OOM 2012 Bochnia – dzień drugi.

W drugi dniu bez większych niespodzianek. Do walk w drugim dniu na tatami w Bochni stanęli zawodnicy najlżejszych kategorii wagowych. W 60 po raz kolejny w finale spotkali się Kurtyka z Wawrzyczkiem tym razem wygrał zawodnik z Czechowic Dziedzic, w 55kg Grzyb i Barczyk rywalizowali o złoto i widać już że Maciek odnalazł się w nowej kategorii wagowej wygrywając rywalizację. W 46 po raz kolejny do walki o złoto przystapili Błoński i Walczyk, dziś lepszy był Patryk, w kategorii 50kg złoto wywalczył Terlecki Rafał dla niektórych była to niespodzianka ale my znamy Rafała zawodnik ten doskonale odnajduje się na dużych imprezach. Przypominamy tylko medal dwa lata temu w PŚ w Gyor. Organizatorom też należą się gratulacje podsumowując zawody mężczyzn trzeba powiedzieć że Turniej przebiega wzorcowo. Na matach prym wiodą zawodnicy ze Śląska i Warszawy ! Brawo i Gratulacje !! Lity Walk

Posted Under
Bez kategorii

8 thoughts on “OOM 2012 Bochnia – dzień drugi.

  1. Tak. Jest gorąco, ale jeszcze cieplej było na wrocławskim turnieju, którego był Pan współorganizatorem. Można by rzec: miał Pan cieplutko. Zamiast wydawać opinie na tak lub nie niech Pan się uczy.

  2. Widzę że nie ma się o co przyczepić więc odgrzewamy „stary obiad”. Nie lepiej pogratulować to co się udało zrobić choćby w tym roku ? Widocznie tak nie potrafisz i stąd ta szpila. Tragedia :(.

  3. Weź gościu swoje małe kotlety odgrzewaj gdzie indziej, po kiego ..ja tak się prezentujesz. Wiele tam wtopiłeś, 3 złote ? Jakie masz prawo bucu jego pouczać ? Chłopak robi co może, stara się, a Ty co sobą reprezentujesz ? Złość i szmaciarstwo. Powiedz co?

  4. Ja nikogo od buców nie wyzywam BUCU. Nie podobają mi się oceny czegokolwiek wypowiadane przez ludzi, którzy sami nie bardzo potrafią pokazać jak organizować cokolwiek. A TY BUCU ucz się języków. Głównie polskiego. To, że Pan Pretorian robi wiele, każdy wie BUCU, ale opinie powinni wydawać fachowcy, czyli ludzie, którzy sami turniej potrafią zorganizować.

  5. JCP i ja byliśmy współorganizatorem wielu imprez (turnieje, campy, wyjazdy na turnieje zagraniczne, Kadra U15 itd.) To że jedna impreza nie wypaliła. Nie przekreśla zdolności organizacyjnych osób współpracujących z JCP. Dużo się nauczyliśmy. Przeprosiliśmy za tamten turniej, dokładnie ja przeprosiłem choć winy z naszej strony nie było. JCP zajmował się promocją w Europie i wystrojem oraz wyposażeniem sali. To wszystko zagrało we Wrocławiu !! Ale jako współorganizator poczuwaliśmy się i przeprosiliśmy. To tyle! Serdecznie zapraszam wszystkich na tegoroczny Wrocław Open 2012 w dniach 06-07 października (udział potwierdziła już reprezentacja narodowa Szwecji i Litwy !! Oraz kluby. Ukrainy, Niemiec, Czech, Holandii, Belgii, może przyjadą Kazahowie !!!) Pozdrawiam i życzę słońca podobno rozjaśnia umysł . ;)

  6. Naprawdę tak mi przykro ze pisze pan takie rzeczy po to żeby okazać niezadowolenie ze to nie ci którym pan trzymał kciuki powygrywali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *