Lista powołanych U16 Camp Zakopane !!

DROGA DO ZŁOTA – CAMP U16 W ZAKOPANEM
Lista powołanych dziewcząt i chłopców na Camp U16 >>DROGA DO ZŁOTA<< obejmuje 145 osób z roczników 1996/97/98 . Są to najlepsi zawodnicy i zawodniczki wytypowani z rankingów. Listę powołanych stworzono po to, aby wskazać osoby które są w gronie zainteresowania Polskiego Związku Judo. WIĘCEJ
KOMUNIKAT
źródło PZJ

Posted Under
Bez kategorii
Tagged

11 thoughts on “Lista powołanych U16 Camp Zakopane !!

  1. MAM BARDZO PROSTE PYTANIE 04 DO 06.10 2011 TO SRODEK TYGODNIA CZY KTOS PANUJE NAD TAKIMI SMIESZNYMI POMYSLAMI .A NAUKA MA IS W LAS

    1. Oczywiście nauka jak najbardziej tak. U nas jest tak, że zawodnicy uczą się cały rok mają bardzo dobre oceny. Więc jadą na Warszawę Open potem w poniedziałek po szkole na camp i wracają w środę wieczorem, a w nocy śro-czwart. wyjazd na lotnisko i lot na Turniej na Sycylię i powrót w poniedziałek i nie mają z tym problemu !

  2. Dla zawodników z 1996 rocznika będzie to trudny rok startowy ze wzgledu na testy na zakończenie gimnazjum w nowej formule, ktore odbędą się bodajże w kwietniu, a potem OOM, ale wczesniej eliminacje przecież i nietylko te zawody.

  3. OOM będzie na przełomie lipca i sierpnia (info.PZJ) więc dla ustalenia Kadry U17 na ME nie będzie miał żadnego wpływu. Dużo się dzieje w U16 i U17 już teraz, dziwi mnie tylko brak reakcji tej grupy wiekowej. Mamy Trenerów Kadry U17 którzy chcą pracować z tą młodzieżą !! Zawody na Ukrainie już tuż tuż. Trzeba zorganizować się i ustalić noclegi i transport. Lista powołanych chłopców już jest, dziewczyny w poniedziałek lub wtorek. Nie czekajcie nikt za Was tego nie przygotuje. Trener Kadry U17 będzie na tych zawodach za własne pieniądze i chciałby abyście też tam byli.

    1. To niby ta nowa formuła rozgrywania OOM? Sporty letnie i halowe mają być rozgrywane w tym samym czasie i województwie? Bo tak to wygląda, z tym, że czas tych zawodów został przesuniety w sportach halowych na wakacje- jak było w sportach letnich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *