Oświadczenia zawodników związne z MŚ w Kapsztadzie

pzj.gifNa stronie Polskiego Związku JUDO zostały opublikowane oświadczenia zawodników, którzy nie wystartowali w Mistrzostwach Świata w Kapsztadzie.

Zapraszam do lektury, więcej: Opublikowane oświadczenia

Posted Under
Bez kategorii

12 thoughts on “Oświadczenia zawodników związne z MŚ w Kapsztadzie

 1. Czemu ma to służyć i od kiedy to zawodnicy decydują ? Jadą za pieniądze klubu czy Trener Klubowy był informowany o zaistniałej sytuacji i miał możliwość manewru ? Z kim była ta awaryjna sytuacja konsultowana ? Czy przypadkiem nie popełniono błędów w organizacji tego wyjazdu ? Dlaczego kadra była porozbijana na grupki ? Czy wszystkie ekipy zagraniczne tak przylatywały – czyli na raty ? Czy reakcja organizatorów wyjazdu nie była spóźniona ? Kto załatwiał formalności na lotnisku ? Wiele, wiele błędów, a na koniec to ci poszkodowani mają wziąć wszystko na klatę !! Tak ?

 2. Witam, organizacja tego wyjazdu była faktycznie beznadziejna, ale musicie wiedzieć, że w taki sam sposób jeżdżą seniorzy, wyloty w ostatniej chwili, porozbijani na grupki, co potem „odbija się” na wynikach. Ale w PZJudo nikogo to nie obchodzi, „kozłami ofiarnymi” dla zarządu będą zawsze zawodnicy. I teraz mzmt podobną sytuację, zarząd w jakiś sposób „zachęcił” zawodników do podpisania, bo nie sądzę że to oni sami napisali, tych oświadczeń, ludzie kiedyś podpisywali nie takie oświadczenia jak odpowiednio zachęcono lub coś obiecano.Ale winy należy zacząć szukać od siebie, i o tym zarząd zapomniał.Pretorian ma rację,pytań jest wiele, ale myślę że nikt na nie odpowie.Wszyscy pochowają głowy w piasek, bronią swoich tyłków. A zauważyliście pewną prawidłowość, że sprawy organizacyjne w związku „sypią się” zawsze gdy powraca tam do „pracy” pewien człowiek, chyba jest zakompleksiony, bo normalny facet ,jak go wyrzucają z pracy za nieudolność to ma swój honor i dziękuje, a ten cały czas wraca,chyba tylko po to żeby znowu „coś” zepsuć.Już parę osób naprawdę wartościowych, którzy zrobili dla tego związku wiele dobrego, zrezygnowało z pracy,bo z nim nie da się normalnie pracować.Może już wystarczy?

 3. historia kolem sie toczy-wszystko juz bylo !!
  lubudubu,lubudubu niech nam zyje prezes naszego klubu!!
  Te osoby lub ta osoba ktora KAZALA napisac to oswiadczenie (czemu ono ma sluzyc ??-zgnojeniu mlodych ludzi,utaplaniu w blocie ?? )-powinna byc upubliczniona i natychmist zdymisjonowana!!-nie sadzilem,ze metody Bialorusi zagoszcza jeszcze w Polsce
  ..moze im jeszcze lojalke kaze podpisac…

 4. Wstrzymywałem się od komentarzy na temat działalności PZJ w imię promowania tzw. dobrego wizerunku w sieci. Jednak oświadczenia zawodników to juz przegięcie ze strony Zwiazku ( czytaj Działaczy). Czy osoby , które „zleciły”, „podpowiedziały” napisanie tychże uważają jak klasyk „że ciemny lud to kupi”?. pachnie to wszystko głęboką komuną. Metody , które wydawałoby się odeszły na zawsze. Widać ,że PZJ schował głowę w piasek , opublikował oświadczenia i czeka jaka będzie reakcja tzw. „środowiska”. a jaka ma być? Wszyscy , którym na sercu leży dobro polskiego judo wiedzą dokładnie o co chodzi. Wyrokuje, ze niedługo PZJ będzie traktowany jak PZPN tylko jakoś nie chce mi sie ułozyć tekst piosenki śpiewanej przez kibiców judo „PZJ,PZJ jeb… jeb… PZJ” czy jakoś tak? i na koniec jak Cie widza tak Cię piszą – o pomste do nieba woła wygląd oficjalnej strony PZJ, poprzednia przynajmniej działała. Tu pewnie też nic się długo nie zmieni czyba, ze firma która ją zakąłdała napisze oświadczenie, że PZJ chciał dobrze tylko jak zawsze nie WYSZŁO!!!

 5. Coś mi się wydaje że PZJ będzie potrzebował teraz oświadczenia zawodników , wyrażających zgodę na podanie ich danych osobowych do publicznej wiadomości.

 6. Dlaczego chłopcy z PZJ mają być gorsi od tych z PZPN….??? W tym kraju można jeszcze wiele, mentalność ludzi dalej oscyluje wokół wczesnego gierka….więc hulaj dusza !!! Te oświadczenia to najbardziej żenujące tego potwierdzenie….Wychodzi na to że wszyscy zawodnicy, trenerzy, rodzice i sympatycy, jesteśmy stadem debili którym można wcisnąć każdy kit…..

 7. ale DOKLADNIE tak jest-niestety i to nie tylko w wymiarze panstwa,rowmiez skala Europy czy Swiata (organizacje )–zawodnik jest na ostatnim miejscu

 8. Temat PZJ poruszany wielokrotnie na forum i dalej to samo! totalna ignorancja wobec zawodników, klubów, działaczy( którym jeszcze się chce). To samo dotyczy niektórych Okręgów (WMOZJ)Od wielu lat Ci sami ludzie, którym z dobrem judo nie koniecznie po drodze!!!

 9. Po raz pierwszy w tym roku reprezentacja wyjeżdża jednego dnia, w komplecie, ale to chyba tylko dlatego,że koszta ponosi Putin,a ludzie z zarządu związku i jeden pracownik, gdyby mieli choć trochę honoru to sami by odeszli, ale po co?Przecież można jeszcze wykręcić parę interesów czy załatwić sobie parę spraw, i nieważne że zostanie po nich „spalona ziemia” i „zdołowana” dyscyplina, ich nie będzie to już obchodzić!
  A o który WMOZJ chodzi,bo takie skróty mają dwa okręgi, w obydwu jest tak samo?

 10. tak sa ustawiony loty (Monachium i Moskwa )-ze chcac skorzystac z bezplatnej oferty organizatora -nie da sie inaczej-wszystkie reprezentacja sa tak wlasnie wyslane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *