Otwarty Puchar Polski Młodzieży Opole – wyniki .

II Otwarty Puchar Polski Młodzieży 2011. – w Opolu zgromadził czołówkę młodzieżowej reprezentacji naszego kraju. Był to też ostatni sprawdzian przed tegorocznymi Mistrzostwami Europy U23! A oto wyniki źródło PZJ :

kobiety, waga: -48kg – 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PASTUSZAK Karolina AZS UW Warszawa
2. Witkowska Joanna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Stankiewicz Joanna UKS „Judo-Rawa” Rawa Mazowiecka
4. Werner Katarzyna AZS-WSPiA Poznań
5. Kamińska Justyna Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: -52kg – 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Znojek Natalia TS Gwardia Opole
3. PONICHTERA Gabriela AZS UW Warszawa
3. Zabrocka Monika Gwardia Bielsko-Biała
5. Rzeżnik Magdalena UKS „SPARTAKUS” Lublin
5. Wojciechowska Karolina Polonia Rybnik
7. Mazurkiewicz Karolina TS Gwardia Opole
7. Ptaszyńska Małgorzata Gwardia Warszawa

kobiety, waga: -57kg – 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Perenc Agata Polonia Rybnik
2. Borowska Anna Polonia Rybnik
3. GROCHOWSKA Ewa AZS UW Warszawa
3. PODOLAK Arleta AZS UW Warszawa
5. Buda Małgorzata AZS AWF Warszawa
5. SZYMCZAK Agnieszka AZS UW Warszawa
7. Ejneberg Marta MKS Juvenia Wrocław
7. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: -63kg – 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Bezrączko Agnieszka GKS Czarni Bytom
3. Cal Agata AZS Łódź
3. Skoczylas Anna Gwardia Bielsko-Biała
5. CITKO Aneta AZS UW Warszawa
5. Kowalczyk Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
7. Książek Anna AZS AWF Wrocław
7. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: -70kg – 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
3. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
3. Piątek Aleksandra AZS Gliwice
5. MISZTAL Jagoda AZS UW Warszawa
5. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Nowak Alicja GKS Czarni Bytom
7. Stanios Martyna PUKS Makowiec Skaryszew

kobiety, waga: +78kg – 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rózga Marta KS „Gwardia” Łódź
2. Osajda Anna TS Wisła Kraków
3. Dziurawiec Justyna UKS Wolania Wola Rzędzińska
4. Wiśniewska Natalia UKS „Orkan” Sochaczew

mężczyźni, waga: -60kg – 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
2. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
3. KIEŁBUS Krzysztof Gwardia Wrocław
3. Sojka Sebastian Gwardia Bielsko-Biała
5. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
5. Strychacki Michał WKS „Flota” Gdynia
7. Ciesielski Krzysztof Gwardia Wrocław
7. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -66kg – 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewiński Grzegorz UKJ -AON Warszawa
2. Dahlin Michell Hans TS Gwardia Opole
3. Beta Aleksander KS „Gwardia” Łódź
3. ZIĘĆ Jakub AZS UW Warszawa
5. Malczewski Jacek AZS Gliwice
5. Popiel Damian KS „Gwardia” Łódź
7. Końca Rafał KS „Gwardia” Łódź
7. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -73kg – 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Brysz Jacek GKS Czarni Bytom
2. Czyż Adam UKJ Ryś Warszawa
3. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
3. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
5. Jatowtt Antoni WKS Śląsk Wrocław
5. Masiukiewicz Paweł Gwardia Warszawa
7. Jamiński Patryk Gwardia Wrocław
7. PARKA DAMIAN Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: -81kg – 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
2. Kubieniec Jakub GKS Czarni Bytom
3. Kowalczyk Rafał Polonia Rybnik
3. Trześniewski Mikołaj Gwardia Warszawa
5. Fiutka Grzegorz AZS-WSPiA Poznań
5. Szczepaniak Tomasz KJ AZS Opole
7. Chrapkiewicz Marek AZS AWF Katowice
7. Partyka Marcin GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -90kg – 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tworzydło Maciej KJ AZS Opole
2. Dzierżanowski Igor UKJ -AON Warszawa
3. Knapik Maciej TS Gwardia Opole
3. Olczak Bartłomiej Gwardia Wrocław
5. Garbacz Michał AZS Gliwice
5. Szarek Piotr GKS Czarni Bytom
7. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
7. PAŃKO MICHAŁ Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: -100kg – 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
2. Kubicki Maciej Gwardia Wrocław
3. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
3. Szyprowski Bartosz AZS AWF Warszawa
5. Gruszka Michał AZS AWF Warszawa
5. Żeleński-Olczak Piotr KS „Gwardia” Łódź
7. Kusz Marcin Gwardia Wrocław
7. Tomaszewski Karol AZS-UKW Bydgoszcz

mężczyźni, waga: +100kg – 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Rudnicki Mateusz Gwardia Wrocław
3. Tyc Artur AZS Gliwice
5. Pujszo Artur AZS AWFiS Gdańsk
5. Romaniuk Oskar TS Wisła Kraków
7. Grabowski Bartłomiej GKS Czarni Bytom
7. Gramała Artur AZS-WSPiA Poznań

Klasyfikacja medalowa – mężczyźni Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 GKS Czarni Bytom 1 3 0
2 SGKS Wybrzeże Gdańsk 1 1 0
3 UKJ -AON Warszawa 1 1 0
4 AZS AWF Warszawa 1 0 2
5 AZS-WSPiA Poznań 1 0 0
6 KJ AZS Opole 1 0 0
7 TS Wisła Kraków 1 0 0
8 Gwardia Wrocław 0 1 5
9 TS Gwardia Opole 0 1 1
10 UKJ Ryś Warszawa 0 1 0
11 AZS Gliwice 0 0 1
12 AZS UW Warszawa 0 0 1
13 Gwardia Bielsko-Biała 0 0 1
14 Gwardia Warszawa 0 0 1
15 KS „Gwardia” Łódź 0 0 1
16 Polonia Rybnik 0 0 1

Klasyfikacja medalowa – kobiety Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 AZS UW Warszawa 2 0 3
2 SGKS Wybrzeże Gdańsk 2 0 0
3 Polonia Rybnik 1 1 0
4 KS „Gwardia” Łódź 1 0 0
5 GKS Czarni Bytom 0 1 1
6 Klub Sportowy Akademia Judo Poznań 0 1 0
7 TS Gwardia Opole 0 1 0
8 TS Wisła Kraków 0 1 0
9 Gwardia Bielsko-Biała 0 0 2
10 AZS Gliwice 0 0 1
11 AZS Łódź 0 0 1
12 UKS „Judo-Rawa” Rawa Mazowiecka 0 0 1
13 UKS Wolania Wola Rzędzińska 0 0 1

Klasyfikacja medalowa – razem Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 SGKS Wybrzeże Gdańsk 3 1 0
2 AZS UW Warszawa 2 0 4
3 GKS Czarni Bytom 1 4 1
4 Polonia Rybnik 1 1 1
5 TS Wisła Kraków 1 1 0
6 UKJ -AON Warszawa 1 1 0
7 AZS AWF Warszawa 1 0 2
8 KS „Gwardia” Łódź 1 0 1
9 AZS-WSPiA Poznań 1 0 0
10 KJ AZS Opole 1 0 0
11 TS Gwardia Opole 0 2 1
12 Gwardia Wrocław 0 1 5
13 Klub Sportowy Akademia Judo Poznań 0 1 0
14 UKJ Ryś Warszawa 0 1 0
15 Gwardia Bielsko-Biała 0 0 3
16 AZS Gliwice 0 0 2
17 AZS Łódź 0 0 1
18 Gwardia Warszawa 0 0 1
19 UKS „Judo-Rawa” Rawa Mazowiecka 0 0 1
20 UKS Wolania Wola Rzędzińska 0 0 1

Klasyfikacja punktowa – mężczyźni Lp Klub Punkty
1 Gwardia Wrocław 42.0
2 GKS Czarni Bytom 39.5
3 AZS AWF Warszawa 25.0
4 SGKS Wybrzeże Gdańsk 16.0
5 TS Wisła Kraków 16.0
6 UKJ -AON Warszawa 16.0
7 AZS-WSPiA Poznań 14.0
8 KS „Gwardia” Łódź 14.0
9 AZS Gliwice 12.5
10 KJ AZS Opole 12.5
11 TS Gwardia Opole 12.5
12 Gwardia Warszawa 9.0
13 UKJ Ryś Warszawa 7.0
14 AZS UW Warszawa 5.5
15 Gwardia Bielsko-Biała 5.5
16 Polonia Rybnik 5.5
17 AZS AWFiS Gdańsk 3.5
18 WKS „Flota” Gdynia 3.5
19 WKS Śląsk Wrocław 3.5
20 AZS AWF Katowice 1.5
21 AZS-UKW Bydgoszcz 1.5

Klasyfikacja punktowa – kobiety Lp Klub Punkty
1 AZS UW Warszawa 42.0
2 Polonia Rybnik 19.5
3 SGKS Wybrzeże Gdańsk 18.0
4 GKS Czarni Bytom 15.5
5 Gwardia Bielsko-Biała 12.0
6 TS Gwardia Opole 8.5
7 AZS Gliwice 5.5
8 AZS Łódź 5.5
9 KS „Gwardia” Łódź 5.0
10 Klub Sportowy Akademia Judo Poznań 4.0
11 AZS AWF Warszawa 3.5
12 AZS AWFiS Gdańsk 3.5
13 UKS „SPARTAKUS” Lublin 3.5
14 UKS Gimnazjon Suchy Las 3.5
15 TS Wisła Kraków 3.0
16 UKS „Judo-Rawa” Rawa Mazowiecka 3.0
17 AZS-WSPiA Poznań 2.0
18 UKS Wolania Wola Rzędzińska 2.0
19 AZS AWF Wrocław 1.5
20 Gwardia Warszawa 1.5
21 MKS Juvenia Wrocław 1.5
22 PUKS Makowiec Skaryszew 1.5
23 UKS Judo Wolbrom 1.5
24 UKS „Orkan” Sochaczew 1.0

One thought on “Otwarty Puchar Polski Młodzieży Opole – wyniki .

  1. Witam.
    Walki finałowe:
    60kg Ziembikiewicz Ł. – Wydrzyński : http://www.youtube.com/watch?v=9aM8CeTwRi4
    66kg Lewiński – Dahlin : http://www.youtube.com/watch?v=kf3I3QuvEqo
    73kg Brysz – Czyż : http://www.youtube.com/watch?v=QprKDHNFJkQ
    81kg Kubieniec – Koszczyński : http://www.youtube.com/watch?v=fa1SVfOpfQ4
    90kg Dzierżanowski – Tworzydło : http://www.youtube.com/watch?v=oZEueiZ8uOQ
    -100kg Kubicki – Pintal : http://www.youtube.com/watch?v=wfOmFQf-ZVw
    +100kg Tałach – Nasiadko : http://www.youtube.com/watch?v=oIOUtI6s_yQ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *