Międzynarodowy Turniej Młodzików o Puchar Liberty 2009

Liberty Cup U-15 to jeden z najmocniejszych i największych turniejów dla młodzików w Polsce .Turniej odbędzie się na Hali Judo GKS Czarni-Bytom przy ul.Łużyckiej 90 w Bytomiu.W zawodach mogą brać udział zawodnicy i zawodniczki urodzone w latach 1995-96. Więcej w komunikacie : http://www.judobytom.pl/downloads/liberty09.pdf

Demo Video

4 thoughts on “Międzynarodowy Turniej Młodzików o Puchar Liberty 2009

    1. No to chyba mało prawdopodobne..
      Do rankingu mazowieckiego w kategorii młodzików liczą się albo lokalne zawody organizowane w okręgu (np. łazy, bielany cup, warsaw open, WOM, MMM) albo zawody rangi mistrzowskiej (z eliminacjami) z kategorii juniora młodszego. Młodzicy nie mają oficjalnych zawodów o zasięgu ogólnokrajowym, z jednym wyjątkiem – Puchar Polski Młodzików (w tym roku w Pile 5-6 grudnia).

  1. Szanowni forumowicze, szczególnie Ci z południa Polski. Proszę o typy na Liberty. Macie paru spryciarzy w młodzikach. Kto tam bedzie święcił tryumfy?

  2. Wyniki z Turnieju Liberty!!!
    Turniej z okazji Dnia Niepodległości o Puchar LIBERTY
    Bytom, 07.11.2009
    Młodzicy:
    kat. wag. +81kg
    1. Szymała Konrad Pisarzowice
    2. Kubica Ryszard Dąb Dębowiec
    3. Mazur Patryk UKS Wolania Wola Rzędzińska
    3. Fajferek Mikołaj GWARDIA Bielsko-Biała
    5. Siwy Nathan Czarni Bytom
    5. Zarczyński Grzegorz Czarni Bytom
    7. Górski Mikołaj Czarni Bytom
    7. Pasek Wojciech Czarni Bytom
    kat. wag. -81kg
    1. Głowacki Michał MOSiR Mysłowice
    2. Jackiewicz Jan UKJ AON Warszawa
    3. Koźlik Mateusz Czarni Bytom
    3. Staszczak Wojciech Jordan Kraków
    5. Makowiec Jakub UKS Wolania Wola Rzędzińska
    5. Zagól Bartosz Wisła Kraków
    7. Lubiński Marcin MOSiR Mysłowice
    7. Meller Adam Czarni Bytom
    kat. wag. -73kg
    1. Majgier Robert MOSiR Stalowa Wola
    2. Lota Tomasz Gwardia Łódź
    3. Pawłowski Mateusz ŻAK Kielce
    3. Horosin Karol Wisła
    5. Chechowski Jakub Czarni Bytom
    5. Knap Paweł Czarni Bytom
    kat. wag. -66kg
    1. Woźniak Szymon Grot Kraków
    2. Ciszewski Grzegorz Polonia Rybnik
    3. Kozieł Michał Gwardia Łódź
    3. Zalewa Dawid Czarni Bytom
    5. Pastewski Szymon Czarni Bytom
    5. Sojka Krzysztof Cieszyn
    7. Grzywacz Janusz UKS Częstochowa
    7. Śliwiński Bartosz Czarni Bytom
    kat. wag. -60kg
    1. Kuwaczka Dawid Polonia Rybnik
    2. Wawrzyczek Patryk GWARDIA Bielsko-Biała
    3. Partyka Łukasz KS Czechowice-Dziedzice
    3. Starzyk Radosław Wisła Kraków
    5. Galewicz Macies GWARDIA Łódź
    5. Jeremicz Przemysław Polonia Rybnik
    7. Gąsiora Paweł Wisła Kraków
    7. Szmolowski Robert Czarni Bytom
    kat. wag. -55kg
    1. Borowicz Paweł Czarni Bytom
    2. Wrona Aleksander Wisła
    3. Kubicki Patryk AZS Glwice
    3. Doliński Mateusz Grot Kraków
    5. Skórka Szymon Czarni Bytom
    5. Garbacz Mateusz ŻAK Kielce
    7. Kowal Witold Czarni Bytom
    7. Węgrzyn Jacek GWARDIA Bielsko-Biała
    kat. wag. 50kg
    1. Wawrzyczek Paweł KS Czechowice Dziedzice
    2. Gwóźdź Sebastian Czarni Bytom
    3. Pękala Miłosz Błękitni Tarnów
    3. Wilczek Szymon Jordan Kraków
    5. Więcław Michał UKS AON Warszawa
    5. Gruszczyński Bartosz GWARDIA Łódź
    7. Legień Oskar Czarni Bytom
    7. Chajduś Patryk UKS Częstochowa
    kat. wag. -46kg
    1. Kowalski Maciej UKS Rydułtowy
    2. Wąs Patryk AZS Gliwice
    3. Borówka Maciej Czarni Bytom
    3. Kurtyka Paweł Czarni Bytom
    5. Puchała Wojciech KS Czechowice-Dziedzice
    5. Szczepaniuk Wojciech MOSiR Mysłowice
    7. Boroń Miłosz Wisła Kraków
    7. Szumacher Mariusz UKJ AON Warszawa
    kat. wag. -42kg
    1. Pustelnik Paweł KOKA Jastrzębie
    2. Zykubek Dawid KOKA Jastrzębie
    3. Pękala Dawid UKS Pisarzowice
    3. Jabłoński Piotr Wisła
    5. Jaroń Jakub Czarni Bytom
    5. Kołaczyk Konrad UKS Rydułtowy
    7. Przybyła Wojciech UKS Pawłowice
    7. Duraj Tymoteusz GWARDIA Bielsko-Biała
    kat. wag. -38kg
    1. Walczyk Patryk Czarni Bytom
    2. Ferenc Łukasz UKS Rydułtowy
    3. Fraser Jack Wielka Brytania
    3. Ślusarski Patryck AZS Gliwice
    5. Nowak Patryk KOKA Jastrzębie
    5. Moczulski Piotr KS Czechowice-Dziedzice
    7. Bartnicki Szymon Czarni Bytom
    7. Bury Bartłomiej Czarni Bytom
    Młodziczki:
    kat. wag. -70kg
    1. Pacut Beata Czarni Bytom
    2. Jakubiec Agnieszka Budowalni Sosnowiec
    3. Dudek Maja Czarni Bytom
    3. Litwin Dominika Pałac Młodzieży Katowice
    5. Tyman Daria Czarni Bytom
    5. Green Rachel Wielka Brytania
    7. Burtan Monika Judo 25 Sosnowiec
    kat. wag. -63kg
    1. James Dewi Wielka Brytania
    2. Skupień Patrycja GWARDIA Łódź
    3. Livesy Becky Wielka Brytania
    3. Żydek Nikolina Czarni Bytom
    5. Edwards Sophie Wielka Brytania
    5. Pękala Natalia UKS Pisarzowice
    7. Józefiak Anna MOSiR Mysłowice
    7. Dziurawiec Iwona UKS Wolania Wola Rzędzińska
    kat. wag. -57kg
    1. Wykupił Marta KS Czechowice-Dziedzice
    2. Rozwadowska Marta Czarni Bytom
    3. Włodarczyk Paulina GWARDIA Bielsko-Biała
    3. Dziopa Paulina Czarni Bytom
    5. Kużaj Patrycja Czarni Bytom
    5. Porembska Magdalena Czarni Bytom
    7. Wróblewska Karolina AZS Gliwice
    kat. wag. -52kg
    1. Zięba Karolina KS Czechowice-Dziedzice
    2. Gajdek Karolina MOSiR Cieszyn
    3. Sosnal Gabriela AZS Gliwice
    3. Misiak Agnieszka AZS Gliwice
    5. Musialik Alicja Czarni Bytom
    5. Kołodziej Justyna Czarni Bytom
    7. Tomaszczyk Katarzyna KS Czechowice-Dziedzice
    7. Kuzdowicz Natalia Czarni Bytom
    kat. wag. -48kg
    1. Dobrowolska Martyna AON Warszawa
    2. Renshall Lucy Wielka Brytania
    3. Mendyka Aleksandra MOSiR Mysłowice
    3. Szczepańczyk Karolina GWARDIA Bielsko-Biała
    5. Komarek Zuzanna Polonia Rybnik
    5. Cabbitas Katie Wielka Brytania
    7. Zięba Patrycja UKS Wolania Wola Rzędzińska
    7. Andrusiewicz Martyna Błękitni Tarnów
    kat. wag. -44kg
    1. Habarta Marta GWARDIA Bielsko-Biała
    2. Kunc Paulina GWARDIA Łódź
    3. Kabata Klaudia Czarni Bytom
    4. Skorka Klaudia Błękitni Tarnów
    5. Siwecka Dominika JUDO 25 Sosnowiec
    kat. wag. -40kg
    1. Lewandowska Alicja MOSiR Mysłowice
    2. Krawczyk Weronika KOKA Jastrzębie
    3. Szumilas Karolina JUDO 25 Sosnowiec
    3. Kobielska Paulina GWARDIA Bielsko-Biała
    5. Semik Oliwia KOKA Jastrzębie
    5. Walotek Justyna JUDO 25 Sosnowiec
    7. Trawińska Aleksandra Czarni Bytom
    7. Mieszczak Martyna Czarni Bytom
    kat. wag. -36kg
    1. Piotrowska Paulina MOSiR Mysłowice
    2. Ukuś Agnieszka Czarni Bytom
    3. Walczyk Wiktoria Czarni Bytom
    4. Tye Lauren Wielka Brytania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *