Kowalski i Adamiec – wypadek wyklucza ich z Olimpiady ??

Jak się dowiedzieliśmy Tomasz Adamiec i Tomasz Kowalski ulegli wypadkowi na motocyklu. Jest to bardzo smutna wiadomość dla nas wszystkich! Adamiec po pomocy ambulatoryjnej został zwolniony do domu, a Kowalski pozostał w szpitalu. Trzymamy kciuki.

Z ostatnich informacji : nie ma zagrożenia życia!
Kowal ma problem z zebrami, Krulik skręcony staw skokowy.

Posted Under
Bez kategorii

4 thoughts on “Kowalski i Adamiec – wypadek wyklucza ich z Olimpiady ??

  1. Wielka szkoda że chłopaki nie pojadą na igrzyska, ale to informacja drugorzędna w stosunku do tego że na szczęście żyją i z tego co czytam ich urazy nie oznaczają trwałej niepełnosprawności – to najważniejsze! Życzę im szybkiego powrotu do zdrowia!

  2. Patafian, zamknij swoją niewyparzoną (nietaktowną)i niekompetentną buzię. Nie żeruj na ludzkim nieszczęściu!

  3. Info z judo-rys.pl
    W związku z pojawieniem się w prasie i w internecie informacji o wypadku motocyklowym w jakim uczestniczył zawodnik naszego klubu Tomasz Adamiec wraz z kolegą z reprezentacji Tomkiem Kowalskim informujemy, że „Krulik” ma się dobrze i 2-3 dni będzie mógł podjąć treningi i miejmy nadzieję już bez przeszkód przygotować się do Igrzysk. Niestety w szpitalu jest Tomek Kowalski, który doznał urazu miednicy i przynajmniej przez kilka dni będzie musiał pozostać w łóżku. W jego przypadku udział w Igrzyskach stoi pod znakiem zapytania.
    Chłopakom życzymy jak najszybszego powrotu do pełnej sprawności. Niech ich wypadek będzie przestrogą dla wszystkich, którzy chcą wsiadać na motor. Można jeszcze dodać, że jechali zgodnie z przepisami a najprawdopodobniej (jeszcze nie ma oficjalnej informacji z policji) winna zajścia była jadąca z naprzeciwka kobieta, która wymuszając pierwszeństwo skręciła nagle w lewo zajeżdżając tym samym drogę naszym zawodnikom. Motocykl uderzył czołowo w bok samochodu. Obaj zawodnicy przelecieli w powietrzu kilkanaście metrów upadając do rowu. Przed utratą życia uchroniła ich doskonała umiejętność padania oraz niezwykła sprawność, którą nabyli przez lata treningów. Można śmiało powiedzieć, że z nawiązką zwróciła im się inwestycja jaką jest trening judo.
    Wypadek miał miejsce podczas zgrupowania w Cetniewie w piątek 18 maja.

  4. Tłumaczą się winni – pośrednio i bezpośrednio. To nie pierwszy motocyklowy wypadek niektórych judoków, więc należy tu mówić o głupocie, recydywie i ignorancji zawodników i TRENERÓW. Tomasz Kowalski (pasażer) ma głęboką i długą (zszytą) ranę podudzia, złamane dwa żebra po stronie pleców, uraz nerek, wątroby i miednicy. W łóżku będzie musiał pozostać przynajmniej 6 tygodni (nie dni) i nie wiadomo czy wróci do sportu. Kto i w imię czego napisał powyżej ten stek bzdur. Autor przeleciał kilkanaście linijek tekstu popisując się wyjątkowo marną choć perfidną umiejętnością życiowego padania „na cztery łapy”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *