OOM Juniorek Młodszych – Podziękowanie

28 kwiecień 2009 14:14

W imieniu Zarządu Okręgowego Związku Judo składam serdeczne gratulacje dla wszystkich medalistek OOM, ich trenerów, a także pozostałych zawodniczek województwa wielkopolskiego. Wasza postawa sprawiła, iż Wielkopolska wywalczyła wysokie drugie miejsce w klasyfikacji województw. Gratulacje i słowa uznania wyrażam także dla zawodniczek i trenerów AZS WSPiA Poznań za wywalczenie 8 miejsca w klasyfikacji indywidualnej klubów.

Z wyrazami szacunku i podziękowania

Prezes OZ Judo

Janusz MusiałOgólnopolska Olimpiada Młodzieży – Juniorki Młodsze – Kielce, 26-27.04.2009 r.
27 kwiecień 2009 22:04

Trzy srebrne i jeden brązowy medal wywalczyły juniorki młodsze województwa wielkopolskiego na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży rozgrywanej w Kielcach. Srebrne medale wywalczyły:

– Sonja Liber /TS Olimpia Poznań/ w wadze do 44 kg

– Agnieszka Szymczak / UKS Orły Daszewice/ w 57 kg

– Joanna Polerowicz /AZS WSPiA Poznań/ w + 70 kg

Natomiast brązowy medal zdobyła Aleksandra Grygiel /AZS WSPiA Poznań/ w wadze powyżej 70 kg.

Na piątych pozycjach uplasowały się: Agnieszka Kozieł /OŚ AZS Poznań/ w 63 kg i Liliana Florek /UKS Orły Daszewice/ w plus 70 kg.

W klasyfikacji województw Wielkopolska uplasowała się na drugim miejscu za województwem śląskim, a przed mazowieckim.

Wśród klubów woj. wielkopolskiego najwyżej uplasował się AZS WSPiA Poznań na 8 pozycji.

Serdeczne gratulacje!

4 thoughts on “OOM Juniorek Młodszych – Podziękowanie

1. Mamy 4 Regiony w tym 17 Okręgowych Związków Judo,przepraszam 16 w letargu gdyż tylko Okręgowy Związek Judo w Poznaniu wraz z V-ce Prezesem
    Januszem Musiałem a Prezesem Wielkopolskiego Zarządu poważnie i sumiennie spełniają swoje zadania.To Oni Pierwsi podają na swojej stronie(http://www.oz-judo.pl/) wszelkie informacje związane z judo,potrafią szkolić,nagradzać a nawet dziękować swoim podopiecznym za co Im Chwała i Gratulacje!!!-SZACUN ;)))

1. Przepraszam ale nie zgadzam się z powyższą opinią.
      Serwis niniejszy ma charakter ogólnopolski i nie powinien służyć do tego typu okręgowych lub klubowych wystąpień. Wyniki wszyscy zainteresowaniu znają a na lokalne pochwały i podziękowania jest miejsce na własnych łamach.
      Chyba nie chcemy przez najbliżsazy miesiąc licytować się tu oficjalnymi peanami na cześć własnych medalistów MP.

1. Proszę przeczytać uważniej ja podałem Okręgowy Związek Judo w Poznaniu jako przykład i wzór do naśladowania OZJ-tów a gdybym tego nie umieścił tu w serwisie to przepraszam gdzie?