Mistrzostwa Panamerykańskie Młodzików i Dzieci Starszych 2009

W dniach 7-8 listopada w Porto Alegre (Brazylia) odbyły się Mistrzostwa Ameryk 2009 w Judo dzieci starszych U-13(97-98) i młodzików U-15 (95-96). Była to impreza która zgromadziła judoków z kilkunastu krajów Ameryki Północnej i Południowej. JT Poland informował o tych zawodach już wcześniej, ciekawe kiedy doczekamy się Mistrzostw Europy w tej grupie wiekowej, sądzę że już nie długo patrząc jak zmienia się Świat Młodego Sportu (I MŚ Cadetów 2009, Olimpiada Młodych 2010 itd.) Wyniki Pan American U13 and U15 Championships 2009
U13 Chłopcy

28 kg
1. Savio Santos (BRA)
2. Mikael Codinach (USA)

31 kg
1. Kaian Pires (BRA)
2. Juan Pablo Hernandez (COL)
3. Maximiliano Marcello (ARG)
3. Zachary Sherman (USA)
5. Erik Almeda (URU)
5. Raymundo Garza Vargas (MEX)

34 kg
1. Vitor Kaminari (BRA)
2. Steven morocho (ECU)
3. Brian Abreu (USA)
3. Martin Miranda (ARG)
5. Mario Angel Gutierrez (URU)

38 kg
1. Cacao Gustavo (BRA)
2. Luciano Uezen (ARG)
3. Bayona Moreno Orlando (COL)
3. Luis Saeteros (ECU)
5. Federico Guillade (URU)
5. Fabian Fuentes (CHI)

42 kg
1. Tacio Santos (BRA)
2. Ariel Illescas (ECU)
3. Alejandro Menendez (USA)
3. Carlos Rodriguez Silva (PUR)
5. Matthew Soares (URU)
5. Samir Lodoño Correa (COL)

47 kg
1. Winicjusz Pompeo (BRA)
2. Cristhofer Fracno (COL)
3. Adrian Gandia Gines (PUR)
3. Matthew Landry (USA)
5. Omar Urquidez (MEX)
5. Martin Merlo (ARG)

52 kg
1. Fryderyka Taira (ARG)
2. Victor Ochoa (MEX)
3. Rafael Sommel (BRA)
4. Arkangel Sommer (COL)

+52 Kg
1. Raul Soares (BRA)
2. Johan Reyes Rojas (COL)
3. Powiedział Hernandez Solis (MEX)
3. Gaston Sanches (ARG)
5. Maximiliano Trochon (URU)

Dziewczęta U13

28 kg
1. Bruna Silva (BRA)
2. Ariana Giler (ECU)
3. Martha Rodriguez Aguilar (MEX)

31 kg
1. Ana Ferreira (BRA)
2. Erika Paredes (ECU)
3. Amber Pair (USA)

34 kg
1. Ana Martins (BRA)
2. Maria Villalva (COL)
3. Kelly Chimbo (ECU)
3. Candela Sosa (ARG)
5. Gabriela Rivera (USA)

38 kg
1. Thais Kondo (BRA)
2. Ashlyn White (USA)
3. Maria Noh Gala (MEX)

42 kg
1. Geovana Lima (BRA)
2. Alicia Che Moo (MEX)
3. Augustina DeLucia (ARG)
3. Paol Acevedo (PUR)
5. Luisa Martinez (COL)
5. Roya Garakani (USA)

47 kg
1. Kamilla Silva (BRA)
2. Cinthya Camargo (COL)
3. Katherinne Lieby (USA)
3. Florencia Reinoso (ARG)
5. Evelyn Montevideo (URU)

52 kg
1. Marina Nakamura (BRA)
2. Brgitte Carabali (COL)
3. Milagros Contrebas (ARG)
3. Diana Benesza Fallas (CRC)
5. Carmen Estupiñan (ECU)

+52 Kg
1. Emanuela Barbosa (BRA)
2. Mayte Asanza (ECU)
3. Laura Uribe Riveros (COL)
4. Martha Rodrigues Aguilar (MEX)

Chłopcy U15

36 kg
1. Andres Cruz Castillo (COL)
2. Matthew Kearney (USA)
3. Leandro Pardo (ARG)
3. Joao Silva Sobrinho (BRA)
5. Cesar Verde Vasquez (MEX)

40 kg
1. Matheus Galvao (BRA)
2. Carlos Nazario Gonzalez (PUR)
3. Donald Moseman III (USA)
3. Jimmy Herrera (ECU)
5. Facundo DeLucia (ARG)
5. Pablo Fagian (URU)

44 kg
1. Celso Conceição (BRA)
2. Juan Lopes Ibanez (MEX)
3. Charly Vega (ECU)
3. Robinson Areiza Correa (COL)
5. Nicolas Trillas (URU)
5. Brian Vital (ARG)

48 kg
1. Giovani Goes (BRA)
2. Santiago Legallais (ARG)
3. Juan Valencia Caicedo (COL)
3. Gonzalo Idro (CHI)
5. Jaime Rendon (ECU)
5. Jeffrey Ruiz (PUR)

53 kg
1. Angel Escobedo Hernandez (MEX)
2. Andres Chapparo (COL)
3. Brener Marcon (BRA)
3. Kevin Lecaro (ECU)
5. William Inserra Jr (USA)
5. Manuel Quinteros (ARG)

58 kg
1. Winicjusz Pompeo (BRA)
2. Mark Okamura (USA)
3. David Prestesowi (URU)
3. Leonardo Jimenez (COL)
5. Rodrigo Garcia Vargas (MEX)
5. Mariano Acuña (ARG)

64 kg
1. Thsigo Chiodi (BRA)
2. Carlos Soliz (ECU)
3. Michael Assels (USA)
3. Matias Etchechury (ARG)
5. Arnoldo Ochoa (CSR)
5. Dorian Ramirez Tirado (COL)

+64 Kg
1. Gabriel Tiago (BRA)
2. Constantino Avendano (MEX)
3. Erick Cavagnaro (ECU)
3. Isaac Escandon Restrepo (COL)
5. Benjamin Veler (USA)
5. Santiago Millaman

Dziewczeta U15

36 kg
1. Sandy Badillo Diaz (COL)
2. Natalia Jacobi (BRA)
3. Karyna Castillo Oreza (MEX)

40 kg
1. Lais Lessa (BRA)
2. Evelin Acevedo (ARG)
3. Jazbeldy Jimenez Benitez (COL)
3. Feride Perez Juarez (MEX)
5. Garces Coraima (ECU)
5. Barbara Caceres (CHI)

44 kg
1. Alexia Castilhos (BRA)
2. Fiorella Garnica (ARG)
3. Angelica Chen (USA)

48 kg
1. Paula Barboza (ARG)
2. Aline Baldigen (BRA)
3. Karen Muñoz Garcia (COL)
3. Erika Fuentes (ECU)

53 kg
1. Izabely Santos (BRA)
2. Maria Arango Rico (COL)
3. Nicol Bagui (ECU)
3. Cecilia Moreno Rodriguez (MEX)
5. Andrea Borges (URU)
5. Brenda Ayala (ARG)

58 kg
1. Manoella Costa (Brazylia)
2. Noelia Ponce (ARG)
3. Lauren Baez (USA)
3. Debanhy Ochoa (MEX)
5. Maribel Giron Escobar (COL)
5. Maria Guillade (URU)

64 kg
1. Viviane Donomai (BRA)
2. Daniela Palacios Culman (COL)
3. Macarena Ramis (ARG)
3. Melissa Myers (USA)

+64 Kg
1. Roberta Silva (BRA)
2. Castro Marlin (ECU)
3. Paola Herrera (ARG)
3. Miriam Gonzalez Vega (MEX)
5. Jenny Muñoz Cifuentes (COL)
Klasyfikacja Drużynowa http://judoforum.com/index.php?act=attach&type=post&id=9282

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *