Mistrzostwa Polski Młodzieży 2012 – dzień pierwszy.

W pierwszym dniu MP U23 w Oplolu poznaliśmy Mistrzów w kategoriach: 52kg, 57kg, 63kg, 70kg oraz 66kg, 73kg, 81kg, 90kg,.Brawo !! Gratulacje !!
Wyniki PZJ:
kobiety, waga: -52kg – 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pawlikowska Zuzanna AZS AWFiS Gdańsk
2. Gnich Dominika UKJ -AON Warszawa
3. Chruszcz Ilona KJ Samuraj Koszalin
3. Kurzej Klaudia MKS Juvenia Wrocław
5. Kurdziel Katarzyna MKS Chełm
5. Znojek Natalia TS Gwardia Opole
7. Ptaszyńska Małgorzata Gwardia Warszawa
7. Rzeżnik Magdalena UKS „SPARTAKUS” Lublin

kobiety, waga: -57kg – 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karpała Justyna AZS AWF Wrocław
2. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock
3. GROCHOWSKA Ewa AZS UW Warszawa
3. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
5. RADECKA Luiza AZS UW Warszawa
5. Wasilewicz Adriana KJ AZS Opole
7. Dawczak Paulina GKS Czarni Bytom
7. Różańska Lena AZS AWF Wrocław

kobiety, waga: -63kg – 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Skoczylas Anna AZS AWF Wrocław
2. Cal Agata AZS Łódź
3. Błach Dominika AZS AWFiS Gdańsk
3. Kowalczyk Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
5. CITKO Aneta AZS UW Warszawa
5. Kumorowska Izabela AZS-WSPiA Poznań
7. Pacucha Paulina KJ Samuraj Koszalin
7. Szafczyk Anita Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: -70kg – 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stasiecka Katarzyna AZS AWFiS Gdańsk
2. Lorenc Patrycja JSS Drako 79 Warszawa
3. MISZTAL Jagoda AZS UW Warszawa
3. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Bensz Elżbieta TS Gwardia Opole
5. Kusior Iwona UKS Junior Lipno
7. Krześlak Dominika JSS Drako 79 Warszawa
7. Rogowska Anna KJ Samuraj Koszalin

mężczyźni, waga: -66kg – 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewiński Grzegorz UKJ -AON Warszawa
2. ZIĘĆ Jakub AZS UW Warszawa
3. Beta Aleksander KS „Gwardia” Łódź
3. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
5. Feliga Dawid UKS Siódemka Sochaczew
5. Popiel Damian KS „Gwardia” Łódź
7. Końca Rafał KS „Gwardia” Łódź
7. Kuganda Mateusz UKS Judo Wolbrom

mężczyźni, waga: -73kg – 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
2. Birkowski Borys KS „Gwardia” Łódź
3. Masiukiewicz Paweł Gwardia Warszawa
3. Tondera Dawid TS Wisła Kraków
5. Jatowtt Aleksander AZS AWF Wrocław
5. Kreft Jacek UKS Opty Gdynia
7. Jasek Martin AZS Gliwice
7. STASIECKI Piotr AZS UW Warszawa

mężczyźni, waga: -81kg – 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubieniec Jakub GKS Czarni Bytom
2. Przybysz Sebastian AZS AWFiS Gdańsk
3. Fiutka Grzegorz AZS-WSPiA Poznań
3. Lisowski Marek UKS Bushido-Morus Szczecin
5. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
5. Panek Jakub PKS „OLIMPIA” Poznań
7. Czyż Adam UKJ Ryś Warszawa
7. Roszkowski Adrian UKS Narew Łapy

mężczyźni, waga: -90kg – 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Partyka Marcin GKS Czarni Bytom
3. BŁOŃSKI ROMAN WKS „Flota” Gdynia
3. Dzierżanowski Igor UKJ -AON Warszawa
5. Rycak Mateusz GKS Czarni Bytom
5. Trześniewski Mikołaj Gwardia Warszawa
7. Knapik Maciej TS Gwardia Opole
7. Kozłowski Wojciech PKS „OLIMPIA” Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *