Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy 2015 – turniej i camp.

Turniej i camp za nami czas na podsumowanie ! Trudno jest chwalić własną imprezę! Dla mnie miarą sukcesu jest deklaracja ekip zagranicznych na następny rok ! A, ta jest 110 % !! Turniej nasz jest rangowany nie tylko w Polsce, ale i w Austri, Czeskiej Republice czy Litwie ! W tym roku mogliśmy zobaczyć kadrę Niemiec, Austrii, Czech, Szwecji, Azerbejanu czy Litwy! Kluby z całej Europy. Sukcesem była też gala „Judo Show” coś nowego jeszcze nie do końca tak jakbyśmy chcieli, ale coś fajnego ! Publiczność też dopisała, tłumów nie było, ale hala nie była pusta. Za rok będzie jeszcze więcej publiczności! Sukces ten dostrzeżono i lokalnie impreza się doskonale sprzedała! Transmisje internetową z samej gali oglądało na raz 5 tyś. widzów !! Camp bezapelacyjny sukces – ponad 200 uczestników z 8 krajów w doskonałej atmosferze ponad 28 randori w górze i co najważniejsze bez żadnej kontuzji ! Za rok będzie kosmos ! Na szczegóły trzeba jednak poczekać ! W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim zaangażowanym za wkład w tą imprezę! Brawo !

Posted Under
Bez kategorii
Tagged

One thought on “Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy 2015 – turniej i camp.

 1. Wiem, ze to co we Wrocławiu bądź organizowane przez Wrocław musi być świetne – miałem nadzieję, na umiar i trochę samokrytyki…
  Dwa argumenty (bez polityki, mam nadzieję, że rzeczowe):
  1. „Publiczność też dopisała, tłumów nie było, ale hala nie była pusta.” – na ile osób jest ta sala ? wg mnie ok 600-700, zawodników wg list zgłoszeń było 377 – nie wszyscy przyjechali ale można przyjąć, że ok 370 było. Doliczmy do tego trenerów, rodziców i mamy… zapełnioną w 50-75% halę.
  Torwar wg https://pl.wikipedia.org/wiki/Hala_Torwarmieści do 4838 widzów, więc trudno aby 1200 zawodników (z rodzicami i trenerami) zapełniło tą halę.
  2. „I info już potwierdzonych :
  Reprezentacje Narodowe : Szwecja , Czechy, Słowacja, Niemcy, Austria, Azerbejdżan, Gruzja, Węgry, Litwa, Ukraina.
  Kluby: Niemcy, Belgia, Holandia, Włochy,” – to z zapowiedzi, 
  a z podsumowania:
  „Turniej nasz jest rangowany nie tylko w Polsce, ale i w Austri, Czeskiej Republice czy Litwie !  W tym roku mogliśmy zobaczyć kadrę Niemiec, Austrii, Czech, Szwecji, Azerbejdanu czy Litwy!”
  Możesz opublikować podsumowanie ilu zawodników reprezentacji zagranicznych brało udział – można tego szukać po listach startowych PZJudo ale pewnie jako organizator takowe dane też posiadasz i możesz się nimi podzielić ? Wg moich wyliczeń wynika, że np. z Litwy na turniej rankingowy przyjechało 3 zawodników (1 zawodniczka i 2 zawodników w kat. kadetów oraz 1 zawodnik z kat. juniora.
  „Kluby z całej Europy” – możesz podać liczbę uczestników z klubów zagranicznych (np. w taki sposób: http://judoinfo.pl/warsaw-judo-open-2015-revolution#comment-13750) – wtedy to podsumowanie będzie bardziej merytoryczne i da pełniejszy obraz tego turnieju ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *