OOM 2012 – Bochnia / dzień trzeci.

Trzeci dzień – potwierdzenie dominacji kadrowiczek ! Dziś do walk przystąpiły judoczki z najcięższych kategorii wagowych w + 70 kg wygrała nasza złota medalista Mistrzostw Europy Kamila Pasternak, Paula Kułaga brązowa medalistka z Bar nie startowała (udział w MP U20) więc zbrakło emocji w walce finałowej. W kategorii do 70kg Kasandra Henelt nie dała szans rywalkom, natomiast w 63kg dość łatwo wygrała Anna Isenko. W 57kg bez większych trudności po tytuł sięgnęła Marta Wykupil. Bardzo miły akcent spotkał nasze medalistki ME Bar 2012 i ich Trenerów którzy zostali nagrodzeni przez Polski Związek Judo. Nagrody osobiście wręczał prezes Wiesław Błach który przybył na otwarcie OOM – kobiet. Jutro ostatni dzień zmagań Judo kobiet ! Impreza przebiega bardzo sprawnie do czego przyzwyczaiła nas już pani dyrektor Sabina Bajda. Brawa dla Organizatorów. Gratulacje dla medalistek i ich Trenerów klubowych !

Posted Under
Bez kategorii

2 thoughts on “OOM 2012 – Bochnia / dzień trzeci.

  1. Warto wspomnieć także o Klaudii Kabacie i Paulinie Dziopie z rocznika 98, które wywalczyły 2 srebra pokonując zawodniczki o rok czy dwa starsze. Właśnie o to chodzi by za rok mieć zawodniczki gotowe walczyć na pucharach europy. Wielkie brawa!!!

  2. Tak oczywiście, ale o tym chciałem wspomnieć w podsumowaniu OOM. Dużo jest też roczników 1997 na przyszły rok np. Terlecki, Kurtyka, Błoński, Walczyk, finalista z +90kg. Klaudia Kabata została też najlepszą zawodniczką Rankingu U15 2012 !! Brawo !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *