Otwarty Puchar Polski Seniorek i Seniorów.

Otwarty Puchar Polski Seniorek i Seniorów – Kąty Wrocławskie.

Dziś w Kątach Wrocławskich odbył się pierwszy w tym roku Puchar Polski Seniorek i Seniorów. Pod nieobecność najlepszych zawodników i zawodniczek w niektórych kategoriach wagowych do głosu doszli zawodnicy z bezpośredniego zaplecza kadry.
Wyniki:

kobiety, waga: -48kg – 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
2. Kubicka Kinga WKS „Flota” Gdynia
3. Gnich Dominika UKJ -AON Warszawa
3. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
5. Busse Kamila AZS Zarząd Środ. Poznań
5. Zabrocka Monika Gwardia Bielsko-Biała
7. Nowakowska Małgorzata KJ Samuraj Koszalin
7. Witkowska Joanna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: -52kg – 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
3. Kurzej Klaudia MKS Juvenia Wrocław
3. Witoń Patrycja AZS-WSPiA Poznań
5. Chruszcz Ilona KJ Samuraj Koszalin
5. Kurdziel Katarzyna MKS Chełm
7. Rzeżnik Magdalena UKS „SPARTAKUS” Lublin
7. Siwek Julianna UKS Grot Kraków

kobiety, waga: -57kg – 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubań Marta Gwardia Warszawa
2. Korfanty Magdalena GKS Czarni Bytom
3. Chróścielewska Monika AZS AWFiS Gdańsk
3. Karpała Justyna AZS AWF Wrocław
5. Miller Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
5. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
7. Książek Anna AZS AWF Wrocław
7. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock

kobiety, waga: -63kg – 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mirus Barbara TS Wisła Kraków
2. Skoczylas Anna AZS AWF Wrocław
3. Bezrączko Agnieszka GKS Czarni Bytom
3. Błach Dominika AZS AWFiS Gdańsk
5. Cal Agata AZS Łódź
5. Kowalczyk Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
7. Czaplicka Natalia AZS AWFiS Gdańsk
7. Sziwa Angelika AZS Zarząd Środ. Poznań

kobiety, waga: -70kg – 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
2. Szwiec Emilia MKS Juvenia Wrocław
3. Jabłońska Aleksandra AZS AWFiS Gdańsk
3. Lampkowska Karolina GKS Czarni Bytom
5. Herdzik Izabela AZS Gliwice
5. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
7. MISZTAL Jagoda AZS UW Warszawa
7. Stanios Martyna PUKS Makowiec Skaryszew

kobiety, waga: -78kg – 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. WTORKOWSKA Katarzyna AZS UW Warszawa
2. Kaps Agnieszka AZS AWF Katowice
3. Eibin Katarzyna AZS AWF Wrocław
3. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
5. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
5. Lichońska Barbara AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: +78kg – 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaworska Joanna AZS AWFiS Gdańsk
2. Rózga Marta KS „Gwardia” Łódź
3. Luboń Katarzyna AZS-WSPiA Poznań

mężczyźni, waga: -60kg – 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
2. Birke Przemysław UKJ -AON Warszawa
3. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
3. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
5. Sojka Sebastian Gwardia Bielsko-Biała
5. Wawrzyczek Patryk Gwardia Bielsko-Biała
7. DĄBROWSKI Franciszek AZS UW Warszawa
7. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań

mężczyźni, waga: -66kg – 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewiński Grzegorz UKJ -AON Warszawa
2. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
3. Maciołowski Antoni TS Wisła Kraków
5. Beta Aleksander KS „Gwardia” Łódź
5. Końca Rafał KS „Gwardia” Łódź
7. Jurowski Krystian TS Gwardia Opole
7. Kuganda Mateusz UKS Judo Wolbrom

mężczyźni, waga: -73kg – 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Brysz Jacek GKS Czarni Bytom
2. SZEWCZYK ŁUKASZ Gwardia Wrocław
3. Janicki Mariusz WKS Śląsk Wrocław
3. Ozdoba Tomasz KJ AZS Opole
5. BRYSZ ADAM AZS AWF Katowice
5. Kubieniec Michał AZS AWF Katowice
7. Jatowtt Aleksander AZS AWF Wrocław
7. Jatowtt Antoni WKS Śląsk Wrocław

mężczyźni, waga: -81kg – 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubieniec Jakub GKS Czarni Bytom
2. Przybysz Sebastian AZS AWFiS Gdańsk
3. Szczepaniak Jarosław UKJ Ryś Warszawa
3. Zamęcki Radosław AZS AWF Wrocław
5. Lisowski Marek UKS Bushido-Morus Szczecin
5. Urban Paweł Żak Ełk
7. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
7. Kurzej Karol Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: -90kg – 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Koleśnik Łukasz AZS AWF Wrocław
2. Partyka Marcin GKS Czarni Bytom
3. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
3. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
5. Knapik Maciej TS Gwardia Opole
5. Trześniewski Mikołaj Gwardia Warszawa
7. Dzierżanowski Igor UKJ -AON Warszawa
7. Rycak Mateusz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -100kg – 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wójcik Jakub AZS AWF Wrocław
2. Larem Kacper Gwardia Warszawa
3. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
3. Tworzydło Wojciech AZS AWF Warszawa
5. Kubicki Maciej Gwardia Wrocław
5. Szyprowski Bartosz AZS AWF Warszawa
7. Szostak Mikołaj TS Wisła Kraków
7. Zakrzewski Jakub AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: +100kg – 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Cichowski Janusz SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom
3. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
5. Grabowski Bartłomiej GKS Czarni Bytom
5. Romaniuk Oskar TS Wisła Kraków
7. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
7. Pujszo Artur AZS AWFiS Gdańsk