNIKAT KOŃCOWY
Z VI MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU JUDO IM. ZBIGNIEWA KWIATKOWSKIEGO
SŁUPSK – 25.10.2008R.

W zawodach startowało razem 232 zawodników i zawodniczek z 19 klubów : TS „Olimpia” ,Poznań,KS Zatoka Braniewo,UKS Stare Bielice,UKS Galeon Gdynia,KS Judo Łupawa,KS Judo Gwardia Koszalin,UKS Piast Wrzeście,GKS Olimpia Grudziądz,UKS Opty Gdynia,AZS Szczecin,UKS Tori Dąbrowa,UKS Kodokan Toruń,UKS Conrad Gdańsk,UKS Judo Bushido Szczecin,UKS Orzeł Kończewo,UKS Judo Słupsk,STS „Gryf-3” Słupsk, Wybrzeże Gdańsk oraz Judo Verein Wittenburg e.V. z Niemiec.
Zawody rozgrywane były w dwóch grupach wiekowych, młodzików rocznik 94 – 95 oraz dzieci roczniki 96 – 99 osobno dziewczeta i chłopcy. Ogółem zawody rozgrywane były w 40 kategoriach wagowych.

Wyniki dzieci

dziewczęta rocznik 1996 i młodsze

waga 29kg – 2 zawodniczki

1.Klaudia Stefaniak Gwardia Koszalin
2.Dagmara Paszkowska Gwardia Koszalin

waga 32kg – 5 zawodniczek

1.Nikola Bąbelewska Zatoka Braniewo
2.Kinga Białowąs Piast Wrzeście
3.Agnieszka Ochendal Olimpia Grudziądz
4.Natalia Padiak Opty Gdynia
5.Zuzanna Margas Judo Słupsk

waga 36kg – 7 zawodniczek

1.Alicja Czerepko Zatoka Braniewo
2.Ewelina Nowacka UKS Stare Bielice
3.Marta Kleniewska Samuraj Koszalin
3.Klaudia Cygan Samuraj Koszalin
5.Julia Cholewińska Conrad Gdańsk

waga 40kg – 3 zawodniczki

1.Verena Stiller Judo Verein Wittenburg e.V.
2.Martyna Krawczuk Samuraj Koszalin
3.Sandra Nadarzyńska Olimpia Grudziądz

waga 44kg – 7 zawodniczek

1.Agnieszka Kleniewska Samuraj Koszalin
2.Alicja Sobieraj Samuraj Koszalin
3.Martyna Dudek Zatoka Braniewo
3.Nazaruk Anna Gryf Słupsk
5.Oliwia Hryniewicz Gwardia Koszalin

waga 48kg – 6 zawodniczek

1.Patrycja Czerepko Zatoka Braniewo
2.Małgorzata Głowacka Gwardia Koszalin
3.Karolina Wrzesień Piast Wrzescie
3.Zofia Lewandowska Gryf Słupsk

waga 54kg – 6 zawodniczek

1.Patrycja Szymankiewicz Olimpia Poznań
2.Iga Kamińska Kodokan Toruń
3.Aleksandra Bojda Bushido szczecin
3.Paulina Dudkowska Judo Łupawa

waga + 54kg – 3 zawodniczki

1.Natalia Pilarczyk Kodokan Toruń
2.Natalia Okońska Orzeł Kończewo
3.Patrycja Rosińska Samuraj Koszalin

chłopcy rocznik 1996 i młodsi

waga 23kg – 3 zawodników

1.Krystian Stefaniak Gwardia Koszalin
2.Daniel Piszko Gryf Słupsk
3.Bartek Kurek Gwardia Koszalin

waga 26kg – 10 zawodników

1.Cezary Kochanowski Gryf Słupsk
2.Krystian Gładikowski Gryf Słupsk
3.Gustaw Guściora Gwardia Koszalin
3.Tomasz Zielsk Galeon Gdynia
5.Hubert Lemke Wybrzeże Gdańsk
5.Michał Tabero Zatoka Braniewo

waga 29kg – 11 zawodników

1.Paweł Granicki Gryf Słupsk
2.Filip Ryziński Gwardia Koszalin
3.Bartosz Pawlicki Oimpia Grudziądz
3.Bartosz Pawlak Piast Wrzeście
5.Kacper Łuczyński Bushido Szczecin
5.Piotr Wójtów Piast Wrzeście
7.Paweł Janikiewicz Orzeł Kończewo

waga 32kg – 6 zawodników /98-99/

1.Aleksy Flope Gwardia Koszalin
2.Maksym Rzeppa Galeon Gdynia
3.Stanisław Hryniewicz Gwardia Koszalin
4.Wojciech Makurat Samuraj Koszalin
5.Kacper Zienowicz Opty Gdynia

waga 32kg – 9 zawodników / 96-97/

1.Adrian Winiarczyk Piast Wrzeście
2.Jakub Konecki Gryf Słupsk
3.Mikołaj Stępkowski Kodokan Toruń
3.Jakub Siedlikowski Gryf Słupsk
5.Konrad Jurczuk Piast Wrzeście
5.Wojciech Parcheta Samuraj Koszalin
7.Damian Kaleta Opty Gdynia
7.Oskar Szejbach Samuraj Koszalin

waga 35kg – 14 zawodników /98-99/

1.Michał Gniady Gwardia Koszalin
2.Dawid Karczewski Olimpia Grudziądz
3.Patryk Barkieta Piast Wrzeście
3.Bogdan Makiz Conrad Gdańsk
5.Paweł Babiński Conrad Gdańsk
5.Adrian Nowacki Gwardia Koszalin
7.Konrad Tchurzewski Bushido Szczecin
7.Jakub Lebowski Opty Gdynia

waga 35kg – 7 zawodników /96-97/

1.Tomasz Błoński Gryf Słupsk
2.Robert Grzegorczyk Samuraj Koszalin
3.Jan Peter Latendorf Judo Verein Wittenburg e.V.
3.Damian Neskie Kodokan Toruń
5.Tymian Nowak Conrad Gdańsk

waga 38kg – 5 zawodników /98-99/

1.Daniel Dębiński Bushido Szczecin
2.Maciej Dorlet Gwardia Koszalin
3.Jakub Zaczek Bushido Szczecin
4.Karol Kos Wybrzeże Gdańsk

waga 38kg – 8 zawodników /96-97/

1.Przemysław Błoński Gryf Słupsk
2.Mateusz Winiarczyk Piast Wrzeście
3.Miłosz Butajło Galeon Gdynia
3.Patryk Wójcik Olimpia Grudziądz
5.Michał Wantoch Kodokan Toruń
5.Mateusz Itrych Galeon Gdynia

waga 42kg – 5 zawodników /98-99/

1.Bartosz Chodyna Olimpia Grudziądz
2.Kamil Lajdziński Bushido Szczecin
3.Szymon Ryczko Gwardia Koszalin
4.Andrzej Korewo Piast Wrzeście

waga 42kg – 11 zawodników /96-97/

1.Damian Kwiatkowski Kodokan Toruń
2.Szymon Jasiński Galeon Gdynia
3.Kamil Ciesiałkiewicz Gwardia Koszalin
3.Emilian Kotecki Olimpia Grudziądz
5.Dawid Bielski Olimpia Grudziądz
5.Karol Kozicki Kodokan Toruń
7.Patryk Kubiak Conrad Gdańsk
7.Przemek Bohdanowicz udo Łupawa

waga 46kg – 4 zawodników /98-99/

1.Wojciech Oleszkiewicz Galeon Gdynia
2.Gabriel Koszewski Gryf Słupsk
3.Oskar Pakuła Opty Gdynia

waga 46kg – 11 zawodników /96-97/

1.Robert Błoński Gryf Słupsk
2.Konrad Glapiak Olimpia Grudziądz
3.Adam Gniady Gwardia Koszalin
3.Gracjan List Samuraj koszalin
5.Norbert Katschke Orzeł Kończewo
5.Patryk Łapiński Olimpia Grudziądz
7.Mikołaj Janiszewski UKS Stare Bielice
7.Kamil Kotlik Conrad Gdańsk

waga 50kg – 7 zawodników

1.Jakub Raflewski Olimpia Grudziądz
2.Michał Korzeniowski Galeon Gdynia
3.Artur Kulwicki Kodokan Toruń
3.Patryk Roszak Orzeł Kończewo
5.Wojciech Wnęk Conrad Gdańsk

waga 55kg – 9 zawodników

1.Szymon Śliwa Gryf Słupsk
2.Paweł Kur Orzeł Kończewo
3.Dominik Marzec Kodokan Toruń
3.Jakub Tuszkowski Conrad Gdańsk
5.Mikołaj Maj Gwardia Koszalin
5.Szymon Armatowski Conrad Gdańsk

waga +55kg – 10 zawodników

1.Łukasz Bocianowski Kodokan Toruń
2.Tomasz Biernat Bushido Szczecin
3.Patryk Rusin Gwardia Koszalin
3.Artur Lubiński Kodokan Toruń
5.Lukas Schwarze Judo Verein Wittenburg e.V.
5.Arkadiusz Maklakowski Galeon Gdynia
7.Wojciech Dozlet Gwardia Koszalin

Wyniki młodziczek i młodzików 94 – 95

dziewczęta

waga 36kg – 1 zawodniczka

1.Ewa Janikiewicz Orzeł Kończewo

waga 44kg – 4 zawodniczki

1.Anna Cholewińska Conrad Gdańsk
2.Iwona Głowacka Gwardia Koszalin
3.Ilona Duśko Conrad Gdańsk

waga 48kg – 4 zawodniczki

1.Gabriela Mikołajczyk Gryf Słupsk
2.Tanja Stiller Judo Verein Wittenburg e.V.
3.Gabriela Błońska Gryf Słupsk

waga 52kg – 5 zawodniczek

1.Dominika Zaczek Bushido Szczecin
2.Olga Woroch Gwardia Koszalin
3.Karina Pripachkina Judo Verein Wittenburg e.V.
4.Anna Dulska Olimpia Grudziądz

waga 57kg – 3 zawodniczki

1.Sylwia Mendoń Samuraj Koszalin
2.Natalia Nowacka UKS Stare Bielice
3.Martyna Dudkowska Judo Łupawa

waga 63kg – 4 zawodniczki

1.Sandra Lickun Gwardia Koszalin
2.Pia Kaufmann Judo Verein Wittenburg e.V.
3.Natalia Kowal Gwardia Koszalin

waga 70kg – 2 zawodniczki

1.Aleksandra Żółtowska Bushido Szczecin
2.Patrycja Gładikowska Gryf Słupsk

chłopcy

waga 38kg – 2 zawodników

1.Mateusz Chodyna Olimpia Grudziądz
2.Fabian Szczepaniak Judo Łupawa

waga 42kg – 5 zawodników

1.Daniel Białowąs Piast Wrzeście
2.Przemek Ilgiewicz Gryf Słupsk
3.Adrian Pisanko Olimpia Poznań
4.Bartosz Dzikowski Olimpia Poznań

waga 46kg – 7 zawodników

1.Rafał Błoński Gryf Słupsk
2.Łukasz Itrych Galeon Gdynia
3.Aleksander Mazur Gwardia Koszalin
3.Miłosz Markiewicz Bushido szczecin
5.Jacek Żulewski Orzeł Kończewo

waga 50kg – 4 zawodników

1.Paweł Madej Gwardia Koszalin
2.Mateusz Dulski Olimpia Grudziądz
3.Bartosz Żółtowski Bushido Szczecin

waga 55kg – 7 zawodników

1.Krystian Jaworski Olimpia Grudziądz
2.Adrian Sobczak Gryf Słupsk
3.Paweł Stiller Opty Gdynia
3.Krystian Zając Gryf Słupsk
5.Mieszko Półgrabski Galeon Gdynia

waga 60kg – 6 zawodników

1.Łukasz Kotlik Conrad Gdańsk
2.Nikolas Hejnowski Olimpia Grudziądz
3.Tomasz Stanicki Zatoka Braniewo
3.Łukasz Badyła Opty Gdynia

waga 66kg – 5 zawodników

1.Tomasz Liberski Olimpia Poznań
2.Damian Trzebiatowski Opty Gdynia
3.Sebastian Skurka Olimpia Poznań
4.Kasper Marchel Gryf Słupsk

waga 73kg – 2 zawodników

1.Norbert Paszkowski Gwardia Koszalin
2.Mateusz Pokora Olimpia Grudziądz

waga 81kg – 2 zawodników

1.Łukasz Wawrzyniak Olimpia Grudziądz
2.Filip Gościora Gwardia Koszalin

Po zakończeniu wszystkich walk w punktacji drużynowej zostały wręczone puchary ufundowane przez Dyrektora GOK w Kobylnicy Pana Zbigniewa Podolaka

1 miejsce – STS „Gryf-3” Słupsk 43 punkty
2 miejsce – KS Judo Gwardia Koszalin 42 punkty
3 miejsce – GKS Olimpia Grudziądz 29 punktów
4 miejsce – KS Samuraj Koszalin 18 punktów
5 miejsce – UKS Judo Bushido Szczecin 17 punktów

Wręczone zostały również puchary ufundowane przez sponsora medialnego Turnieju GŁOS POMORZA dla:

najlepszej zawodniczki Turnieju, którą została – Sandra Lickun Gwardia Koszalin
najlepszego zawodnikaTurnieju, którym został – Tomasz Liberski Olimpia Poznań
oraz
dla najlepszej zawodniczki STS „Gryf-3” Słupsk, którą zostałą Gabriela Mikołajczyk

STS „Gryf-3” Słupsk pragnie podziękować sponsorom VI Międzynarodowego Turnieju Judo im. Zbigniew Kwiatkowskiego:

Urząd Miasta Słupska
Urząd Marszałkowski w Gdańsku
Komendant Szkoły Policji W Słupsku – Pan inspektor Jacenty Bąkiewicz
Pracownia Poligraficzno Reklamowa SERITEXT – Tomasz Smoczyński
Wodociągi spółka Z.o.o
Nord Express
Rarytas Pol – Pan Piotr Burzyński
Powszechny Bank Kredytowy
Zakłady Kosmetyczne Loton
Zakład Ubezpieczeń Welsa – Pan Wiesław Żugaj
Real w Kobylnicy
Agencja Reklamowa – Turystyczna Polska
Panu Rafałowi Safader,Panu Grzegorzowi Mikołajczyk, Państwu Lidii i Maciejowi
Błońskim, Państwu Marzenie i Darkowi Granickim oraz wielu innym sympatykom judo i
przyjacołom tragicznie zmarłego Z.Kwiatkowskiego dzięki którym mogliśmy
zorganizować zawody na wysokim poziomie i uhonorować zawodniczki i zawodników
nagrodami.

Opracowała: Irena Waszkinel

Posted Under
Bez kategorii

One thought on “Komunikat Końcowy z Vi Międzynarodowego Turnieju Judo im. Zbigniewa Kwiatkowskiego – Słupsk 25.10.2008r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *