Lista powołanych na start w EJU CUP U17 w Zagrzebiu.

Trenerzy Kadry Narodowej wytypowali zawodniczki i zawodników do startu w Pucharze Europy w Chorwacji.
Dziewczyny:

1.Piotrowska Paulina AZS Gliwice 40 kg

1.Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław 44 kg
2.Olejnik Anna UKS Gimnazjon Suchy Las 44 kg
3.Lewandowska Alicja AZS Gliwice 44 kg

1.Krawczyk Weronika KJ Koka Jastrzębie 48 kg
2.Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg 48 kg
3.Płachcińska Patrycja BKS Hetman Białystok 48 kg
4.Wiszniewska Katarzyna UKS 5 Piła 48 kg

1.Kasza Katarzyna UKS 7 Sochaczew 52 kg
2.Łukasiak Marta UKS MDK Radom 52 kg
3.Kleniewska Agnieszka KJ Samuraj Koszalin 52 kg
4.Czerepko Patrycja MOS Zatoka Braniewo 52 kg

1.Wykupił Marta KS Judo Czechowice-Dziedzice 57 kg
2.Gajdek Karolina MOSIR Cieszyn 57 kg
3.Milej Joanna AZSZŚ Poznań 57 kg
4.Przyczyna Paulina UKS Kontra Mińsk Mazowiecki 57 kg

1.Szymankiewicz Patrycja UKS Gimnazjon Suchy Las 63 kg
2.Piela Anna KS Gwardia Bielsko-Biała 63 kg
3.Pękala Natalia UKS Sokół Pisarzowice 63 kg
4.Skupień Patrycja KS Gwardia Łódź 63 kg

1.Hanelt Kasandra AZS UKW Bydgoszcz 70 kg
2.Isenko Anna AZS AWFiS Gdańsk 70 kg
3.Kaźmierczak Zofia MKS Juvenia Wrocław 70 kg
4.Wawer Wioletta UKS 7 Sochaczew 70 kg

1.Kułaga Paula TDK Trzcianka pow.70 kg
2.Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew pow. 70 kg
3.Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław pow. 70 kg
4.Pilarczyk Natalia Ippon Jarocin pow. 70 kg

Chłopcy:
1 Pękala Dawid 96 UKS Sokół Pisarzowice Pisarzowice 50
2 Grzyb Maciej 96 JJSS Drako 79 Warszawa 50
3 Puszczyński Maciej 96 KS Start Radom Radom 50
4 Chromiński Sebastian 96 UKJ AON Warszawa Warszawa 55
5 Ciesiołowski Kamil 96 KSJ Gwardia Koszalin Koszalin 55
6 Grzywacz Dominik 96 KJ Koka Jastrzębie Jastrzębie Zdr 55
7 Zubek Dawid 97 UKJ Koka Jastrzębie 55
8 Wawrzyczek Paweł 96 MKS Czechowice Dz Czechowice Dz 60
9 Morka Ksawery 96 UKJ Ryś Warszawa Warszawa 60
10 Kurtyka Paweł 97 GKS ” Czarni Bytom” Bytom 60
11 Ponichtera Bartosz 96 UKS Siódemka Soch Sochaczew 60
12 Czerniawski Tomasz 96 AZS UW Warszawa Warszawa 66
13 Kubicki Patryk 96 AZS Gliwice Gliwice 66
14 Skórka Szymon 96 GKS ” Czarni Bytom” Bytom 66
15 Woźniak Szymon 96 UKS Grot Kraków Grot Kraków 73
16 Biedrzyński Krystian 96 MKS Juwenia Wrocław Wrocław 73
17 Drzewiecki Tomasz 97 UKS 6 Piła Piła 73
18 Kuciej Daniel 97 MKS Juwenia Wrocław Wrocław 73
19 Głowacki Michał 96 AZS Gliwice Gliwice 81
20 Kiejza Daniel 97 KS Polonia Rybnik Rybnik 81
21 Suchecki Bogusz 96 MMKS Wojownik Skierniewice Skierniewice 81
22 Koźlik Mateusz 96 GKS ” Czarni Bytom” Bytom 81
23 Prochaska Adrian 96 MMKS Wojownik Skierniewice Skierniewice 90
24 Hatliński Łukasz 96 UKS Orkan Sochaczew Sochaczew 90
25 Matlakowski Arkadiusz 96 UKS Galeon Gdynia Gdynia 90
26 Szczurowski Kacper 97 AZS Gliwice Gliwice 90
27 Dudek Michał 96 UKS Tomita Elbląg Elbląg plus 90
28 Kubica Ryszard 96 SS Dąb Dębowiec Dębowiec plus 90
29 Majowski Dominik 97 UKS 2 Tarnowskie Góry Tarnowskie Góry plus 90
30 Milowski Łukasz 96 UKS Kodokan Toruń Toruń plus 90

Informacja dla trenerów :
Proszę o potwierdzenie uczestnictwa powołanych zawodników w Pucharze Europy do dnia 27.02.2012.
Zawodnik, którego uczestnictwo w Pucharze Europy nie zostanie potwierdzone w PZJ w określonym wyżej terminie, nie będzie zgłoszony do zawodów.
Całkowity koszt uczestnictwa zawodnika w Pucharze Europy pokrywają macierzyste kluby zawodników lub rodzice. Wpłata dokonywana jest na konto PZJ w dniu potwierdzenia zgłoszenia tj. do 27.02.2012.
Trener kadry narodowej Janusz Piechna dnia 9 marca 2012 roku będzie czekał na zawodników i trenerów o godz. 15.00 w pomieszczeniu, w którym będzie odbywała się akredytacja zawodników.
Kontakt telefoniczny : 504227662. Więcej szczegółów wkrótce na stronie PZJ !