Mistrzostwa Świata U20 – RPA – losowanie !!!

Poznaliśmy rywali naszych reprezentantów na Mistrzostwach Świata ! Teraz jest czas na anlizę i poszperanie w necie. Czas na taktykę pierwszej walki ! Zapraszam wszystkich pozytywnie zakręconych do szukania filmów, zdjęć itd. może się przydać analiza przeciwników naszych zawodników, nie tylko pierwszych, ale chociaż ćwiartki(co rzuca, na jaką stronę walczy, czy ma dobry parter czy nie itd.) !! Piszcie oni muszą to wiedzieć ! Listy: Tutaj ,Pozdrawiam.

16 thoughts on “Mistrzostwa Świata U20 – RPA – losowanie !!!

 1. To jest ciekawy pomysł, przeszukiwanie internetu zabiera dużo czasu, zajmują się tym profesjonalne firmy. Ale na pewno nikt tego nie zrobi lepiej niż setki a może tysiące fanów i na pewno taka pomoc sie przyda.

 2. Piotr Płoński, Damian Szwarnowiecki i Justyna Karpała nie wystąpią !!!! Uziemieni w Katowicach na lotnisku !!!! Brak szans na lot umożliwiający normalny start !! Bałagan i chaos w ekipie !! Info live !!

 3. Lekkie wylatywały wcześniej przed awarią na Okęciu. Problem ma tylko ta 3 bo ich start pokrywał się z lądowaniem w RPA po wprowadzonych zmianach. Szkoda bo chęci rywalizacji i przygotowanie stracone, nie mówiąc już o kosztach klubu.

 4. jeśli to prawda z tymi wylotami to naprawde porażka.Trzeba było póścić ich tak na wszelki wypadek dzień wcześniej wtedy wrazie takiej sytuacji mieli by mozliwośc polecieć z innego lotniska. ktoś powinien odpowiadac za taka organizacje .wszystkie takie ważne starty powinny byc za planowane z alternatywa jakiejś niespodzianki pogodowej.Szkoda naprawde to straszne dla tych zawodników tyle starań jak oni muszą sie teraz czuć.

 5. Porażka dla zawodników , trenerów i klubów . Ciężkie przygotowania … zmarnowany czas i masa pieniędzy wydana na nic. Jak musi czuć się taki zawodni któremu zabrano szanse na start . I jak czuje się trener który czeka na swoich zawodników w RPA . To poprostu pełna lipa . Jedno czego pojąć nie mogę to to ze Polska reprezentacja leciała grupami. Przecież i tak trzeba wykupić pakiet na cały pobyt i koszt jest ten sam.

 6. cytat”nie mówiąc już o kosztach klubu.”

  PZJ? , Klub? powinny się zorientować czy istnieje mozliwosc odszkodowawcza w takiej sytuacji od Przewoznika – koszty poniesione , straty inne.

  Pozdrawiam

 7. Nie ma co liczyć na odszkodowania ! Tylko zwrot za bilet w przypadku rezygnacji i zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia w czasie oczekiwania na lot. Na samym początku w TV o tym powiedziano ta sytuacja na Okęciu to nadzwyczajne zdarzenie i nie przysługuje odszkodowanie. Smutne, ale zobaczymy czy IJF zwróci koszta rezerwacji i startowego w RPA . Ktoś (PZJ) to powinien już to załatwiać bo po imprezie to nie ma co liczyć na zwroty !! Pozdrawiam.

 8. Z Katowic do Frankfurtu autostradą … 10 godzin, dobra 12 z Mc Donaldem po drodze. Ale nie, po co, jakoś tam będzie. I co na to organizator wyjazdu. Powie przepraszam. W d…. mamy przepraszam. Wszystko na styk. A aklimatyzacja na miejscu. Gdyby ktoś o tym pomyślał to można by mieć ze dwa dni zapasu. Ale to tylko juniorzy to po co. Zaoszczędziliśmy parę złotych i się z… aoszczędziło. To są ( były) Mistrzostwa Świata. Nie tylko PZJ poniósł koszty przygotowania. Rodzice i kluby też. A pot zawodników wylany na matach całej europy. Przepraszam to naprawdę za mało.

 9. Zapytajcie Brata Prezesa jak on i jego świta z Opola dotarli do RPA ?
  Kto im pokrył tę kolejną wycieczkę ?Przecież nie pojechali tam za własne uczciwie zarobione pieniądze ! Jak się ustosunkuje do wszystkich przekrętów swojego brata pan Prezes ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *