Mistrzostwa Europy Weteranów – Lignano 2009

W tym roku we Włoskim Lignano odbędą się Mistrzostwa Europy Weteranów. Skład Naszych Mastersów Czerny Michał M2 73kg, Wielecki Wiktor M1 90kg, Wojdan Tomasz M2 81kg, Żaczkiewicz Robert M1 73kg.Trzymamy kciuki i czekamy na sukcesy. Strona zawodów wyniki na żywo http://www.judo-world.net/eju/veterans/2009_lignano/tta_menue.php?name=Marcinkiewicz&GivenName=Rafal&nation=POL&id=2088&language=en&hash=cc636e2cb59b4a727d1c23a6658f39f3

Posted Under
Bez kategorii
Tagged

5 thoughts on “Mistrzostwa Europy Weteranów – Lignano 2009

 1. Małe sprostowanie – w turnieju bierze udział 4 naszych zawodników:
  Czerny Michał
  Wielecki Wiktor
  Wojdan Tomasz
  Żaczkiewicz Robert

 2. To super mamy w końcu komu kibicować!! Jak pisałem to nie było Polski wsród krajów uczestniczących, a teraz jest to super, już koryguję.Dzięki i pozdrawiam.

 3. Robert Żaczkiewicz – 1 miejsce
  Wojdan Tomasz – 3 miejsce.
  Wielecki Wiktor – 9 miejsce
  Czerny Michał – odpadł w eliminacjach

  Gratulacje.

 4. Mamy Mistrza Europy!!!Gratulacje .Po wicemistrzostwie Świata 2009 tym razem tytuł Mistrza Europy dla Pana Roberta Żaczkiewicza ( Wisła Kraków ) po drodze do złota pokonał LINGER MARTIN(ESP), VILARDI (ITA), LE BLOAS(FRA), w półfinale ROTHBERG(EST), a w finale prowadził przez 2 yuko i wazaari aby w końcu pokonać AYVAZOVA (RUS) przez ippon !!!! Gratulacje też dla mojego serdecznego kolegi kiedyś zawodnika Wisły Kraków, a obecnie Trenera UKS Wolania Tomka Wojdana za brąz.Brawo ,Brawo!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *