Otwarty Puchar Polski Opole 2012 / juniorów młodszych i juniorek młodszych – wyniki.

OPP Opole 2012 – dziś w Opolu o medale walczyli zawodnicy i zawodniczki do 16 lat. Wyniki PZJ :
kobiety, waga: -40kg – 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nowicka Dominika MOSiR Mysłowice
2. Gos Karolina UKJ 225 Warszawa
3. Apraksin Martyna Hetman Białystok
4. Nowak Klaudia LKS Wyzwolenie Simoradz

kobiety, waga: -44kg – 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sadowska Emilia UKJ -AON Warszawa
2. Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa
3. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
3. Zasada Wiktoria WTJ Włocławek
5. Eszer Weronika UKS Ósemka Nowa Sól
5. Górnik Patrycja KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
7. Klabecka Julia K.S. MOSiR Cieszyn
7. Stobiecka Natalia UKS Siódemka Sochaczew

kobiety, waga: -48kg – 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
2. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Krawczyk Weronika KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
3. Wiszniewska Katarzyna UKS 3 Piła
5. Adamczyk Dagmara UKS Judo Wolbrom
5. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
7. Kędziora Magdalena TS Gwardia Opole
7. Ogrodnik Marta AZS Zarząd Środ. Poznań

kobiety, waga: -52kg – 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Płachcińska Patrycja Hetman Białystok
2. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
3. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
3. Rejment Karolina UKS Ósemka Nowa Sól
5. Łukasiak Marta KS Start Radom
5. Mróz Dominika JSS Drako 79 Warszawa
7. Chwastarzova Alena Czech Republic .
7. Niemczyk Alicja K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

kobiety, waga: -57kg – 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gajdek Karolina K.S. MOSiR Cieszyn
2. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. GŁASKA-ZIELIŃSKA Klaudia AZS UW Warszawa
3. Przyczyna Paulina UKS Judo „Kontra” Mińsk Mazowiecki
5. Milej Joanna AZS Zarząd Środ. Poznań
5. Walkowiak Anna PKS „OLIMPIA” Poznań
7. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
7. Kleniewska Agnieszka KJ Samuraj Koszalin

kobiety, waga: -63kg – 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Isenko Anna AZS AWFiS Gdańsk
2. Piela Anna Gwardia Bielsko-Biała
3. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
3. Pękala Natalia UKS „Sokół” Pisarzowice
5. Skupień Patrycja KS „Gwardia” Łódź
5. Szewczyk Justyna UKS Siódemka Sochaczew
7. Jałoszńska Weronika WTJ Włocławek
7. Włodarczyk Paulina Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: -70kg – 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
2. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom
3. Gawron Oliwia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. STĘPKA MARTA UKS 3 Piła
5. Bagłaj Maja UKS „Praskie Centrum Sztuk Walki” Warszawa
5. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
7. Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
7. KANIA KLAUDIA UKS Judo-Kano Płock

kobiety, waga: +70kg – 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
2. Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól
3. Astramowicz Helena KJ Samuraj Koszalin
4. Gubańska Dominika UKS Olimp Rawicz
5. ELIASZEWICZ JAGODA MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -46kg – 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
2. Nowak Patryk KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
3. Lewandowski Adrian AZS Gliwice
3. Wróbel Kacper MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Wala Łukasz Polonia Rybnik
5. Zasada Marcel WTJ Włocławek
7. KOMAN ARTUR MKS Juvenia Wrocław
7. Majcher Norbert UKJ Millenium Rzeszów

mężczyźni, waga: -50kg – 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Puszczyński Maciej KS Start Radom
2. Beran Tomas Czech Republic .
3. Pawłowski Filip UMKS Żak Kielce
3. Stolarek Jan KJ AZS Opole
5. Terlecki Rafał KJ Politechniki Białostockiej Białystok
5. Wilk Maciej UKJ Millenium Rzeszów
7. Ślusarski Patryk AZS Gliwice
7. Wojtasiak Jakub MKS Olimpijczyk Włocławek

mężczyźni, waga: -55kg – 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Chromiński Sebastian UKJ -AON Warszawa
2. Wróbel Dawid MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Ferenc Łukasz UKS Dwójka Rydułtowy
3. Zykubek Dawid KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
5. Grzyb Maciej JSS Drako 79 Warszawa
5. Kastner Patryk STS Gryf-3 Słupsk
7. Górecki Kamil MKS Juvenia Wrocław
7. Grzywacz Dominik KJ Koka Jastrzębie-Zdrój

mężczyźni, waga: -60kg – 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurtyka Paweł GKS Czarni Bytom
2. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
3. Kowalski Maciej UKS Dwójka Rydułtowy
3. Kurczyk Piotr GKS Czarni Bytom
5. Górniak Kamil SS „Dąb” Dębowiec
5. Lewiński Radek UKJ -AON Warszawa
7. Ciesiołkiewicz Kamil K.S. Judo Gwardia Koszalin
7. Pflegel Jakub ULKS IPPON Jarocin

mężczyźni, waga: -66kg – 43 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sordyl Mateusz UKS Grot Kraków
2. Stodolski Tomasz UKS Leśnik Kaczory
3. Kubicki Patryk AZS Gliwice
3. Skórka Szymon GKS Czarni Bytom
5. OŚKA Jan AZS UW Warszawa
5. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Ponichtera Bartosz UKS Siódemka Sochaczew
7. Tylek Sebastian MKS CM Jordan Kraków

mężczyźni, waga: -73kg – 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Biedrzyński Krystian wroXgym Wrocław Wrocław
2. Pękala Miłosz Błękitni Tarnów
3. Sadowski Adam AKS Strzegom
3. Winiarski Michał UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Kuciej Daniel MKS Juvenia Wrocław
5. Pirko Petr Czech Republic .
7. GOŁĘBIEWSKI Michał MMKS Wojownik Skierniewice
7. TOMALA WOJCIECH K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

mężczyźni, waga: -81kg – 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Głowacki Michał AZS Gliwice
2. Kejza Daniel Polonia Rybnik
3. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
3. SUCHECKI Bogusz MMKS Wojownik Skierniewice
5. Bil Dawid JSS Gwardia Jelenia Góra
5. Pietrzyk Jakub Gwardia Warszawa
7. Czuliński Bartosz AZS Zarząd Środ. Poznań
7. Woźniak Mateusz ULKS IPPON Jarocin

mężczyźni, waga: -90kg – 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Koźlik Mateusz GKS Czarni Bytom
2. PROCHASKA Adrian MMKS Wojownik Skierniewice
3. Kasprzyk Radosław PKS „OLIMPIA” Poznań
3. Pasek Wojciech GKS Czarni Bytom
5. Cierpich Michał WKS Śląsk Wrocław
5. Frąckowiak Piotr UKS Dwunastka Leszno

mężczyźni, waga: +90kg – 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. KUBICA RYSZARD SS „Dąb” Dębowiec
2. Szaran Bartosz MKS „Pałac Młodzieży – Łódź” Łódź
3. Lubiński Marcin AZS Gliwice
3. Majowski Dominik UKS Dwójka Tarnowskie Góry
5. Dorlet Wojciech K.S. Judo Gwardia Koszalin
5. Makowiecki Adrian KJ Samuraj Koszalin
7. Misztal Dawid GKS Czarni Bytom
7. Stuchlik Mateusz GKS Czarni Bytom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *