Mistrzostwa Świata Juniorów 2011- Cape Town (Republika Południowej Afryki)

Mistrzostwa Świata U20 – Cape Town (RPA). Najważniejsza impreza w roku dla naszych juniorów i juniorek. Kadra Polski w szerokim składzie będzie na tej imprezie. Dużo zawodników jedzie na koszt klubów i własny, ale czy musimy się do tego przyzwyczajać ? Skład Reprezentacji:

1.Karolina Pieńkowska 48 kg, 2.Justyna Karpała 57 kg, 3.Mohamed Seghir Halima 63 kg, 4.Karolina Tałach 70 kg, 5.Łukasz Kiełbasiński 60 kg, 6.Marcin Wydrzyński 60 kg, 7.Damian Szwarnowiecki 66 kg, 8. Piotr Płoński 73 kg, 9. Tomasz Szczepaniak 81 kg, 11.Jakub Zarzeczny 90 kg, 12.Damian Nasiadko +100 kg.
Trzymamy kciuki !!!

10 thoughts on “Mistrzostwa Świata Juniorów 2011- Cape Town (Republika Południowej Afryki)

 1. na koszt własny jedzie cała Reprezentacja Polski jun/ek?
  czy osoby będące dalej w rankingu a mające środki finansowe?
  jak tak ,to zapytam się kilku osób w klubie czy nie chcą jechać na wycieczkę do RPA jako reprezentanci Polski w judo
  Nie ma ich w żadnym rankingu ale mają pieniądze i chęć przygody…
  Napisz tylko w jakich wagach są luki….
  Nie wiem co jest śmieszniejsze -to co piszę czy to co robi PZJudo….

 2. Tak na poważnie ! To czy jest ktoś z szansami i z rankingu, mający minimum PZJ kto nie jedzie z powodów finansowych ? Ja wiem o osobach które maja minimum i jadą na koszt własny bo się minima zmieniły ! Dziwne jest że nie ma jeszcze podanego składu (PZJ). Czy wiesz „latamito” kto jedzie na tzw. wycieczkę bez minimum ?

 3. mnie dziwi postępowanie PZJudo. Juniorki młodsze aby jechać na Mistrzostwa Świata na Ukrainę musiały na Mistrzostwach Europy lub EYOF być w siódemce/, więc gdzie konsekwencja jeśli chodzi o juniorów

 4. Warszawa Okęcie dziś ! W związku z awarią innego samolotu Nasza Ekipa wylatująca do RPA musi czekać na wylot swojego samolotu do jutra rana.

 5. Powiem więcej na liście nie ma zawodników którzy minima mają a nie jadą nie wiem dlaczego. Może ktoś wie dlaczego nie wysyła się zawodników którzy minima spełnili?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *