Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów w Judo Opole 2009

W Trzecim dniu Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów tytuły Mistrzów Polski zdobyli:
60 kg. Grzegorz Wieczorek GKS Czarni Bytom
48 kg. Ewa Konieczny GKS Czarni Bytom

open Mężczyzn
Przemysław Matyjaszek GKS Czarni Bytom
open kobiet
Urszula Sadkowska KS Gwardia Opole
Serdecznie gratulujemy.
zapraszamy do GALERII

Pozostałe wyniki

kobiety, waga: 48kg – 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS „Czarni” Bytom
2. Kojro Justyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kubicka Kinga WKS Flota Gdynia Gdynia
3. Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy
5. Grabowicz Adriana AKS Strzegom
5. Jopek Barbara UKS Orły Daszewice
7. Szypowicz Wiktoria SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Tronina Magdalena PTS Walter Rzeszów
kobiety, waga: openkg – 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sadkowska Urszula Gwardia Opole
2. Podkówka Agnieszka AZS AWF Wrocław
3. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Oziero Anna KJ Samuraj Koszalin
5. Kozioł Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Lampkowska Karolina GKS „Czarni” Bytom
7. Białas Barbara GKS „Czarni” Bytom
7. Krzisczyk Agnieszka GKS „Czarni” Bytom

mężczyźni, waga: 60kg – 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wieczorek Grzegorz GKS „Czarni” Bytom
2. Kuśka Ariel Polonia Rybnik
3. Popiel Damian KS „Gwardia” Łódź
3. Wydrzyński Marcin GKS „Czarni” Bytom
5. Golus Łukasz GKS „Czarni” Bytom
5. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
7. Janicki Sebastian WKS Śląsk Wrocław
7. Kostrzewa Maciej AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: open- 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS „Czarni” Bytom
2. Wojnarowicz Janusz GKS „Czarni” Bytom
3. Krawczyk Robert GKS „Czarni” Bytom
3. Krawczyk Wincenty GKS „Czarni” Bytom
5. Golus Piotr GKS „Czarni” Bytom
5. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
7. Karolkowski Piotr AZS AWF Warszawa
7. Panek Kamil KS AZS AWFiS Gdańsk

Klasyfikacja medalowa – mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 GKS „Czarni” Bytom 5 3 7
2 AZS AWF Warszawa 1 0 1
3 AZS AWF Wrocław 1 0 0
4 UKJ Ryś Warszawa 1 0 0
5 KS AZS AWFiS Gdańsk 0 2 1
6 AZS Gliwice 0 2 0
7 Polonia Rybnik 0 1 0
8 TS Wisła Kraków 0 0 2
9 Gwardia Opole 0 0 1
10 Gwardia Warszawa 0 0 1
11 Gwardia Wrocław 0 0 1
12 KS „Gwardia” Łódź 0 0 1
13 MMKS Wojownik Skierniewice 0 0 1

Klasyfikacja medalowa – kobiety

Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 KS AZS AWFiS Gdańsk 3 3 3
2 AZS AWF Wrocław 1 1 0
3 Gwardia Opole 1 1 0
4 GKS „Czarni” Bytom 1 0 4
5 K.S. Judo Czechowice-Dziedzice 1 0 0
6 SGKS Wybrzeże Gdańsk 1 0 0
7 Gwardia Warszawa 0 1 2
8 AZS Opole 0 1 0
9 WKS Śląsk Wrocław 0 1 0
10 KJ Samuraj Koszalin 0 0 2
11 AZS Łódź 0 0 1
12 MKS Chełm 0 0 1
13 Polonia Rybnik 0 0 1
14 UKS Narew Łapy 0 0 1
15 WKS Flota Gdynia Gdynia 0 0 1

Klasyfikacja medalowa – razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 GKS „Czarni” Bytom 6 3 11
2 KS AZS AWFiS Gdańsk 3 5 4
3 AZS AWF Wrocław 2 1 0
4 Gwardia Opole 1 1 1
5 AZS AWF Warszawa 1 0 1
6 K.S. Judo Czechowice-Dziedzice 1 0 0
7 SGKS Wybrzeże Gdańsk 1 0 0
8 UKJ Ryś Warszawa 1 0 0
9 AZS Gliwice 0 2 0
10 Gwardia Warszawa 0 1 3
11 Polonia Rybnik 0 1 1
12 AZS Opole 0 1 0
13 WKS Śląsk Wrocław 0 1 0
14 KJ Samuraj Koszalin 0 0 2
15 TS Wisła Kraków 0 0 2
16 AZS Łódź 0 0 1
17 Gwardia Wrocław 0 0 1
18 KS „Gwardia” Łódź 0 0 1
19 MKS Chełm 0 0 1
20 MMKS Wojownik Skierniewice 0 0 1
21 UKS Narew Łapy 0 0 1
22 WKS Flota Gdynia Gdynia 0 0 1

Klasyfikacja punktowa – mężczyźni

Lp Klub Punkty
1 GKS „Czarni” Bytom 118.0
2 KS AZS AWFiS Gdańsk 26.0
3 TS Wisła Kraków 21.5
4 AZS AWF Warszawa 16.0
5 AZS Gliwice 14.0
6 UKJ Ryś Warszawa 14.0
7 Gwardia Warszawa 12.0
8 AZS AWF Wrocław 10.5
9 Gwardia Wrocław 10.5
10 KS „Gwardia” Łódź 9.0
11 MMKS Wojownik Skierniewice 9.0
12 Polonia Rybnik 7.0
13 WKS Śląsk Wrocław 6.5
14 Gwardia Opole 5.5
15 SGKS Wybrzeże Gdańsk 5.0
16 UKS Judo Wolbrom 3.5
17 UKS Narew Łapy 3.5
18 AZS Opole 1.5
19 UKJ -AON Warszawa 1.5
20 Żak Ełk 1.5

Klasyfikacja punktowa – kobiety

Lp Klub Punkty
1 KS AZS AWFiS Gdańsk 76.5
2 GKS „Czarni” Bytom 49.5
3 Gwardia Opole 19.5
4 AZS AWF Wrocław 19.0
5 Gwardia Warszawa 18.0
6 KJ Samuraj Koszalin 14.0
7 SGKS Wybrzeże Gdańsk 14.0
8 K.S. Judo Czechowice-Dziedzice 9.0
9 AKS Strzegom 7.0
10 AZS Opole 7.0
11 WKS Śląsk Wrocław 7.0
12 AZS Łódź 5.5
13 MKS Chełm 5.5
14 Polonia Rybnik 5.5
15 UKS Narew Łapy 5.5
16 WKS Flota Gdynia Gdynia 5.5
17 AZS UW Warszawa 3.5
18 MKS Juvenia Wrocław 3.5
19 TS Wisła Kraków 3.5
20 UKS Kodokan Toruń 3.5
21 UKS Orły Daszewice 3.5
22 AZS Gliwice 1.5
23 KS Gwardia Bielsko-Biała 1.5
24 MKS Truso Elbląg 1.5
25 PTS Walter Rzeszów 1.5
26 UKJ -AON Warszawa 1.5
27 UKJ Orzeł Warszawa 1.5
28 UKS Junior Lipno 1.5

Posted Under
Bez kategorii
Tagged

Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów w Judo Opole 2009


W drugim dniu Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów tytuły Mistrzów Polski zdobyli:
81 kg. Łukasz Błach AZS-AWF Wrocław
63 kg. Monika Woźniak AZS-AWFiS Gdańsk
73 kg. Tomasz Adamiec UKJ Ryś Warszawa
57 kg. Małgorzata Bielak AZS-AWFiS Gdańsk
66 kg. Paweł Zagrodnik GKS Czarni Bytom
52 kg. Monika Cabaj AZS-AWFiS Gdańsk
Serdecznie gratulujemy.

zapraszamy do GALERII

Pozostałe wyniki

kobiety, waga: 52kg – 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Cabaj Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kubań Marta Gwardia Warszawa
3. Wilczyńska Katarzyna AZS Łódź
5. Kurzej Klaudia AKS Strzegom
5. Martynowicz Martyna Gwardia Opole
7. Gnich Dominika UKJ -AON Warszawa
7. Sosnowska Iza AZS Gliwice

kobiety, waga: 57kg – 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bielak Małgorzata KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Kołodziej Inga Gwardia Warszawa
3. Knioła Ewa Gwardia Warszawa
3. Perenc Agata Polonia Rybnik
5. Korfanty Magdalena GKS „Czarni” Bytom
5. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Łężak Paulina UKJ Orzeł Warszawa
7. Parcheta Milena KJ Samuraj Koszalin

kobiety, waga: 63kg – 18 zawodników

Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Ozdoba Agata AZS Opole
3. Czakańska Luiza GKS „Czarni” Bytom
3. Węglarz Paulina GKS „Czarni” Bytom
5. Mirus Barbara TS Wisła Kraków
5. Panek Sylwia KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Rogowska Anna KJ Samuraj Koszalin

mężczyźni, waga: 66kg – 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zagrodnik Paweł GKS „Czarni” Bytom
2. Rudawiec Ignacy AZS Gliwice
3. Jurowski Krystian Gwardia Opole
3. Kręcielewski Marek Gwardia Warszawa
5. Kłys Artur TS Wisła Kraków
5. Pawlikowski Filip KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Lewiński Grzegorz UKJ -AON Warszawa
7. Wysocki Wojciech GKS „Czarni” Bytom

mężczyźni, waga: 73kg – 42 zawodników

Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Adamiec Tomasz UKJ Ryś Warszawa
2. Garsztecki Bartosz AZS Gliwice
3. Kubieniec Michał GKS „Czarni” Bytom
3. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
5. Jamiński Patryk Gwardia Wrocław
5. Zaczkiewicz Robert TS Wisła Kraków
7. Kręcielewski Tomasz Gwardia Warszawa
7. Rybicki Piotr UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg – 37 zawodników

Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Łukasz AZS AWF Wrocław
2. Czajka Grzegorz GKS „Czarni” Bytom
3. Gawron Robert GKS „Czarni” Bytom
3. Krawczyk Robert GKS „Czarni” Bytom
5. Kubieniec Jakub GKS „Czarni” Bytom
5. Żamojda Norbert Gwardia Warszawa
7. Gadacz Krzysztof GKS „Czarni” Bytom
7. Urban Paweł Żak Ełk

Posted Under
Bez kategorii

Mistrzostwa Polski Seniorek I Seniorów w Judo Opole 2009

W pierwszym dniu Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów tytuły Mistrzów Polski zdobyli:

+100 kg. Janusz Wojnarowicz GKS Czarni Bytom
+ 78 kg. Małgorzata Górnicka AZS-AWF Wrocław
100 kg. Matyjaszek Przemysław GKS Czarni Bytom
78 kg. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
90 kg. Tworzydło Wiktor AZS-AWF Warszawa
70 kg. Kłys Katarzyna KS Judo Czechowice-Dz.

Serdecznie gratulujemy.
zapraszamy do GALERII

Pozostałe wyniki

kobiety, waga: 70kg – 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kłys Katarzyna K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Las Hanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Bezrączko Agnieszka GKS „Czarni” Bytom
3. Rainczuk Beata GKS „Czarni” Bytom
5. Białas Barbara GKS „Czarni” Bytom
5. Mielcarek Weronika KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Krzisczyk Agnieszka GKS „Czarni” Bytom
7. Kusior Iwona UKS Junior Lipno

kobiety, waga: 78kg – 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Wójtowicz Katarzyna WKS Śląsk Wrocław
3. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
5. Iwańska-Wiwatowska Ewa UKS Kodokan Toruń
5. Wtorkowska Katarzyna AZS UW Warszawa
7. Dorlet Justyna AZS AWF Wrocław
7. Podkówka Agnieszka AZS AWF Wrocław

kobiety, waga: +78kg – 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Górnicka Małgorzata AZS AWF Wrocław
2. Sadkowska Urszula Gwardia Opole
3. Kozioł Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Oziero Anna KJ Samuraj Koszalin
5. Lampkowska Karolina GKS „Czarni” Bytom
5. Niewirowska Agnieszka MKS Juvenia Wrocław
7. Jaworska Joanna MKS Truso Elbląg
7. Łoboda Katarzyna KS Gwardia Bielsko-Biała

mężczyźni, waga: 90kg – 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
2. Golus Piotr GKS „Czarni” Bytom
3. Krawczyk Wincenty GKS „Czarni” Bytom
3. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
5. Węglarz Krzysztof TS Wisła Kraków
5. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Czaplicki Paweł KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Larem Kacper Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 100kg – 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS „Czarni” Bytom
2. Panek Kamil KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Filek Rafał TS Wisła Kraków
5. Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom
5. Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław
7. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Wójcik Jakub Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: +100kg – 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wojnarowicz Janusz GKS „Czarni” Bytom
2. Smoliniec Paweł KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Pytliński Paweł TS Wisła Kraków
3. Sarnacki Maciej AZS AWF Warszawa
5. Deka Piotr KS „Gwardia” Łódź
5. Jaroszewski Przemysław UKS Narew Łapy
7. Ryć Szymon AZS Opole
7. Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław