MMA – czy tego chcemy dla naszych judoków !!

MMA i KSW sięga po młodych judoków !! Czy chcemy aby nasi zawodnicy brali udział w tych walkach ? To jest sport ? Co Wy na ten temat myślicie ? Czekamy na Wasze opinie !! Pozdrawiam JC Poland

3 thoughts on “MMA – czy tego chcemy dla naszych judoków !!

  1. jasne, że tak. Tylko w ten sposób można udowodnić skuteczność trenowanej przez siebie sztuki. Jeśli nie chcesz tego udowadniać, pozostań przy judo, ale nie masz prawa nazywać się jednym z najlepszych fighterów na świecie.

    TAK, TO JEST SPORT!!!!! A boks co? Nie sport? Ginie w nim rocznie tylu, ile w MMA w ciągy 15 lat zginęło i to jest sport? I to legalny w każdym stanie w USA!?

  2. Najlepszych fighterów na świecie – żart, czy jak mam do tego podejść. Czy chcesz powiedzieć że mistrzowie świata boksu zawodowego i judo oraz mistrzowie olimpijscy to nie najlepsi fighterzy świata ? I oni muszą coś udowadniać? Komu ? Tobie, ludziom którzy wymyślili ten cyrk z MMA i KSW. My Judocy mamy swoje igrzyska i są to Igrzyska Olimpijskie nie musimy nic wymyślać na siłę. W tych Igrzyskach startują najlepsi Judocy świata którzy całe swoje życie poświęcili naszej dyscyplinie. Sport, to czysty sport, a na razie te całe MMA i KSW nie zabrania dopingu więc mienić się sportem nie może. I nie jest ważne kto ten cyrk promuje i w imię czego, ludzie błądzą to ludzkie. To oczywiście moje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać.

  3. na Igrzyskach Olimpijskich przy tym module kwalifikacji nie wystartuja wszycy najlepsi judocy swiata-w bardzo wielu przypadkach beda musieli pozostac w domu niestety…taki system nie jest mobilizujacy i motywujacy … a wlasnie media itd podchwytuja i powielaja opinie-wystartuja najlepsi..co tylko czesciowo jest prawda (wystartuja faktycznie najlepsi-ale nie wszyscy )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *