ME Weteranów w judo – skład reprezentacji Polski

41 reprezentantów Polski – 5 kobiet i 36 mężczyzn – weźmie udział w Mistrzostwach Europy Weteranów (30 lat i starsi) w judo, które w dniach 10-13 maja odbędą się w Opolu.

W składzie znaleźli się m.in. trenerka kadry juniorek młodszych i juniorek – Joanna Majdan (grupa F4), trener kadry juniorów – Piotr Sadowski (M4) oraz trener AZS UW Warszawa – Zdzisław Grochowski (M5).

Z grona medalistów MP seniorów wystąpią m.in. wieloletni rywal najlepszych zawodników kat. +100 kg Janusza Wojnarowicza i Grzegorza Eitla – Mirosław Wolszczak (Śląsk Wrocław), czy bracia Adam i Jarosław Poździkowie (Flota Gdynia).

Skład reprezentacji Polski:

kobiety:

  1. Brożyna Jolanta (AZS Opole; F3, 78 kg)
  2. Filipek-Sperska Marzenna (AZS UKW Bydgoszcz, F4, -70 kg)
  3. Jarosińska Kinga (UKS Judo Kano Płock, F3, 78)
  4. Majdan Joanna (F4, 57)
  5. Olszewska Magdalena (AZS Opole, F2, 63)

mężczyźni:

  1. Agaciak Marcin (UKJ Ryś Warszawa, M1, 90 kg)
  2. Barcikowski Janusz (Gryf Słupsk, M6, 66)
  3. Barszcz Marcin (UKS Spartakus Lublin, M2, 81)
  4. Bartłomiej Zamęcki (KS Gwardia Wrocław, M1, 90)
  5. Białecki Ernest (KS AZS AWF Katowice, M1, 100)
  6. Błyszczyk Ryszard (M6, 73)
  7. Boroch Paweł (UKS Spartakus Lublin, M2, +100)
  8. Cyman Artur (WKS Flota Gdynia, M5, 90)
  9. Cysdorf Hubert (KU AZS UKW Bydgoszcz, M8, 73)
  10. Czarkowski Jacek (WKS Flota Gdynia, M4, +100)
  11. Czupryna Krzysztof (M3, 73)
  12. Derbich Dobiesław (AZS AWF Warszawa, M4, 100)
  13. Drabik Mirosław (TS Gwardia Opole, M4, 81)
  14. Dyrda Tomasz (M3, 60)
  15. Dziemidek Tomasz (AZS UW Warszawa, M2, 73)
  16. Górnik Adam (M7, 81)
  17. Grochowski Zdzisław (AZS UW Warszawa, M5, 73)
  18. Kamiński Sławomir (AZS AWF Warszawa, M4, 90)
  19. Kamiński Zbigniew (WKS Flota Gdynia, M4, 90)
  20. Klimek Wojciech (WKS Flota Gdynia, M6, 100)
  21. Kościuk Mirosław (KJ Politechnika Białostocka, M4, 73)
  22. Laskowski Sebastian (AZS Gliwice, M1, 73 kg)
  23. Lewandowski Jarosław (WKSW Włocławek, M2,81)
  24. Miś Paweł (M1, +100)
  25. Pajszczyk Mieczysław (Tatami Poland, M5, 73)
  26. Perkowski Artur (KJ Politechnika Białostocka, M1, 90)
  27. Poździk Adam (WKS Flota Gdynia, M4, 81)
  28. Poździk Jarosław (WKS Flota Gdynia, M4, 100)
  29. Sadowski Piotr (GKS Czarni Bytom, M4, 73)
  30. Sitarski Paweł (KS Gwardia Warszawa, M1, 100)
  31. Strychacki Ireneusz (WKS Flota Gdynia, M4, 66)
  32. Tomczak Piotr (MOSiR Stalowa Wola, M3, +100)
  33. Wiśniewski Zygfryd (WKS Flota Gdynia, M9, 81)
  34. Wolszczak Mirosław (Śląsk Wrocław, M2, +100)
  35. Załęczny Robert (M3, 90)
  36. Ziółkowski Michał (KJ AZS Opole, M1. 100)

Biuro Prasowe ME Weteranów w judo, Opole 2012

Posted Under
Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *