Otwarty Międzynarodowy Turniej w Wiedniu

W dniach 26-27.09 w Wiedniu (Austria) odbędzie się coroczny mocny turniej z pulą nagród 3000 euro od U-9 do seniora International Vienna Open 2009 C-Turniej
Miasto: (miejsce) Sporthalle Hopsagasse 3, 1200 WIEN
Polecamy .Bardzo mocny Turniej z mocną obsadą,na miejscu można spotkać dawne sławy Judo między innymi dwukrotnego Mistrza Olimpijskiego p.Petera Seisenbachera oraz naszego rodaka p. Wojciecha Reszkę (obecnie Sędzia).Więcej http://www.judo-ooelv.at/webadmin/download/veranstaltungen_downloads/2009_IVO_u17-AK_A.pdf oraz http://www.judo-ooelv.at/webadmin/download/veranstaltungen_downloads/2009_IVO_u9-u15_A.pdf

9 thoughts on “Otwarty Międzynarodowy Turniej w Wiedniu

 1. Widzę,że Wiedeń zaczą się specjalizować w trochę słabszych turniejach. Najpierw był turniej równolegle z naszym szczyrkiem i w kadetach o medal nie było trudno. Teraz dublują Warsaw Judo Oupen na który zjeżdża się cała czołówka ze wschodu, niemcy i holandia oraz oczywiście czołówka z Polski.

 2. Witam.Wiedeń Open chyba ma trochę dłuższą tradycję niż Warszawa Open?U9,U11 tego chyba nie ma w Warszawie? W zeszłym roku w Wiedniu startował Mistrz Świata(Bangkok 2008) Lukas Krpalek w „słabym” turnieju!My oczywiście(JT Poland) jedziemy do Warszawy, choć do dziś organizator nie umieścił info(w kalendarzu) na tej stronie !!(tak mu zależy?)Pozdrawiam

 3. To, ze turniej jest ‚stary’ nie swiadczy, ze jest mocny czy słaby.
  Wg mnie bez sensu argumentacja.
  A odnośnie umieszczania info na stronie judoinfo – organizator ze Wiednia tez nie umiescil tu swojej informacji ;-) tylko ktos to zrobil za niego.
  Jak uwazasz Warsaw Open za cenny turniej i sam tam jedziesz to mozesz umiescic rownie dobrze info o nim (jak kazdy uzytkownik)
  Judoinfo jest fajnym i jak widac coraz czesciej odwiedzanym portalem, ale nie jest zadnym oficjalnym medium ani wiazacym zrodlem informacji.

 4. Witam.Widzisz Yanek czytasz czytasz i nie rozumiesz.Do organizatorów Warsaw Open pisałem e-maile żeby umieścili info, sam nie umieszczę może sobie tego nie życzą.Na Viena Open byłem już parę razy, znam organizatorów i to oni poprosili abym poinformował o tym turnieju na stronie.Do Warszawy jadę bo jeszcze nie byłem, a koledzy z Warszawy mówią że warto.Więc zobaczymy, co do „stary turniej” chodziło mi o to że kolega Warszawiak wcześniej napisał „Teraz dublują Warsaw Judo ” więc kto kogo dubluje??

 5. I Yanek i Pretorian mają rację. Nie ma się co spierać o drobnostki.
  Martwi mnie jednak, że jeden z makroregionów robi w terminie 26.09. swój poważny turniej młodzików. Może to są nieaktualne dane.
  Zbliża się wrzesień, to czas naborów do sekcji judo, pojawią się na tym forum nowi czytelnicy. Zaprezentujmy się im z najlepszej strony. To w końcu rodzice naszych przyszłych medalistów, mistrzów itp.

  P.S. Jak można sobie dodać taki rysuneczek rzymianina itp.?

 6. Niestety to jest prawda, regiony rywalizują między sobą poza matą!!!.Przykre ale prawdziwe Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Pile 26.09.Szkoda bo chciałem z synem pojechać.Aby dodać obrazki najpierw trzeba się zalogowac.

 7. Szanowny Cadets!
  Nie ma co szkodować tylko trzeba jechać do warszawki. młodzzicy w tym roku w warszawskoMazowieckim są bardzo mocni. Pokazali to również na turniejach międzynarodowych. W większości wag masz po paru bardzo profesjonalnych zawodników zarówno z 95 jak i 96. Nieobecność na jednym turnieju można zrekompensować innym tym bardziej, ze macie tych turnieji dośc do końca roku. Na pewno będą jak co roku ludkowie ze wschodu. Można zobaczyć jak wyglądają dwunastolatkowie napakowani jak rambo z kudłami na klacie xDDDD
  Serdecznie zapraszam!!!!

 8. Dziekuje za zproszenie.Możemy sobie pogadać trenerzy już zdecydowali jadą na MMM (punkty ,kadra wojewódzka)Chęci są ale trenerzy rządzą i to oni powinni się dogadać i ustalać wczesniej.Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *