Na koniec brązowy medal w drużynie – Uniwersjada 2011.

Medal dla drużyny kobiet !!! Była realna szansa na dwa medale dla Polski w zawodach drużynowych Uniwersjady w Shenzhen. Nasze dziewczyny w pierwszym meczu miały wolny los, w drugim przegrały niestety z Chinkami 2:3, potem było już tylko lepiej wygrały z Koreą Północną 3:2, a w meczu o brązowy medal pokonały Koreą Południową 4:0. Skład : Zuzanna Pawlikowska (52kg), Agata Perenc (57kg), Agata Ozdoba (63kg), Katarzyna Furmanek i Joanna Jaworska (+70kg).

Panowie po zwycięstwie z USA 4:1 i Gruzją 3:2 w walce półfinałowej przegrywają z Japonią 0:5 !! Nasza męska drużyna ulega też w meczu o brąz z Ukrainą 3:2. Na wytłumaczenbie tylko tyle że nasza drużyna miała wakat jednej kategorii 66kg i każdorazowo musieliśmy odrabiać straty. Ten rok to bardzo udany start naszych studentów. Ogromne gratulacje !! Brawo !!

3 thoughts on “Na koniec brązowy medal w drużynie – Uniwersjada 2011.

  1. przegladajac listy walk domniemam,ze Koreanki z poludnia nie stanely do walki o braz z Polkami-dlaczego ?? czyzby w ramach protestu po przegranej walce polfinalowej z Chinkami ??
    czy moze zna ktos wiecej konkretow ??

  2. Został podany błędny skład drużyny kobiet.Skład liczył 5 dziewczyn: Zuzanna Pawlikowska, Agata Perenc, Agata Ozdoba, Katarzyna Furmanek, Joanna Jaworska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *