Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów 2012 – dzień drugi.

W drugim dniu do walki o medale przystąpili panowie wag ciężkich i panie z lekkich kategorii wagowych. Wyniki PZJ :
kobiety, waga: -44kg – 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Maślanka Martyna UKS Eljot Płock
2. Roszkowska Agata UKS Narew Łapy
3. Kuśmierz Dorota UKJ Legion Zamość
4. Adamiak Aneta UKS „Orkan” Sochaczew

kobiety, waga: -48kg – 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Busse Kamila AZS Zarząd Środ. Poznań
2. Andrusiewicz Martyna Błękitni Tarnów
3. Czarnocka Alicja Gwardia Warszawa
3. Habarta Marta Gwardia Bielsko-Biała
5. Bołoz Dajana SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Swornowska Angelika MKS Juvenia Wrocław
7. Giec Magdalena Budowlani Sosnowiec
7. Kokoszka Aleksandra UKS Judo „Kontra” Mińsk Mazowiecki

kobiety, waga: -52kg – 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
3. Rerutko Żaneta Gwardia Warszawa
3. Wolny Oliwia GKS Czarni Bytom
5. DUDEK Dominika AZS UW Warszawa
5. PONICHTERA Gabriela AZS UW Warszawa
7. Juszkiewicz Sara MKS Juvenia Wrocław
7. Kamińska Justyna Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: -57kg – 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PODOLAK Arleta AZS UW Warszawa
2. SZYMCZAK Agnieszka AZS UW Warszawa
3. Borowska Anna Polonia Rybnik
3. Dobrowolska Martyna UKJ -AON Warszawa
5. Miller Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
5. Zięba Karolina K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Język Monika MKS Pałac Młodzieży Tarnów Tarnów
7. Wróbel Natalia TS Gwardia Opole

mężczyźni, waga: -81kg – 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Banaszek Sebastian UKJ 225 Warszawa
2. Kuczera Piotr Polonia Rybnik
3. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
3. Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa
5. Długosz Piotr TS Gwardia Opole
5. Szyszkowski Arkadiusz AZS Gliwice
7. Kisielewicz Arkadiusz Gwardia Wrocław
7. Szczepaniak Tomasz KJ AZS Opole

mężczyźni, waga: -90kg – 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ciechomski Patryk AZS PWSZ Jutrzenka Płock
2. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
3. Kokoszka Piotr UKS Tomita Elbląg
3. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
5. Kroc Kamil MMKS Wojownik Skierniewice
5. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
7. Jabłoński Michał AZS AWFiS Gdańsk
7. Krueger Mariusz Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: -100kg – 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
2. Zakrzewski Jakub AZS AWFiS Gdańsk
3. Stróżek Marek UKS Grot Kraków
3. Zakrzewski Piotr AZS AWFiS Gdańsk
5. Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom
5. Kozłowski Adam AZS-UKW Bydgoszcz
7. Stokalski Krzysztof Yawara Warszawa
7. Zalewski Dominik KJ Politechniki Białostockiej Białystok

mężczyźni, waga: +100kg – 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
2. Jackiewicz Jan UKJ -AON Warszawa
3. Kamiński Paweł SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Witkowski Kacper TS Gwardia Olsztyn
5. KAZIMIEROWICZ KACPER Gwardia Wrocław
5. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
7. Gołębiowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
7. Pasternak Maciej KS Start Radom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *