Mistrzostwa Polski Młodzików 2012 – Kraków

W pierwszym dniu Mistrzostw Polski walczyli młodzicy, do walk na tatami w Krakowie wyszło blisko 380 zawodników z klubów całej Polski ! Prezentujemy wyniki PZJ:

mężczyźni, waga: -38kg – 48 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szołtysek Filip MKS Pałac Młodzieży Katowice
2. Samólnik Kamil MULKS „Technik- Orion” przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski
3. Urbański Adrian UKS „PAPIEŻKA” Włocławek
3. Wójcik Jakub K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Barczyk Jan UKS Judo Wolbrom
5. Wójcik Konrad UKS „SPARTAKUS” Lublin
7. Serafin Jakub STS Gryf-3 Słupsk
7. Skarżycki Marcin MULKS „Technik- Orion” przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski

mężczyźni, waga: -42kg – 34 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróbel Kacper MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Salisz Mateusz GKS Czarni Bytom
3. Wala Łukasz Polonia Rybnik
5. Aghajanyan Gurgen UKS 15 Krosno
5. Karpiński Adrian Gwardia Warszawa
7. Boś Kamil UKS Olimp Nowa Sól
7. Drąg Arkadiusz UKJ Millenium Rzeszów

mężczyźni, waga: -46kg – 52 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
2. Stecki Jędrzej SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Hoppe Aleks K.S. Judo Gwardia Koszalin
3. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
5. Gemza Łukasz GKS Czarni Bytom
5. Kuckowski Igor UKJ Ryś Warszawa
7. Ciepał Grzegorz UKS Judo Wolbrom
7. Kluś Krystian Yamabushi Zakopane

mężczyźni, waga: -50kg – 42 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock
2. Ołdak Sebastian UKJ Białołęka Warszawa
3. Jesionek Stanisław KJ AZS Opole
3. PUNDA WOJCIECH MKS Juvenia Wrocław
5. Korgol Jakub TS Wisła Kraków
5. Rybak Dawid SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Darul Marcel UKS Ippon MDK Kutno
7. Pachała Kamil MULKS „Technik- Orion” przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski

mężczyźni, waga: -55kg – 56 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bukojemski Wojciech UKS „Praskie Centrum Sztuk Walki” Warszawa
2. Siedlikowski Jakub STS Gryf-3 Słupsk
3. Dziarmaga Arkadiusz Błękitni Tarnów
3. Skocz Sławomir TS Wisła Kraków
5. Gniady Michał K.S. Judo Gwardia Koszalin
5. Kozak Krzysztof MOSiR Bochnia
7. Gawęda Jakub K.K.S. Hejnał Kęty
7. Markowski Rafał UKS Judo Orzeł Żyrardów Żyrardów

mężczyźni, waga: -60kg – 56 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa
2. Bałut Przemysław VIS Skierniewice
3. Bogdał Maksymin UKS Conrad Gdańsk
3. Wróbel Dawid MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa
5. Sokół Dawid UKS Judo Wolbrom
7. Kowalski Konrad UKJ 225 Warszawa
7. Zawierucha Daniel K.S.”Akademia Judo-Łódź” Łódź

mężczyźni, waga: -66kg – 33 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ouerfelli Kerim MKS CM Jordan Kraków
2. Bindas Jakub KJ Samuraj Koszalin
3. Jackiewicz Michał UKJ -AON Warszawa
3. Kamiński Olaf K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Jackiewicz Michał UKJ -AON Warszawa
5. Kapela Szymon AZS Gliwice
7. Piotrowicz Kacper Akademia Judo KS Warszawa
7. Sawicki Dominik MKS Truso Elbląg

mężczyźni, waga: -73kg – 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zawadzki Bartłomiej UKJ Białołęka Warszawa
2. Górczyński Adrian UKS „PAPIEŻKA” Włocławek
3. Korzeniowski Jakub UKS Galeon Gdynia
3. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa
5. Maj Mikołaj K.S. Judo Gwardia Koszalin
5. Umarov Magomed MKS CM Jordan Kraków
7. Barwacz Oskar Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury Judo Radzionków Radzionków
7. Knap Paweł GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -81kg – 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grychnik Wojciech GKS Czarni Bytom
2. Kejza Paweł Polonia Rybnik
3. Bogusławski Olgierd KJ Politechniki Białostockiej Białystok
3. Jagodziński Bartosz UKS 10 Bydgoszcz
5. Domagała Maciej GSSiR Gorzów Wlkp.
5. Sawiniec Bartosz TS Gwardia Olsztyn
7. Grzegorzek Miłosz Gwardia Bielsko-Biała
7. Koziołek Bartosz MKS Pałac Młodzieży Katowice

mężczyźni, waga: +81kg – 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bogacz Kamil UKS 10 Bydgoszcz
2. Gruszczyński Karol UKS ” Mosty” Kosakowo
3. Karpierz Patryk K.S. „KODOKAN” Gliwice
3. Załęczny Krzysztof TKS „Judo” Toruń
5. Piecyk Jan KS Start Radom
5. Zalasiński Jakub UKS Judo-48 Częstochowa
7. Grodecki Artur GKS Czarni Bytom
7. Kawczak Kamil K.K.S. Hejnał Kęty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *