Liberty CUP 2011 – dzień drugi

W drugim dniu turnieju Liberty Cup wystartowało sto zawodniczek, prezentujemy poniżej wyniki:

Wyniki:

Kategoria wagowa 40 kg
1. Nowicka Dominika (MOSIR Mysłowice)
2. Dorabiała Nicole (Polonia Rybnik)

Kategoria wagowa 44 kg
1. Łosoś Roksana (UKS 6 Piła)
2. Jankowiak Dominika (MKS Juvenia Wrocław)
3. Bobilewicz Karolina (TS Wisła Kraków)
3. Olejnik Anna (UKS Gimnazjon Suchy Las)
5. Zasada Wiktoria (WTJ Włocławek)
5. Piotrowska Paulina (AZS Gliwice)
7. Śliwa Barbara (UKS MOSiR Jasło)
7. Klabecka Julia (MOSiR Cieszyn)

Kategoria wagowa 48 kg
1. Kulik Barbara (UKJ 225 Warszawa)
2. Krawczyk Weronika (KJ Koka Jastrzębie Zdrój)
3. Mazur Aleksandra (UKS Tomita Elbląg)
3. Mróz Dominika (JSS Drako 79 Warszawa)
5. Kotwicka Stefania (Juvenia Wrocław)
5. Wiszniewska Katarzyna (UKS 6 Piła)
7. Pisko Alicja (Czarni Bytom)
7. Muchova Anna (SKKP Brno Cz)

Kategoria wagowa 52 kg
1. Kasza Katarzyna (UKS Siódemka Sochaczew)
2. Kowalczyk Julia (Polonia Rybnik)
3. Komarek Zuzanna (Polonia Rybnik)
3. Walkowiak Anna (TS Olimpia Poznań)
5. Czerepko Patrycja (MOS Zatoka Braniewo)
5. Burlaka Olha (JC Ippon Kiev Ukr)
7. Svecova Weronika (SKKP Brno Cz)
7. Łukasiak Marta (KS Start Radom)

Kategoria wagowa 57 kg
1. Wykupił Marta (KS Judo Czechowice Dziedzice)
2. Gajdek Karolina (MOSiR Cieszyn)
3. Przyczyna Paulina (UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki)
3. Yermolaeva Marta (JC Ippon Kiev Ukr.)
5. Głowacka Małgorzata (KS Judo Gwardia Koszalin)
5. Hyska Alicja (AZS Zarząd Środ. Poznań)
7. Kabata Klaudia (Czarni Bytom)
7. Reczkowska Justyna (Pałac Młodzieży Tarnów)

Kategoria wagowa 63 kg
1. Szymankiewicz Patrycja (UKS Gimnazjon Such Las)
2. Pękala Natalia (UKS Sokół Pisarzowice)
3. Antczak Adrianna (UKS Olimp Nowa Sól)
3. Porembska Magdalena (Czarni Bytom)
5. Jałoszyńska Weronika (WTJ Włocławek)
5. Skupień Patrycja (KS Gwardia Łódź)
7. Piela Anna (Gwardia Bielsko Biała)
7. Dziopa Paulina (Czarni Bytom)

Kategoria wagowa 70 kg
1. Kaźmierczak Zofia (Juvenia Wrocław)
2. Stępka Marta (UKS 6 Piła)
3. Hofman Aleksandra (Juvenia Wrocław)
3. Sobalska Karolina (Wisła Kraków)
5. Tyman Daria (Czarni Bytom)
7. Olizar Agnieszka (UKS Junior Lipno)
7. Wojciechowska Angelika (UKS Leśnik Kaczory)

Kategoria wagowa +70 kg
1. Kułaga Paula (TDK Judo Trzcianka)
2. Pilarczyk Natalia (UKS Kodokan Toruń)
3. Gano Katarzyna (UKS Junior Lipno)
3. Formela Anita (GKS Żukowo)
5. Burta Monika (UKS Judo 25 Sosnowiec)

Posted Under
Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *