Ogólnopolski Turniej SZS Judo Młodzików i Juniorów mł – Wrocław 30.11.2008

SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY „DOLNY ŚLĄSK „

50 – 529 Wrocław , ul. Borowska 1 – 3
fax /0-71/ 3673315, tel.3673316, 607 440125, 602 304950 e-mail: szs@online.pl www.dolnoslaski.szs.pl Konto bankowe : 46 1020 5242 0000 2202 0019 8291
NIP 899-21-48-683 REGON 930420096

SPRAWOZDANIE
Z OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU JUDO MŁODZIKÓW I JUNIORÓW
MISTRZOSTW SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W JUDO.

Zawody rozegrano w dniu 30.11.2008r. w hali AWF Wrocław na Stadionie Olimpijskim. Udział wzięło 166 zawodników z nw. klubów:

• MKS Juvenia Wrocław
• UKS 6 Piła
• AZS-AWF Wrocław
• Jordan Kraków
• Gwardia Opole
• UKS 36 Wrocław
• UKS 8 Nowa Sól
• MKS Pałac Młodzieży Tarnów
• AKS Strzegom
• Gwardia Jelenia Góra
• Ippon Jarocin
• UKS Suchy Las
• UKS Leśnik Kaczory
• UKS Olimp Nowa Sól
• Olimpia Poznań
• Gwardia Wrocław
• UKS Trzcianka
• AZS Opole
• CSK Wrocław
• UKS DRAKO Warszawa
• UKS Pobiedziska
• UKS Miejska Górka
• WKS Śląsk Wrocław
• UKS UKJ Głogów
• Pałac Młodzieży Katowice
• MKS Żak Kielce
• UKS Mietków
• UKS Sobótka
• UKS Jordanów
• UKS Oleszna
• UKS Świdnica

Wyniki indywidualne:

Juniorzy Młodsi

Kat.46 kg
1. Makarewicz Arkadiusz-Juvenia Wrocław
2. Świderek Damian-Juvenia Wrocław
3. Pranke Karol-UKS 6 Piła
3. Suchomski Kacper-UKS 6 Piła

Kat. 50 kg
1. Twardysko Patryk-UKS 6 Piła
2. Kwiatkowski Paweł-AZS-AWF Wrocław
3. Bilski Marcin-MKS Żak Kielce
3. Panek Krzysztof– Olimpia Poznań

Kat. 55 kg
1. Kiełbus Krzysztof-MKS Juvenia Wrocław
2. Słowak Bartłomiej- P.M.Tarnów
3. Rusowski Maksymilian– Juvenia Wrocław
3. Stolarczyk Adam- Juvenia Wrocław

Kat. 60 kg
1. Szwarnowiecki Damian- Juvenia Wrocław
2. Dąbek Daniel- P.M.Tarnów
3. Krzeczkowski Adrian- UKS Mietków
3. Zienkiewicz Łukasz- Juvenia Wrocław

Kat. 66 kg
1. Łątka Filip-P.M.Tarnów
2. Jelonek Wojciech- Juvenia Wrocław
3. Szewczyk Łukasz- Juvenia Wrocław
3. Jamuła Bruno- Juvenia Wrocław

Kat. 73 kg
1. Szczepaniak Tomasz- AZS Opole
2. Manulik Patryk – Gwardia Wrocław
3. Iwaszkiewicz Patryk- Juvenia Wrocław
3. Kurzawa Arkadiusz-Gwardia Wrocław

Kat. 81 kg
1. Guzik Mariusz- Jordan Kraków
2. Pańko Michał- Juvenia Wrocław
3. Kostka Hubert – UKS Olimp Nowa – Sól
4. Prokopczyk Adam – Olimpia Poznań

Kat. 90 kg
1. Strużek Marek – Jordan Kraków
2. Cicharski Dawid-UKS Olimp Nowa-Sól
3. Koza Jan-Jordan Kraków
4. Gulcz Paweł-CSK Wrocław

Kat. +90 kg
1. Kazimierowicz Kacper-UKS 36 Wrocław
2. Skóra Patryk-Juvenia Wrocław

Juniorki Młodsze

Kat. 44 kg
1.Swornowska Angelika-Juvenia Wrocław

Kat. 48 kg

1. Ososińska Agnieszka – Juvenia Wrocław
2. Jach Klaudia-Jordan Kraków
3. Ejneberg Marta-Juvenia Wrocław
4. Mazurkiewicz Karolina-Gwardia Opole

Kat. 52 kg
1. Boryczko Iwona-P.M.Tarnów
2. Ładysz Karolina – MKS Juvenia
3. Juszkiewicz Sara-Juvenia Wrocław
3. Boryczko Sabina-P.M.Tarnów

Kat. 57 kg
1.Sicińska Joanna-UKS 6 Piła
2.Szyszka Magdalena-Olimpia Poznań
3.Gut Klaudia-P.M.Tarnów
3.Jezyk Monika-P.M.Tarnów

Kat. 63 kg
1. Grygiel Aleksandra – Ippon Jarocin
2. Borawa Monika-UKS Miejska Górka

Kat. 70 kg
1. Bączek Paula-UKS.8 Nowa-Sól
2. Dzendrowska Katarzyna-Olimp Nowa-Sól
3. Sasin Adrianna-UKS 8 Nowa-Sól

Młodzicy

Kat. 38 kg
1. Jasłowski Igor-UKS6 Piła
2. Lizut Tomasz-UKS 6 Piła
3. Pawlarczyk Tomasz –UKS Głogów
3. Pietraszkiewicz Marcin-P.M.Katowice

Kat. 42 kg
1. Grzyb Macjej-UKS Drako Warszawa
2. Kawalec Dariusz-UKS 8 Nowa-Sól
3. Rakowski Patryk-UKS Miejska Górka
3. Ejneber Damian- Juvenia Wrocław

Kat. 46 kg

1. Kusa Piot-UKS 6 Piła
2. Wasyluk Paweł-UKS 8 Nowa- Sól
3. Zalewski Daniel-AZS-AWF Wrocław
3.Wawrzynkiewicz Marek-UKS 6 Piła

Kat. 50 kg
1. Rewers Daniel-UKS 6 Piła
2. Litwin Paweł-AZS-AWF Wrocław
3. Duda Michał-AZS-AWF Wrocław
3. Kowalewski Konrad-Juvenia Wrocław

Kat. 55 kg
1. Urbaniak Krzysztof-Olimpia Poznań
2. Kożlik Łukasz-AZS-AWF Wrocław
3. Tkaczyk Tomasz-AZS-AWF Wrocław
3. Mróz Daniel-UKS Drako Warszawa

Kat. 60 kg
1. Kisielewicz Arkadiusz-Juvenia Wrocław
2. Kwiatkowski Marcin –Juvenia Wrocław
3. Rutkowski Adrian –UKS Miejska Górka
4. Dzenis Jakub-CSK Wrocław

Kat. 66 kg
1. Kozłowski Rafał-Juvenia Wrocław
2. Borkowski Dawid-AZS-AWF Wrocław
3. Kubisa Artur – Juvenia Wrocław
4. Gajdemski Piotr-UKS Głogów

Kat. 73 kg
1. Wybrańczyk Michał-Śląsk Wrocław
2. Grochowski Michał-AZS-AWF Wrocław
3. Osiewała Adam-AZS-AWF Wrocław

Kat. +81 kg
1. Cicharski Dawid-UKS Olimp Nowa-Sól
2. Kwiatkowski Mateusz-UKS Sobótka
3. Michalik Wojciech-CSW Wrocław
4. Sługocki Filip-Juvenia Wrocław

Młodziczki

Kat. 36. kg
1. Tomaszowska Olga-Juvenia Wrocław
2. Kamińska Katarzyna-Juvenia Wrocław

Kat. 40. kg
1. Rejment Karolina-UKS 8 Nowa-Sól
2. Bardłowska Katarzyna-UKS Świdnica

Kat. 44. kg
1. Swornowska Angelika –Juvenia Wrocław
2. Bokszańska Katarzyna-UKS 8 Nowa-

Kat. 52 kg
1. Szymankiewicz Patrycja- Olimpia Poznań
2. Mroczkowska Agnieszka-Juvenia Wrocław
3. Tchórzewska Anna- Juvenia Wrocław

Kat. 57 kg
1. Niedżwiedż Agnieszka-P.M.Tarnów
2. Gliszczynska Karina- Śląsk Wrocław
3. Wojciechowska Angelika-UKS 6 Piła
4. Wlad Roksana- UKS 6 Piła

Kat. 63. kg
1. Hofman Urszula-AZS-AWF Wrocław
2. Siemieradzka Justyna-UKS Drako Warszawa
3. Mirus Anna-Juvenia Wrocław

Kat.+70kg.
1. Kułaga Paula-UKS 6 Piła
2. Koralewska Justyna-UKS Pobiedziska
3. Adamusik Magdalena-AZS-AWF Wrocław

Punktacja drużynowa

Juniorki Młodsze:
1. MKS Juvenia Wrocław
2. P.M.Tarnów
3. UKS 8 Nowa-Sól

Juniorzy Młodsi:
1. MKS Juvenia Wrocław
2. Jordan Kraków
3. P.M.Tarnów

Młodziczki
1. MKS Juvenia Wrocław
2. UKS 6 Piła
3. Pałac Młodzieży Katowice

Młodzicy
1. UKS 6 Piła
2. MKS Juvenia Wrocław
3. AZS-AWF Wrocław

Impreza dofinansowana ze środków
Ministerstwa Sportu i Turystyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *