KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY V RAWICKIEGO TURNIEJU JUDO DZIECI Rawicz – 21.11.2009

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY V RAWICKIEGO TURNIEJU JUDO DZIECI
Rawicz – 21.11.2009

1. ORGANIZATOR:
Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Urząd Miasta i Gminy Rawicz
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rawiczu
Uczniowski Klub Sportowy „Olimp” Rawicz

2. TERMIN I MIEJSCE: 21.11.2009r. / sobota /
Sala Sportowa, Szkoła Podstawowa nr 5 w Rawiczu-Sarnowie ul. Szkolna 3

3. PRAWO STARTU:
– chłopcy 1997/98 -waga co 3kg. od najlżejszego zawodnika, maksymalnie – 10 kategorii wagowych
– dziewczęta 1997/98 – jw.
– dzieci młodsze – chłopcy 1999/00 – jw.
– dziewczęta młodsze 1999/00 – jw.

4. ZGŁOSZENIA:
Zgłoszenia pisemne przyjmowane będą w biurze zawodów przed weryfikacją.

5. OPŁATA STARTOWA:
20 zł.

6. PROGRAM ZAWODÓW:
godz. 9.00.- 10.00. waga i przegląd lekarski,
godz. 10.00.- 11.00. weryfikacja i losowanie
godz. 11.00. otwarcie zawodów i rozpoczęcie walk do ich zakończenia.

7. NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:
Najlepsi zawodnicy otrzymają medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe za miejsca I – III
w poszczególnych kategoriach wagowych.
Klasyfikacja drużynowa – puchary, miejsca I-V.

8. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
Zawody zostaną przeprowadzone na 3 matach 6×6, zgodnie z obowiązującymi przepisami sędziowskimi i aktualnym Regulaminem Sportowym PZ Judo.

9. SPRAWY ORGANIZACYJNE:
– w rocznikach 99/00 zakaz stosowania technik z kolan, za nogi, koshi gorume
– osoba odpowiedzialna za organizację – Dawid Szynalski, tel. 607401361.
– zgłoszenia można przesłać e-mailem: tobi50@op.pl /D. Szynalski/
– zawodnicy powinni posiadać badania lekarskie, ubezpieczenie NNW.
– Organizator nie ponosi odpowiedzialności za powstałe urazy.
– przewidujemy ciepły posiłek dla zawodników, trenerów i opiekunów.

Posted Under
Bez kategorii
Tagged

One thought on “KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY V RAWICKIEGO TURNIEJU JUDO DZIECI Rawicz – 21.11.2009

  1. Wyniki z zawodów Rawicz 2009

    V Rawicki Turniej Judo Dzieci
    22.11.2009

    2001/02 dziewczyny
    25kg
    1. Urszula Walczak UKS Smecz Pobiedziska
    2. Aleksandra Jabłońska UKS Olimp Rawicz
    3. Weronika Fiebig UKS Olimp Rawicz
    32kg
    1. Julia Gliszczyńska WKS Śląsk Wrocław
    45kg
    1. Kinga Wolszczak WKS Śląsk Wrocław
    1999/00 dziewczyny
    29kg
    1. Weronika Maniecka KS Fortius Żary
    31kg
    1. Anna Dyba AZS Wrocław
    2. Dominika Wołoszczak AZS Wrocław
    3. Julia Gliszczyńska WKS Śląsk Wrocław
    4. Magdalena Ząbczyńska UKS Olimp Rawicz

    36kg
    1. Katarzyna Speichert AZS Poznań
    2. Aleksandra Skrzypek UKS Miejska Górka
    3. Gabriela Ogrodnik AZS Poznań

    46kg
    1. Kinga Wolszczak WKS Śląsk Wrocław

    +60kg
    1. Dominika Gubańska UKS Olimp Rawicz
    2. Adrianna Nelka AZS Wrocław

    1997/98 dziewczyny
    36kg
    1. Patrycja Szary AZS Poznań
    2. Zuzanna Rakowska UKS Miejska Górka
    3. Patrycja Sumela UKS Smecz Pobiedziska
    4. Eliza Wróblewska UKS Orły Daszewice
    5. Fortunata Fedyk UKS Junior Lipno

    39kg
    1. Paulina Sumela UKS Smecz Pobiedziska
    2. Laura Wróblewska UKS Orły Daszewice

    44kg
    1. Marta Ogrodnik AZS Poznań

    52kg
    1. Karina Gliszczyńska WKS Śląsk Wrocław
    2. Agnieszka Olizar UKS Junior Lipno
    3. Paulina Skrzypek UKS Miejska Górka

    55kg
    1. Oliwia Gawron UKS Orły Daszewice
    +55kg
    1. Monika Korfanty UKS Miejska Górka

    2001/02 chłopcy
    23kg
    1. Krystian Szczekót UKS Smecz Pobiedziska
    2. Marcin Tomczak UKS Miejska Górka
    3. Kewin Wyrzykiewicz UKS Miejska Górka
    4. Norbert Patalas UKS Miejska Górka

    26kg
    1. Stanisław Baczkowski UKS Gimnazjon Suchy Las
    2. Igor Grześkowiak UKS Miejska Górka

    29kg
    1. Jakub Mazurek UKS Dębiec Poznań
    2. Kacper Płóciennik UKS Miejska Górka
    3. Bartłomiej Wilt UKS Gimnazjon Suchy Las
    3. Mateusz Nogała UKS Miejska Górka

    32kg
    1.Bartosz Skrzypek UKS Miejska Górka
    2. Mikołaj Wyrzykiewicz UKS Miejska Górka
    3. Korneliusz Szałkowski UKS Miejska Górka
    3. Aleksander Berlinski UKS Konin
    5. Marek Zabczyński UKS Olimp Rawicz
    5. Michał Jerzynski UKS Smecz Pobiedziska

    35kg
    1. Ryszard Wierzbinski UKS Smecz Pobiedziska
    2. Jonasz Osiecki UKS Olimp Rawicz
    3. Dominik Grabowski UKS Smecz Pobiedziska
    4. Jakub Michalski UKS Debiec Poznań
    40kg
    1. Dawid Grabowski UKS Smecz Pobiedziska
    2. Eryk Borzykowski UKS Smecz Pobiedziska

    +40kg
    1. Mikołaj Bakowski Junior Lipno
    2. Michał Gaumer UKS Junior Lipno

    1999/00 chłopcy
    27kg
    1. Jarek Włodarczyk KS Fortius Żary
    2. Kamil Kwiatkowski UKS Gimnazjon Suchy Las
    3. Dawid Pytiak UKS Miejska Górka
    4. Hubert Orzechowski UKS Miejska Górka

    30kg
    1.Wojciech Śliwa UKS Miejska Górka
    2. Daniel Faferek Akademia Judo Poznań
    3. Jan Potocki UKS Dębiec Poznań
    3. Michał Wojciechowski UKS Dębiec Poznań
    5. Dominik Bur UKS Gimnazjon Suchy Las
    5. Karol Wierzbiński UKS Smecz Pobiedziska

    33kg
    1. Bartosz Zawadzki UKS Konin
    2. Kamil Malepszak UKS Junior Lipno
    3. Mikołaj Pietrowicz UKS Gimnazjon Suchy Las
    3. Jakub Szymkowiak UKS Miejska Górka
    5. Piotr Lehwark UKS Gimnazjon Suchy Las

    36kg
    1. Piotr Litwin AZS Wrocław
    2. Michał Łysiak UKS Miejska Górka
    3. Przemysław Litwin AZS Wrocław
    3. Michał Dworecki KS Fortius Żary
    5. Marcin Jankowiak UKS Olimp Rawicz
    5. Mateusz Walczak UKS Smecz Pobiedziska

    41kg
    1. Mikołaj Wancicki UKS Junior Lipno
    2. Maciej Rybarczyk UKS Gimnazjon Suchy Las
    3. Kacper Pertek UKS Miejska Górka
    4. Przemysław Bogusz UKS Miejska Górka

    46kg
    1. Maksymilian Manikowski UKS Smecz Pobiedziska
    2. Dominik Błaszczyk Akademia JudoPoznań
    3. Adam Jerzyński UKS Smecz Pobiedziska
    4. Marcin Jędryczka UKS Miejska Górka

    +46kg
    1. Kacper Sadło AZS Wrocław
    2. Bartosz Pawlicki UKS Miejska Górka

    1997/98 chłopcy
    30kg
    1. Artur Jadczak UKS 12 Leszno
    2. Tobiasz Zdun UKS Miejska Górka
    3. Michał Kaczmarek UKS Miejska Górka

    34kg
    1. Michał Kordeusz KS Fortius Żary
    2. Michał Olejnik UKS Suchy Las
    3. Janusz Szymanowski UKS 12 Leszno

    36kg
    1. Piotr Kowalski UKS Konin
    2. Dawid Tomczak UKS Olimp Rawicz
    3. Adam Zych UKS Gimnazjon Suchy Las
    3. Tomasz Jankowiak Akademia Judo Poznań
    5. Łukasz Karolak UKS Olimp Rawicz
    5. Krystian Rozwalka UKS Junior Lipno

    40kg
    1. Kacper Mruk KS Kasztelania Brudzew
    2. Krystian Maciejewski UKS Konin
    3. Łukasz Dimke UKS Smecz Pobiedziska
    3. Krystian Sadowski WKS Śląsk Wrocław
    5. Radosław Przybyła UKS Konin
    5. Jędrzej Nowacki UKS 12 Leszno

    43kg
    1. Sebastian Groblewicz UKS Olimp Rawicz
    2. Tomasz Bażant LKS Ippon Jarocin
    3. Michał Paszkowiak UKS Olimp Rawicz
    3. Paweł Hojzler UKS 12 Leszno
    5. Jefry Van Loon UKS Olimp Rawicz
    5. Kamil Nawrot UKS 12 Leszno

    46kg
    1. Jan Świerczyński WKS Śląsk Wrocław
    2. Dominik Kaczmarek AZS Wrocław
    3. Łukasz Maćkowiak UKS Olimp Rawicz
    4. Jędrzej Wojdyło KS Fortius Żary
    5. Marcel Rybiński UKS Smecz Pobiedziska

    49kg
    1. Tomasz Moliński KS Fortius Żary
    2. Olaf Kamiński AZS Wrocław
    3. Paweł Sallamon AZS Wrocław
    3. Jakub Kaczmarek UKS Miejska Górka
    5. Michał Ratajczak UKS 12 Leszno
    5. Dariusz Misiewicz UKS Miejska Górka

    53kg
    1. Damian Wujek UKS Olimp Rawicz
    2. Patryk Tomczak UKS Olimp Rawicz
    3. Michał Makarowicz UKS 12 Leszno

    56kg
    1. Jakub Wancicki UKS Junior Lipno
    2. Mariusz Rybiński UKS Junior Lipno
    3. Adrian Kałużniak UKS Konin
    3. Tomasz Pieczyński UKS 12 Leszno
    5. Kacper Jakubiak UKS Junior Lipno
    5. Aleksander Mazurek UKS Gimnazjon Suchy Las

    65kg
    1. Konrad Łykowski UKS Gimnazjon Suchy Las
    2. Mateusz Flisiak UKS Smecz Pobiedziska
    3. Kamil Olszak UKS Konin
    4. Bartosz Huchwajda Akademia Judo Poznań

    +70kg
    1. Fabian Jóska UKS Miejska Górka

    Klasyfikacja drużynowa:
    1. UKS Miejska Górka
    2. AZS Wrocław
    3. UKS Olimp Rawicz
    4. UKS Konin
    5. KS Fortius Żary

    Łącznie startowało 147 zawodników i zawodniczek z 15 klubów z województw dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *