Poznaliśmy nowych Mistrzów Polski Masters 2011 ! Brawo !! Gratulacje !! Wyniki : Mistrzostwa Polski Masters Sobótka 17.09.2011
Kategoria M1
Kat. 66 kg
1.Kostrzewa Maciej – MAKO Judo
2.Boguszewski Dariusz – AZS AWF Warszawa
3.Znamirowski Michał – Wisła Kraków
4.Mikulski Marcin – Politechnika Warszawa
Kat. 73 kg
1.Laskowski Sebastian – AZS Gliwice
2.Źródło Przemysław – UKJ Białołęka
3.Potocki Artur – Politechnika Białostocka
4.Bogdański Bartłomiej – Dojo Sobótka
5.Wolski Paweł – Politechnika Warszawa
Kat. 81 kg
1. Maczkowski Wojciech –Wybrzeże Gdańsk
2. Paśko Marcin – Akademia Judo Poznań
Kat. 90 kg
1. Zamęcki Bartłomiej – Dojo Judo Sobótka
2. Agaciak Marcin – Ryś Warszawa
3. Fabiański Tomasz – Wisła Kraków
Kat. 100 kg
1.Jędrysko Krystian – MOSIR Cieszyn
2.Buć Efrem – Akademia Judo Rzeszów
3.Czekaj Łukasz – Wisła Kraków
4.Jędrysko Krystian – MOSIR Cieszyn
Kat. +100 kg
1. Miś Paweł – Niezrzeszony
2. Sobolewski Wojciech – Pantera Brwinów
3. Szołucha Andrzej – Wicher Wichry
Kategoria M2
Kat. 73 kg
1. Maciej Nędzyk – Olimpia Poznań
2. Pastusiak Piotr – Samuraj Koszalin
3. Naumets Anatol – judo Fights
Kat. 81 kg
1.Zaczkiewicz Robert – Wisła Kraków
2.Klimek Michał – Wisła Kraków
3.Czerny Michał – Wisła Kraków
4.Jabłoński Wojciech –
5.Dąbrowski Artur – Gwardia Warszawa
6.Bielecki Ryszard – KS Judo Kłodzko
7.Zaręba Bartosz – MAKO Judo
8.Moraw Dominik – Ostrava
Kat. 90 kg
1.Lewandowski Jarosław – WKSW Włocławek
2.Mazurek Rafał – Judo Chełm
3.Niedziela Marcin – Czarni Bytom
4.Danielewski Jacek- Flota Gdynia
5.Mielnikowski Piotr – Dojo Sobótka
6.Kopij Adam – Gwardia Opole
7.Kaźmierczak Gerlitz Rafał – Gwardia Wrocław
Kat. 100 kg
1.Sobczyk Rafał – Wybrzeże Gdańsk
2.Pieniak Adam – Czarni Bytom
3.Kossuth Ludovit – Słowacja
4.Didi Zoltan – Słowacja
5.Sikorski Marcin – Dojo Sobótka
6.Gawron Sebastian – Akademia Judo Poznań
Kat. +100 kg
1.Boroch Paweł – Lublin
2.Gajek Marek – Cieszyn
3.Wendt Dariusz – Wodzisław
4.Schuler Petr – Czechy
Kategoria M3
Kat. 66 kg
1. Dyrda Tomasz – Sokól Myślenice
2. Chajdukowski Marek – Viking Gdynia
Kat. 73 kg
1. Czupryna Krzysztof- Polonia Rybnik
2. Przybyłowski Piotr – Gwardia Warszawa
Kat. 81 kg
1. Poździk Adam – Flota Gdynia
2. Tytonik Marek – Bushido Morus Szczecin
Kat. 90 kg
1. Jarosiński Leszek – Judo Kano Płock
Kat. 100 kg
1. Nowaczek Dariusz – Flota Gdynia
Kat. +100 kg
1.Dębski Mariusz – Judo Fight Club
Kategoria M4
Kat. 60 kg
1. Służałek Piotr – AZS Katowice
Kat. 66 kg
1.Strychacki Ireneusz – Flota Gdynia
Kat. 73 kg
1.Machać Paweł – Czechy
2.Kościuk Mirosław – Politechnika Białostocka
3.Kocher Heiko – JSV Verdau
4.Kaczorowski Maciej – Sparta Warszawa
5.Dąbek Jacek – JCP Masters
Kat. 81 kg
1.Niewiadomski Jarosław – Flota Gdynia
2.Kłobukowski Arkadiusz – Czarni Bytom
3.Lejmanowicz Krzysztof – Gwardia Szczytno
4.Pisko Andrzej – Czarni Bytom
5.Łubiński Roman – Judo Kłodzko
6.Wandzel Piotr – Czechowice Dziedzice
Kat. 90 kg
1. Kamiński Zbigniew – Flota Gdynia
2. Derbich Dobiesław – Azs Warszawa
Kat. 100 kg
1.Kamiński Sławomir – AZS Warszawa
2.Madeński Mariusz – Azs Warszawa
3.Pietrzak Gabriel – Łowicz
4.Służałek Grzegorz – AZS Katowice
Kat. +100 kg
1. Czakowski Jacek – Flota Gdynia
2. Dubrowski Mirosław – Politechnika Białostocka
Kategoria M5
Kat. 66 kg
1. Barcikowski Janusz – Gryf Słupsk
Kat. 81 kg
1. Konieczniak Marek – Gwardia Warszawa
Kat. 90 kg
1. Cyman Artur – Flota Gdynia
2. Banaszek Jarosław – Sokół Praha
Kat. 100 kg
1. Zazvorka Jan – Czechy
2. Siemiński Jan – Polska
Kategoria M6
Kat. 81 kg
1. Górnik Adam –Azs Katowice
2. Fedor Michał – Słowacja
3. Dietrich Jerzy – Azs Katowice
Kategoria M7
Kat.81 kg
1. Czernota Jerzy – Ostrava
Kat. 90 kg
1. Klich Wiesław – Gwardia Wrocław
2. Żurek Mieczysław – Czarni bytom
Kat. 100 kg
1. Klimek Wojciech – Judo Chełm
2. Dymerski Tadeusz – Gwardia Szczytno
Kat. +100 kg
1. Spraski Edward – Bolesławiec
Kategoria M8
Kat. 73 kg
1. Cyzdorf Hubert – AZS Bydgoszcz
Kat. 81 kg
1. Zamen Jarosław – Praha
Kat. 100 kg
1. Vagner Mican – Praha
Kategoria M9
Kat. 81 kg
1. Wiśniewski Zygfryd – Flota
Kat. 100 kg
1. Walich Józef
Kategoria F2
Kat. 78
Batienin – Kaźmierczak Izabella
1.
Kategoria F3
Kat. 70
Filipek Sperska Marlena
1.
Kat. 78
Jarosińska Kinga
1.
Kat. +78
Waluch Agnieszka
Dziękujemy za Foto – (Krzysztof Czupryna)