KOMUNIKAT KONCOWY ZAWODÓW II Otwarte Mistrzostwa AZS AWF Wrocław Dzieci i Młodzików

KOMUNIKAT KONCOWY ZAWODÓW
W dniu 28.09.2008 roku obyły się zawody” II Otwarte Mistrzostwa AZS AWF Wrocław Dzieci i Młodzików”, w których wzięło udział 300 zawodników i zawodniczek z 22 klubów. Wszyscy medaliści poszczególnych kategorii wagowych otrzymali medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, a z pośród poszczególnych kategorii wiekowych zostali wyłonieni i nagrodzeni najlepsi zawodnicy i zawodniczki turnieju.
Wyróżniono 5 najlepszych klubów turniej:
1.AZS AWF Wrocław,
2.MOSIR Bochnia,
3.Juvenia Wrocław,
4.UKS Tramp Poznań,
5.UKS 8 Nowa Sól.
Klub Sportowy AZS AWF Wrocław dziękuje wszystkim ekipom za przybycie na zawody oraz sponsorom: „HOFPOL”, „GAZOPROJEKT”, „CD Action”, „VB LEASING” oraz wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji zawodów.

WYNIKI ZAWODÓW

WYNIKI ZAWODÓW W GRUPIE WIEKOWEJ DZIECI MŁODSZE 1998r i Młodsi
CHŁOPCY
-24kg
1. Miroforidis Jakub, AZS AWF Wrocław
2.Orzechowski Hubert, UKS Ju-Jitsu Miejska Górka
3. Królikowski Grzegorz, Koka Jastrzębie
4.Hypta Dawid, AKS Strzegom

-27kg
1.Królikowski Michał, Koka Jastrzębie
2.Kuźmiński Dominik, AZS AWF Wrocław
3.Pankowski Jakub, OK Opole
3.Bogda Jakub, AZS AWF Wrocław
5. Tomczyk Filip, AZS AWF Wrocław
5. Śliwa Wojciech, UKS Miejska Górka
7. Lobka Oskar, AZS AWF Wrocław
7.Korzeniowski Jakub, AZS AWF Wrocław
14 zawodników

-30kg
1. Zajączkowski Dawid, MOSIR Bochnia
2.Połącarz Julek, OK. Opole
3.Piasecki Marcel, AZS AWF Wrocław
3.Majka Kamil , Sosnowiec
5. Litwin Piotr, AZS AWF Wrocław
5.Majewski Jan, AZS AWF Wrocław
7.Żurkiewicz Mateusz, AZS AWF Wrocław
7.Kozak Bartosz, Błyskawica Mietków
14 zawodników

-33kg
1. Męcel Mikołaj, UKS Ju-Jitsu Miejska Górka
2.Kremzer Michał, OK. Opole
3.Litwin Przemek, AZS AWF Wrocław
3.Większyn Kamil, AZS AWF Wrocław
5. Marek Bartłomiej, AZS AWF Wrocław
5.Sokół Jakub, OK. Opole
7.Lachowicz Eryk, UKS 8 Nowa Sól

-36kg
1.Wszołek Michał, WKS Śląsk Wrocław
2.Szczepaniak Michał, WKS Śląsk Wrocław
3.Kuduba Szymon, OK. Opole
3.Waśko Sebastian, MOSIR Bochnia
5.Pietrań Patryk, UKS 8 Nowa Sól
5.Lobka Miłosz, AZS AWF Wrocław
7.Wieja Kamil, Grot Kraków
7.Punda Wojciech, Juvenia Wrocław
14 zawodników

-39kg
1.Adamów Michał, OK. Opole
2.Wnęk Maksymilian, Grot Kraków
3.Fiedziuk Kacper, Juvenia Wrocław
4.Płociennik Kamil, UKS Ju-jitsu Miejska Górka
5.Przelicki Łukasz, Juvenia Wrocław

-42kg
1.Gajerski Maciej, Juvenia Wrocław
2.Całka Paweł, AZS AWF Wrocław
3.Żurkiewicz Szymon, AZS AWF WrocŁaw
4.Wieczorkowski Michał, AZS AWF Wrocław
5.Bąkowski Mikołaj, UKS Lipno

-46kg
1.Kotara Sebastian, MOSIR Bochnia
2.Salamon Paweł, AZS AWF Wrocław
3.Rybiński Mariusz, UKS Lipno

-50kg
1.Matysiak Fryderyk, Juvenia Wrocław
2.Skorek Maksymilian, AKS Strzegom

+55kg
1.Tokarski Jan, UKS Nefryt Oleszno

DZIEWCZYNY

-24k Marek Bartłomiej, AZS AWF Wrocław
1.Wróbel Karolina, Olimpijczyk Włocławek
2.Kowcz Julia, AZS AWF Wrocław
3.Wszołek Izabela, MOSIR Wrocław

-27kg
1.Gliszczyńska Julia, WKS Śląsk Wrocław

-30kg
1.Tomczak Wiktoria, OK. Opole
2.Eszer Weronika, UKS 8 Nowa Sól
3.Rakowska Zuzanna, OK. Oplole
3.Mazurkiewicz Patrycja, Gwardia Opole
5.Dyba Anna, AZS AWF Wrocław
5.Bacik Paulina, MOSIR Bochnia
7.Tchórzewska Małgorzata, Juvenia Wrocław

-33kg
1.Kędzaiora Magdalena, OK. Opole
2.Szymańska Andżelika, Olimpijczyk Włocławek
3.Krzynówk Julia, Sosnowiec
4. Skrzypek Aleksandra, UKS Ju-Jitsu Miejska Górka
5.Guzikowska Natalia, AZS AWF Wrocław

-36kg
1. Zysk Marta, AZS AWF Wrocław

-39kg
1.Owieczko Felicja, Olimpia Nowa Sól
2.Bartnicka Patrycja, Gwardia Opole

-42kg
1.Cieśla Karolina, Olimpia Nowa Sól

-50kg
1.Hofman Aleksandra, AZS AWF Wrocław
2.Olizar Agnieszka, UKS Lipno

-55kg
1.Woźniak Kinga, Grot Kraków

+55kg
1.Fornalik Monika, Gwardia Opole

WYNIKI DZIECI STARSZYCH 96-97r.
CHŁOPCY

-30kg
1.Dyba Michał, AZS AWF Wrocław
2.Wendrowski Wiktor, AKS Strzegom
3.Grabowicz Miłosz, AKS Strzeom

33kg
1.Nowak Patryk, Koka Jastrzebie
2.Komasa Wojciech, MOSIR Bochnia
3.Stolarek Jan Gwardia Opole
3.Korolweicz Kamil, AZS AWF Wrocław
5.Blacha Piotr, OK. Opole
5.Rychlicki Mateusz, AKS Strzegom
7.Pobihuszka Adam, UKS 8 Nowa Sól
7.Bartyzel Damian, MOSIR Bochnia

36kg
1.Pawlarczyk Tomasz, UKS Głogów
2.Świerczyński Jan, WKS Śląsk Wrocław
3.Tkaczyk Grzegorz, Grot Kraków
3.Słyk Daniel, AZS AWF Wrocław
5.Długołęcki Patryk, OK. Opole
5.Jernaś Mikołaj, Olimpijczyk Włocławek
7.Nowakowski Norbert, Olimpia Poznań
7.Grąziowski Michał,

39kg
1.Żelichowski Filip, MOSIR Bochnia
2.Kawalec Dariusz, UKS 8 Nowa Sól
3.Krzysztowski Krzysztof, MOSIR Bochnia
3.Wisniewski Mikołaj, Junior Lipno
5.Antkowiak Dominik, UKS Tramp Poznań
5.Wszołek Piotr, WKS Śląsk Wrocław
7.Sadowski Krystian, WKS Śląsk Wrocław
7.Szlaski Kacper, UKS 8 Nowa Sól

42kg
1.Wiśniewski Tomasz, UKS Tramp Poznań
2.Hartwich Dimitrios, Juvenia Wrocław
3.Gwardyński Adrian, AZS AWF Wrocław
3.Klimek Dawid, Gwardia Wrocław
5.Otto Mateusz, UKS Ju-Jitsu Miejska Górka
5.Wers Łukasz, WKS Śląsk Wrocław

-46kg
1.Sordyl Mateusz, Grot Kraków
2.Moryto Arkadiusz, Grot Kraków
3.Sadowski Adam, AKS Strzegom
3.Cielek Dawid, UKS 8 Nowa Sól
5.Szwabrzyk Kamil, OK. Opole
5.Więcek Jakub, MOSIR Bochnia
7.Knapik Bartosz, AKS Strzegom
7.Bajda Paweł, AKS Strzegom
13 zawodników

-50kg
1.Woźniak Szymon, Grot Kraków
2.Litwin Paweł, AZS AWF Wrocław
3.Duda Michał, AZS AWF Wrocław
3.Kalinowski Patryk, AZS AWF Wrocław
5.Rzepka Mikołaj, Junior Lipno
5.Naglik Sebastian, UKS Ju-Jitsu Miejska Górka
7.Michalski Robert, Tramp Poznań
7.Bagiński Dominik, Sosnowiec
9 zawodników

-55kg
1.Nowak Adrian, Tramp Poznań
2.Duda Jakub, Juvenia Wrocław
3.Koźlecki Dariusz, Tramp Poznań
4.Smoter Kacper, AZS AWF Wrocław

-60kg
1.Górczyński Jakub, Tramp Poznań
2.Fabian Jóska, UKS Ju-Jitsu Miejska Górka
3.Rutkowski Dawid, UKS Ju-Jitsu Miejska Górka

-66kg
1.Czajka Damian, Tramp Poznań
2.Makochań Wiktor, Gwardia Wrocław

+66kg
1.Wojciechowski Konrad, Olimpia Poznań
2.Niedzielski Michał, Olimp Nowa Sól
3.Szajstek Marcin, Tramp Poznań
4.Ernestowicz Rafał, UKS Nefryt Oleszna
5.Drozdowski Krystian, AZS AWF Wrocław

DZIEWCZYNY

-30kg
1.Szary Patrycja, AZS Poznań
2.Ziembiewicz Celestyna, Tramp Poznań
3.Wisniewska Katarzyna, Tramp Poznań

-33kg
1.Szumkas Karolina, Sosnowiec
2.Kowanetz Kamila, AKS Strzegom
3.Pilch Justyna, MOSIR Bochnia

-36kg
1.Rejment Karolina, UKS 8 Nowa Sól
2.Zysk Marta, AZS AWF Wrocław
3.Drzazga Andrzelika, MOSIR Bochnia
4.Stachowicz Maria, MOSIR Bochnia

-39kg
1.Rynkowska Joanna, Olimpijczyk Włocławek
2.Knasiecka Faustyna, Tramp Poznań
3.Dudko Kinga, AKS Strzegom
4.Jóźwiak Agata, Tramp Poznań
5.Zygmunt Dominika, Gwardia Wrocław

-42kg
1.Woźniak Aleksandra, Sosnowiec
2.Kabała-Barańska Maja, WKS Śląsk Wrocław
3.Antczak Adrianna, Olimp Nowa Sól
4.Walkowiak Anna, Tramp Poznań
5.Skrzypek Paulina, UKS Ju-Jitsu Miejska Górka

-46kg
1.Oleksy Justyna, MOSIR Bochnia
2.Szabra Iwona, Sosnowiec
3.Pruss Antonia, Tramp Poznań
4.Freyer Patrycja, Tramp Poznań
5.Paczkowska Sylwia, Tramp Poznań

-50kg
1.Szymankiewicz Patrycja, Olimpia Poznań
2.Radoń Klaudia, UKS Junior Lipno

-55kg
1.Gliszczyńska Karina, WKS Śląsk Wrocław
2.Płuciwczak Anna, Tramp Poznań
3.Woltman Karina, Tramp Poznań

-60kg
1.Kaźmierczak Zofia, AZS AWF Wrocław
2.Kaczmarek Marika, UKS Ju-Jitsu Miejska Górka
3.Kamionka Karolina, MOSIR Bochnia

-66kg
1.Warszajło Adrianna, Tramp Poznań
2.Burtan Monika, Sosnowiec

+66kg
1.Poźniak Wiktoria, UKS 8 Nowa Sól
2. Wojtkowiak Paulina, UKS 8 Nowa Sól

WYNIKI MŁODZIKÓW 93-95r.

-38KG
1.Grygiel Patryk, UKS Junior Lipno
2.Wszołek Damian, WKS Śląsk Wrocław

-42kg
1.Żelichowski Dominik, MOSIR Bochnia
2.Kowalski Przemek, MOSIR Bochnia
3.Wolnik Jakub, MOSIR Bochnia
3.Goliński Mateusz, Grot Kraków
5.Rakowski Patryk, UKS Ju-Jitsu Miejska Górka
5.Wszołek Damian, WKS Śląsk Wrocław
7.Wilk Tomasz, OK. Opole
7.Ejneberg Damian, Juvenia Wrocław
10 zawodników

-46kg
1.Świderk Damian, Juvenia Wrocław
2.Zalewski Daniel, AZS AWF Wrocław
3.Mycio Jakub, Olimp Nowa Sól

-50kg
1.Dobranowski Bartosz, MOSIR Bochnia
2.Koźlik Marcin, AZS AWF Wrocław
3.Ludjan Wojciech, AZS AWF Wrocław
3.Martuś Kacper, MOSIR Bochnia
5.Koźlik Łukasz, AZS AWF Wrocław
5.Poraszka Eryk, UKS Ju-Jitsu Miejska Górka
7.Radoń Konrad, UKS Junior Lipno
7.Tkaczyk Tomasz, AZS AWF Wrocław
13 Zawodników

-55kg
1.Sztal Damian, Juvenia Wrocław
2.Stępak Filip, Grot Kraków
3.Wiśniewski Michał, UKS Junior Lipno
3.Bednarz Aleksander, Sosnowiec
5.Mierzwa Michał, Gwardia Opole
5.Taront Jakub, UKS Ju-Jitsu Miejska Górka

-60kg
1.Zienkiewicz Łukasz, Juvenia Wrocław
2.Szewczyk Łukasz, Juvenia Wrocław
3.Leśniak Michał, MOSIR Bochnia
3.Jokiel Michał, Gwardia Opole
5.Przepiórka Dariusz, Juvenia Wrocław
5.Osiewała Adam, AZS AWF Wrocław
7.Twardowski Rafał, Juvenia Wrocław
7.Rutkowski Adrian, UKS Ju-Jitsu Miejska Górka
10 zawodników

-66kg
1.Jelonek Wojciech, Juvenia Wrocław
2.Jamuła Bruno, Juvenia Wrocław
3.Parka Damian, AZS AWF Wrocław
3.Wojtas Piotr, MOSIR Bochnia
5.Kozłowski Rafał, Juvenia Wrocław
5.Sawczak Jakub, UKS Głogów

-73kg
1.Kowalewski Oskar, Juvenia Wrocław
2.Wybrańczyk Michał, WKS Śląsk Wrocław
3.Tkaczyk Michał, Grot Kraków
3.Wołyniec Patryk, Olimp Nowa Sól
5.Domaniecki Mikołaj, UKS Ju-Jitsu Miejska Górka
5.Grabowski Patryk, Grot Kraków

-81kg
1.Kurzawa Arkadiusz, Juvenia Wrocław
2.Szczupider Michał, AZS AWF Wrocław
3.Kostka Hubert, Olimp Nowa Sól
4.Micewicz Marek, AZS AWF Wrocław
5.Szczytowski Maciej, AZS AWF Wrocław

+81kg
1.Gulcz Paweł, Juvenia Wrocław
2.Skóra Patryk, Juvenia Wrocław
3.Bandziak Patryk, AZS AWF Wrocław

MŁODZICZKI

-40kg
1.Naspińska Beata, OK. Opole

-44kg
1.Busse Kamila, AZS Poznań
2.Panasiuk Żaneta, UKS 8 Nowa Sól

-48kg
1.Busse Kamila, AZS Poznań
2.Dyba Agnieszka, UKS Junior Lipno
3.Janusz Aleksandra, MOSIR Bochnia
4.Mroczkowska Agnieszka, Juvenia Wrocław
5.Rackiewicz Joanna, UKS 8 Nowa Sól

-52kg
1.Bednarz Karolina, Sosnowiec
2.Ejneberg Marta, Juvenia Wrocław
3.Bartuzel Paulina, MOSIR Bochnia
4. Ludjan Agnieszka, AZS AWF Wrocław
5.Milewska Aleksandra, UKS 8 Nowa Sól

-57kg
1.Nieścioruk Julia, UKS 8 Nowa Sól
2.Juszkiewicz Sara, Juvenia Wrocław
3.Zbieg Joanna, UKS 8 Nowa Sól
3.Ciszewska Magdalena, Juvenia Wrocław
5.Wojtas Anna, MOSIR Bochnia
5.Wośko Kamila, MOSIR Bochnia
7.Wszołek Angelika, WKS Śląsk Wrocław
7.Bykowska Joanna, Olimpijczyk Włocławek

-63kg
1.Hofman Ula, AZS AWF Wrocław
2.Poprawa Monika, UKS Ju-Jitsu Miejska Górka
3.Wszołek Angelika, WKS Śląsk Wrocław

-70kg
1.Sasin Adrianna, UKS 8 Nowa Sól
2.Datoń Dominika, MOSIR Bochnia
3.Bączek Paula, UKS 8 Nowa Sól
4.Krzeptoń Patrycja, Sosnowiec
5.Dumińska Angelika, AKS Strzegom

+70kg
1.Szczypior Edyta, AZS AWF Wrocław
2. Adamusik Magdalena, AZS AWF Wrocław

Posted Under
Bez kategorii

2 thoughts on “KOMUNIKAT KONCOWY ZAWODÓW II Otwarte Mistrzostwa AZS AWF Wrocław Dzieci i Młodzików

  1. Oglądałem te walki i płakać mi się chciało.Na końcu zawodów jak walczyli z tego co pamiętam Hartwich Dimitrios, Juvenia Wrocław Gwardyński Adrian, AZS AWF Wrocław sędzia nienaliczył temu drugiemu chłopakowi koki.

    1. Ale dlaczego:
      bo Ci szkoda poszkodowanego,
      bo Twój pupil wygrał zbyt wysoko
      bo kriłes cebulę?
      P.S. Patrzę z pozycji rodzica na sędziów krzywdzących moje dzieci i po ładnych kilku latach trochę się uspokoiłem. To nie jest zła wola ale niedouczenie a gdzie mają się uczyć jak nie na turniejach dla dzieci.
      Pozdr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *